המחשב מאתחל את עצמו [יש תמונה של המסך הכחול] - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המחשב מאתחל את עצמו [יש תמונה של המסך הכחול]

love-its-my-name

Recommended Posts

שלום,

המחשב התחיל לעשות בעיות לפני חצי שנה ולהתחיל את עצמו מחדש... החלטתי לבטל את ההתחלה מחדש ולשים את האופציה שזה יראה לי את המסך הכחול ולפני דקה זה קרה - המסך הכחול הופיע.

הבעיה - אתמול ושלשום זה קרה שוב אבל לא ראיתי את המסך הכחול משום שזה היה בלילה וזה אתחל את עצמו אוטומטית.. גם ראיתי היום בבוקר שכשהייתי במקלחת זה אתחל את עצמו אך ללא מסך כחול...

הבעיה היא לא טמפרטורה ולא שום דבר שקשור לזה.. אני חושב שזה קשור להתנתקויות הפתאומיות של האינטרנט [ מודם של GETWAY למי שמכיר..] שקורות בפתאומיות מוחלטת [לא מצאתי הגדרה למתי זה מתנתק] וצריך להפעיל מחדש את המחשב בכדי שזה יפעל מחדש.. עכשיו, אני לא אומר שהמחשב מפעיל את עצמו מחדש בכדי לחדש את הקשר. אני אומר את זה בגלל שאני חושב שיש בעיה שגורמת לשני הדברים האלו...

אוקי אז העליתי את התמונה

6c55f21a896aabb7454e388d5df259d0030000.aspx

http://imgsrv.pic4u.co.il/6c55f21a896aabb7454e388d5df259d0030000.aspx

בתודה מראש,

אבי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקובץ שייך לדריבר של הכרטיס קול של Realtek.

תיכנס לאתר של Realtek ותוריד את הגירסא האחרונה של הדריבר של הכרטיס קול. במקרה שבעיה זאת חוזרת בטל את הכרטיס קול בביוס ותתקין כרטיס קול אחר ותראה אם היא נפתרה.

*עידכון דריבר אמור לפתור את הבעיה הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט מחקתי עכשיו כל קובץ בשם של הקובץ הנ"ל וזהו... נכנסתי לאתר של Realtek אך לא מצאתי את המקום שממנו אפשר להוריד דריברים אך מהאתר של העדכונים של הלוח-אם אפשר להוריד... יש לי את הגרסה המעודכנת ביותר אך בכל מקרה אם תצוץ הבעיה שוב פעם מעכשיו אז אני פשוט אתקין מחדש...

זה עדיין לא מסביר את הקטע עם האינטרנט..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...