כבר מזמן לא היה לנו ת'ראד Cars&Babes - עמוד 12 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כבר מזמן לא היה לנו ת'ראד Cars&Babes

e-Pit@m

Recommended Posts

בודי ושלדה של טנדר, כן.

אבל איזה טנדר.

אתה יודע טנדר, כל טנדר מורכב מגלגלים.. ומערכת היגוי, גם עם הוא יפני מונע דיזל וגם עם הוא טומן בבטנו מנוע מירוצים מורעל בנזין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 184
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתה תמשיך לקרוא במילון אבן שושן,

ואני מדבר איתך על ידע נרכש, טנדר זאתתצורת מרכב, זה לא מחייב להיות עביר..

מדובר פה על מרכב בלבד, מרכב של קבינה (כפולה/יחידה/מורחבת) כאשר חלקו הנכבד מוקדש כמשטח העמסה ואינו מקורה במוטות.

כלומר מבחינה מבנית קורות התמיכה ברכב אינם כמו בלכ לכל אורך השלדה אלא רק באזור הקבינה, כאשר אזור הטעינה הינו יושב ישירות על השלדה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המכונית הכחולה מאחורי האסטון מרטין היא גם אסטון מרטין?

לא,

זוהי הלוטוס אליס, בבקשה:

PicFetch?pic=2002_lotus_elise_72-1.jpg

למידע נוסף.

ראיתי כזו בניו יורק:) אני הולך באחת השדרות, פתאום אני קולט מגרש חנייה של בניין גדול, מזהה מרחוק מכונית נמוכה, שעלייה כתוב מאחור בגדול "LOTUS" :) איזה ספרינט יפה הרבצתי... עם מקל היו צריכים להזיז אותי ממנה:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם הסופרה שאני הראתי לא באה ככה מהיצרן, זה אתה יכול להיות בטוח. לא חיצונית, ובטח ובטח שלא פנימית.

ולמה זה לא בסדר? הטנדר? זה טנדר. עם מנוע של CORVET. ביג דיל. זו סופרה, ואני מבטיח שרוב החלקים לא מקוריים. זה גם הופך אותו ללא בסדר?

וזה שאתה אומר "אני יכול" זה מאוד יפה. אני יכול לשים מנוע של מטוס סילון במשאית 16 טון והיא תרד מ 2.8.... אני יכול . גם אתה. למה אתה לא עושה?

עזוב יכול או לא.... קיים או לא. זה טנדר לכל דבר, והוא ימכר בקטגוריית טנדר. לא כקורבט. אתם סתם לא רוצים להודות בטעות ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת?

מאיפה אתה יודע את זה?

הרי במפרט הטכני שלו מצויין מתלים מוקשחים.

לסחוב הוא יצליח אל תדאג.. עם מנוע של קורבט ומומנטום עצבני הוא גם יתלוש בית מהמקום אם יש צורך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה כן?,

לגירסה המקורית עם המנוע הכי חזק שמוצע (Vortec 4300 V6 ), המומנטום עומד על 250 @ 2800 (4WD) (נ.ב בליברות) שזה די והותר עם משווים לטנדרים היפנים בארץ, וטנדר זה בעל כושר העמסה של 1,111ליברות, וכושר סחיבה העומד על ה-5,200ליברות.

עכשיו, הורדנו ממשקל הרכב ע"י שימוש בקרבון וכו'.., העלנו והקשחנו את המתלים, והחלפנו מנוע:

twin-turbocharged and intercooled pushrod 16- V-8, aluminum block and heads, GM/LPE engine-control system with port fuel injection

V8, בלוק אלומיניום וראש מנוע מאלומיניות, מקורר מים (מן הסתם), זוג מגדשי-על ומערכת שליטה על הזרקת דלק.

עכשיו למנוע זה מומנטום העומד על: 650 lb-ft @ 4700 rpm

250 / 650 ......

לא מרשים בכלל..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא בטוח לגבי זה.

עכשיו הברקה,

שכל אחד יציין את הרכב האהוב עליו ביותר, ומס' שורות המתארות את הרכב בעיניכם, והכי חשוב תמונה אשר מעבירה את המסר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הונדה גולדווינג-לא בדיוק אבל גם אגדה בפני עצמו.

389_1.jpg

מנוע:

נפח: 1832 סמ'ק

תמסורת: חמישה הילוכים+רוורס

קירור: מים

תצורת מנוע: שישה צילינדרים

ביצועים:

הספק(כ'ס): 119

מומנט(קג'מ): 16.7

טכני כללי:

צמיג קדמי:

צמיג אחורי:

בלם קדמי: דיסק כפול 316 מ'מ

בלם אחורי: דיסק 296 מ'מ

מתלה קדמי: טלסקופי 45 מ

מתלה אחורי: פרו לינק חד צידי, עם

מידות:

מיכל דלק(ליטר):

בסיס גלגלים(מ'מ): 1692

גובה מושב(מ'מ): 740

אורך(מ'מ):

משקל(ק'ג): 363

פרטים בחסות MotoBike.co.il .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא בטוח לגבי זה.

עכשיו הברקה,

שכל אחד יציין את הרכב האהוב עליו ביותר, ומס' שורות המתארות את הרכב בעיניכם, והכי חשוב תמונה אשר מעבירה את המסר.

דבר ראשון, CHEVY, תרגע, זה היה ממהירות, כי מיהרתי... אתה בא ללמד אותי? ;)

ועכשיו לך אורי. תגיד אתה עושה צחוק? אחד?! אתה מגביל אותי.... לפחות תן לי סוג, שטח, כביש, מרוצים, טנדר, אל תעשה לי ככה. קשה לי להחליט......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...