בעייה עם ה Explorer.exe ו CPU Usage גבוה ! - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעייה עם ה Explorer.exe ו CPU Usage גבוה !

Tov_Tov

Recommended Posts

יש לי בעיה שקוראת לעיתים קרובות בה אני נכנס לפעמים לתקיות ואז כל המחשב נהיה איטי והCpu Usage מגיע ל100% והדרך היחידה שלי לסדר את זה היא לסגור את ה Explorer.exe ולפתוח אותו מחדש עכשיו זה דבר שחוזר על עצמו הרבה פעמים וזה מעצבן.

אני חושב שזה קשור לתוכנה DCC שיש לי במחשב שזה בעיקר קורה לי כשאני נכנס לתקייה שלה יש איזה קובץ שהוא לא נותן לי למחוק ( סרט שהורד ) גם אחרי רסטרט ... בקיצור אי אפשר למחוק את זה ניסיתי הכל.

האם יש דרך כלשהי למחוק את הקובץ הזה... דרך אגב זה קרה לי מלא פעמים שקבצים כאלה אבל הם גם איך שהו נותנים לי למחוק אותם כשבא להם אין לי מושג למה זה קורה.

וגם האם זה הגיוני שכל דבר קטן שאני עושה במחשב מקפיץ לי את ה CPU usage ל100% ( רק לשנייה ) אומנם לזמן קצר אבל עדיין ואני מדבר על פתיחת תקיות וכו'...

נ.ב העלתי תמונה של כל של הבעיה :\

[attachment deleted by admin - 90 dayss]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרה לי לפעמים... אני לא ידע בעיקרון מה הסיבה.. אבל אני מציע לך לעשות פורמט..

ואם זה רק בקובץ הזה אז אתה יכול להכנס לווינדוס במצב בטוח והוא ימחק..

לפעמים שאני מוריד סרטונים הוא עושה לי את אותה בעיה..חשש לפגם בקובץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר ניסיתי למחוק את זה דרך Safe Mod וזה לא עוזר :\

וגם אין טעם לעשות פורמט כי אני יודע שהבעיה תחזור.

פשוט אני חייב למצוא פתרון לבעיה.

ועוד משהו שלא קשור לקובץ הפגום למה גם רק כשאני פותח נגיד את "המחשב שלי" הוא ישר קופץ לי ל100% לשנייה או 2 :\

עריכה:

ועוד משהו שרציתי להוסיף זה מקפיץ לי את הטמפ' בצורה מטורפת ברגע שה Explorer.exe נתקע וCPU usage מגיע ל100% הטמפ' מרקיעה שחקים.

במנוחה יש לי 35 מעלות ובמאמץ זה קופץ ל42 אבל בעניין של עשרות שניות ספורות זה מוזר :\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול להסביר לי יותר במפורט איך אני משתמש בזה ומה אני צריך לעשות ?

לא ממש הבנתי תקטע של זה... ולמה זה לינוקס ?

אני פשוט צריך לעשות BOOT מהדיסק הזה ולעלות תווינדוס דרך זה ואז למחוק את הקובץ ?

ואיזה קובץ להוריד ?

הורדתי את ה: SUSE - SuSE 9.1 live-eval

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

No More 100% CPU loads When Viewing AVI Files

One of my many pet peeves about WindowsXP is how CPU utilization goes up to 100% when viewing AVI files. When this happens it slows the rest of the system to a crawl. As always though, there's a registry hack that can solve this problem, you just have to know where to look!

Load up regedit (start -> Run then type regedit and press the Ok button) and follow this path HKEY_LOCAL_MACHINE -> SOFTWARE -> Classes -> CLSID . Once you're there delete the "{87D62D94-71B3-4b9a-9489-5FE650DC73E}" key then save and exit. Once that's done AVI files will no longer suck up all the CPU resources. =)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...