מאזן האימה 5 המובילות - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מאזן האימה 5 המובילות

אורח voodooman

Recommended Posts

• תגובות 76
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

גם הרוסים אמור שיש להם משהו יותר חזק מםפצצות מימן... וגם להם יש חדשה וטובה.. שמעתי שיש להם איזה שארה"ב רוצה אוין לה מושג איך לפתח!! :D

אותו מצב היה בזמן חקר החלל שרוסיה עשתה דלק טילים וארה"ב לא ידע איך כמובן אחריז ה איזה מדען רוסי ערק לארה"ב ואז הקגב תפס והרג אותו מנייאק אם הוא אל היה מגלה הרוסים היו היחידים והיה להם יותר זמן לנסות לעבוד על איך לשלוח אדם לירח :-\ :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי אני לא מבין למה אנשים כאן כול כך מתלהבים מרוסיה סך הכול מדינה נכשלת ששלטו בה כמה מטומטמים שכמעט הרסו את העולם מה כול כך טוב בה?

טומי רוסיה הייתה הרבה יותר מתקדמת מהאמריקאים ובכול זאת הם הקדימו אותה וניצחו במרוץ לירח(ועל תגידו לי הם זייפו תנחיתה יש תרד בנושא הזה ומישהו הביא בו הסבר שסותר את הסרט הדבילי שהציגו שם).

בסופו של דבר האמריקאים הפכו למעצמה היחידה בעולם והרוסים הפכו לחירבון הקפוא היחיד בעולם אז די כבר להלל את רוסיה, זה שיש להם כול כך הרבה פצצות והם לא יכולים לשלוט ולשמור על כולם רק מוכיח עד כמה הם דבילים.

מישהו הזכיר כאן שמספיקה פצצה גרעינית אחת כדי להרתיע, זה לא נכון אולי למדינות ערב תספיק פצצה אחת כדי להרתיעה אותנו אבל אנחנו צריכים הרבה יותר השטחים שלהם עצומים אחת לא תספיק לעולם.

לא מזמן וענונו הפלוץ אמר שישראל היא אחת מ-5 מעצמות הגרעין בעולם לכו תידעו אולי הפלוץ הזה יודע משהו, הוא גם אמר שיש לנו איזה 200 פצצות מימן לא שאני מאמין לזה עדיין גם אנחנו לא חסר לנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגביי מה שוענונו אמר- הוא לא הפליץ, היא מעצמה גרעינית מהחזקות בעולם (עוקפת את צרפת ואת בריטניה מבחינת כוח האש הגרעיני) תקראו את הספר "המוסד" ... יש כמה דברים מאוד מעניינים לידיעה , כמו לדוגמא שיש גרסאות שאומרות שהבטחון הישראלי לא עד כדי מפגר לאפשר לאיזה טמבל בור (כמו וענונו) להכנס בחופשיות למתקן שאמור להיו תהכי סודי שלה ולצלם כאוות נפשו- אלא בעצם איפשרו לו להכנס- כי לא רצתה להודות בכוח הגרעיני שלה- אבל גם רצתה שהעולם יידע שיש לה את הכוח... אז בעצם ביימו את כל הסיפור הזה, נתנו לאיזה אחד טמבל הרגשה שהוא הצליח לרגל, ובעצם ככה פירסמו את העובדה הלא רשמית שיראל היא בעלת כוח גרעיני...

לגביי כמה כוח גרעיני- אז גם בכמה ספרים כתוב שהכמות של ראשי הנפץ שיראל מחזיקה היא מטורפת לחלוטין (וכן שוב- קשה להאמין אבל מעל צרפת ובריטניה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה סרט לא?

אם איזה נער גאון שבטעות יפעיל את המחשב הכי חכם של ארה"ב וגרם לכך שהם ישחקו במלחמה כוללת בין רוסיה לארה"ב ואז כולם נבהלו...

אבל זה היה רק משחק והם לא ידעו את זה :lol: :lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי כל כמות הנשק הגרעיני הזאת היא די מיותרת. באמת הושקעו כל כך הרבה משאבים בפיתוח הנשק הזה, אבל לצורך הרתעה אני חושב שמספיקה כמות פצצות שאני יכול לספור על האצבעות.

אתם יודעים כמה ציוד רפואי היה אפשר לפתח עם כל הכסף הזה? כמה אנשים לא היו רעבים אם הכסף הזה היה הולך למקום הנכון?

אני לא רואה באמת שום סיבה הגיונית לייצר כמויות כאלה של פצצות גרעיניות חוץ מ"להרגיש שאני חזק ויכול לזיין את כולם" (כל הזכויות שמורות ל-MerryMoon ;D). כל ה-wargasm הזה הוא די מיותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם יודעים בתקופת ברית המועצות 70 אחוז מהכסף היה מושקע בפיתוח נקשים והגנה בקיצור בצבא ורק 30 אחוז בכל השאר!!

וגם עכשיו שניח המדינות היחדיות שמשקיעות מלא כסף בזה הם ארה"ב ורוסיה טוב זה בגלל כל הנשק וכל הדברים שהם צריכים לתחזק...

רק מה לרוסיה אין מספיק כסף לתחזק הכל... ומלא מלא צוללות גרעיניות סתם תקועות בבסיסים שלהם... ומדובר באיזה 380+- :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את כל הצוללתו הכי גדולות והכי טובות או שהם מכרו או שהם שקעו...

קורסק שקעה...

עוד צוללות אחת הם מכור לאיזה מדינה נראה לי הולד והיא הייתה הצוללות הכי גדולה והכי מסוכנת שלהם...

עוד צוללת שקעה...

עוד צוללת שקעה בגלל שהמלחים לא רצו לגרום לאסון אקולוגי קשה למי שזוכר K-19

תשמע אם היה למדינה תקציב הכל היה טוב אבל אין מה לעשות עכשיו... עוד כמה שנים יהיה להם תקציב! עכשיו אין כל התקציב כמעט הולך לצבא ולהגנה

וכמובן לתחנת החלל הם משקיעים בזה 60 מיליארד או 60 מיליון :P ועוד דבר הם רוצים להביא אדם למאדים תוך 10 שנים אז גם שם הם משיקיעם מלא

אחחח פעם הרובל היה חזק. רובל 1 היה שווה דולר וחצי! :silly: :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי כל כמות הנשק הגרעיני הזאת היא די מיותרת. באמת הושקעו כל כך הרבה משאבים בפיתוח הנשק הזה, אבל לצורך הרתעה אני חושב שמספיקה כמות פצצות שאני יכול לספור על האצבעות.

אתם יודעים כמה ציוד רפואי היה אפשר לפתח עם כל הכסף הזה? כמה אנשים לא היו רעבים אם הכסף הזה היה הולך למקום הנכון?

אני לא רואה באמת שום סיבה הגיונית לייצר כמויות כאלה של פצצות גרעיניות חוץ מ"להרגיש שאני חזק ויכול לזיין את כולם" (כל הזכויות שמורות ל-MerryMoon  ;D). כל ה-wargasm הזה הוא די מיותר.

Will you marry me?!?!?! ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...