Dreams.. - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Dreams..

PhP dUdE

Recommended Posts

גם לי יש את תופעת החיזיון, אבל די צולעת. הרבה פעמים אני חולם על רגעים מסויימים שמתרחשים בנקודה מסויימת בעתיד, בדיוק באותו מצב כפי שחלמתי אותו.

זה מאד מוכר לי ולמען האמת לכל מי שאני מכיר... אתה נתקל בסיטואציה מסוימת בהווה ואתה מרגיש זה כבר קרה, קרה ממזמן (דז'ה-וו בקיצור). לפי מיטב ידיעתי, אחד ההסברים המדעיים לכך הוא שאחת האונות במוח מנתחת ומפרשת סיטואציות מהר יותר מהשניה, כך שכאשר השנייה מסיימת לעשות זאת, אתה מרגיש שכבר היית שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אפרופו Lucid Dream ... כשהיתי קטן ביסודי חלמתי חלום שאני בכיתה בב"ס כשהבנתי שאני חולם והתחלתי להסתובב בכיתה פגשתי ילדה אחת שממש ממש שנאתי אותה...

ואז אני חושב לעצמי , רגע ! אם זה חלום זאת אומרת שאני יכול לעשות מה שאני רוצה נכון ? ??? ואם אני יעיף לילדה הזאת איזה בעיטה עסיסית אני הרי לא יענש ?  ;D כי זה הרי חלום ומקסימום אני יתעורר !

ok אני ניגש אליה בחלום עם חיוך רחב מאוזן לאוזן...ותוך כדי שאני מעיף לה בעיטה עצבנית אני מרגיש שמשהו בגוף שלי זז בצורה חדה... אני פוקח את העניים במהירות ואני רואה את הרגל שלי עפה לתוך הקיר !  :o

מיותר לציין שזה מאוד מאוד כאב וכמעט שברתי איזה אצבע  :P

מוסר השכל ... גם בחלומות אי אפשר להתחמק מעונש  >:(

חחחחחחחח הרגת אותי עכשיו

אני תמיד יושן (הרבה 10+ כמעט כל יום שאין בצפר שיש 6)

ואני מתעורר ולא זוכר כלום

רק לפעמים אני קופץ באמצע הלילה וזוכר הכל

אני זוכר שפעם אחת חלמתי שההורים שלי נהרגו *** חס וחלילה

והתחלתי לבכות ואז התעוררתי באמצע הלילה ורצתי לחדר שלהם לראות שהכל בסדר (זה היה לא מזמן)

נקווה שזה לא חזיון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי זה כל הזמן קורה , אני חולם נגיד שאני נמצא על בניין גבוה , וליד יש עוד בניין עם עוד קומה פחות , וככה אני קופץ בניין ועוד בניין ועוד עד שפתאום אין בניין ליד , ואני מתחיל ליפול מזה מגבוה ותמיד אני רואה את העץ , איזשהו עץ רחב כזה ואני נופל על הענפים שובר אותם ושנייה לפני שאני נוחת אני מרגיש את זה בחלום שזה ממש כואב ואז אני מתעורר וממש כואב לי הגב.. הזוי..אלה יש לי אותם הכי הרבה גם לפעמים אני איפושהו על מקום גבוה ויושב עם חברים אתם יודעים על הקצה עם הרגליים באוויר ותאום אני נופל ואז זה משתנה - פעם שזה היה הכי מפחיד בזמן הנפילה זה הפך לאימא שלי והיא נמעכה על האוטו *** חס וחלילה.

יש לי גם הרבה חלומות על זה שאני בחו"ל , ואז אני מתעורר בבאסה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים, אני חלמתי משהו ממש נורא.  :-\

חלמתי שאני נוסע עם חבר שלי באוטו (זה היה ביום שהוא הודיע לי שהוא קיבל רישיון) ושהוא נוסע במהירות מטורפת של 300 קמ"ש.   אני צועק עליו שיאיט, והוא מתעלם.  

לפתע הוא מתנגש בצלע הר והמכונית מתרסקת כולה למתחילה לעלות באש.   הוא מת במקום.    אני עוד בחיים, מנסה להיחלץ מהאוטו הבוער, ואז הוא מתפוצץ ואני מיד מת.  שאני מת אני בתור רוח-רפאים עולה עם הרוח שלו מתוך המכונית ואומר "אמרתי לך" - בטון מאשים אבל לא כועס, ואז נגמר החלום.

הדבר הכי נורא בחלום הזה שזה חלמתי ממש אני מת!   בדרך-כלל קמים קצת לפני שמתים, אבל זה היה ממש נורא.   קראתי פעם שמי שחולם שהוא מת עלול לאבד את שפיות דעתו- אז זה לא קרה לי, אבל זה ממש ממש נורא לחלום את זה.      אחרי זה אתה מרגיש שלמות זה באמת הסוף.  :(

מאז אני ממש נמנע מלנסוע איתו, המחשבה על לנסוע איתו ממש מפחידה אותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתגעגע לחלומות שלי :( אני לא חולם רציני כבר כמה שנים, רק אם אני ישן הרבה שעות וממש חזק.

החלום המאוד מאוד עקבי של מאש שהייתי ילד זה שאני מרחף בתוך מבוך שהוא מן מזדרוך או תעלת אורר מרובעת מצופה קטיפה בצבע בורדו ולא היה לי חלום עם הרגשה יותר מציאותית מזה! אני נשבע לכם שאחרי החלום הזה הייתי מתעורר וממש "זוכר" מה ההרגשה לרחף בדיוק כמו שכל אחד שנכווה זוכר מה ההרגשה שמקבלים כוויה! בגיל העשרה ככה היו לי חלומות עוצמתיים, ז"א שסתם לכיף אני יוצר משב רוח במהירות 300 קמ"ש וגם כאן קמתי וכאילו שממש הייתי שם. אלא היו חלומות עוצמתיים ומוחשיים ולכן אהבתי אותם מאוד. הבעייה שכנראה ההלם בקו"ם דפק לי טוב טוב את כל המערכות ועכשיו כל מה שאני חושב עליו לפני השינה וכשאני קם בבוקר זה מה צריך לעשות דחוף מחר שאני מגיע למשרד :P

היה לי גם חלום בלהות אבל עושה לי צמרמורת רק לחשוב עליו והוא לא משהו בסגנון של דרקון בולע את אמא שלי! משהו מציאותי שחלילה עלול לקרות לכל אחד. ועדיף שלא נדבר עליו :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם היה לי חלום מזה מוזר,אחרי שצפיתי בסרט הפרופסור המטורף,הלכתי לישון קלטתי שאני עם חברה שלי במיטה(חלום בפני עצמו) ואני עולה עליה אבל פתאום נהפכתי לשמן והיא שוקעת בגלל המשקל שלי.

לזה אני קורא חתיכת חלום :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש המון דברים מוזרים בחלומות...

פעם זכרתי אותם אבל עכשיו אני לא זוכר אותם [רק פעם בשנה זוכר למשך דקה] אבל מלפני שנה שנתיים היה לי את החלום הארוטי הראשון שלי שממש כשקמתי זכרתי הכול! הייתי בשכונה שלא הכרתי עם ארגז של פרות ויקרות [WTF?] ואז פתאום נכנסתי למקום ופתאום אני במיטה עם מישהי [בנפרד קודם] ואז היא הכניסה את היד שלה ל... וכל הסיפור התחיל...

מאז יש לי בעיה ממש קשה שאני אולי פונה לטיפול בגללה.. :

כל החלומות שלי הם ארוטים אבל אני לא זוכר אותם... איך אני יודע אירוטים אתם שואלים? מהתגובות של האנשים שאני ישן איתם באותו החדר [חברים וכדומה] וזה ממש מפחיד!

הם אומרים שאני פשוט זז במיטה כמו שאני מקיים יחסי מין אבל זה ממש נראה כאילו יש מישהי מתחתי.. לפעמים אני צועק [WTF?] וחבר שלי פעם צחק עלי [אמר לי בצחוק] שצעקתי "אמא" באותו הזמן חחחח אני למשך חודש כל פעם פחדתי לישון שלא יקרה לי בבית ואמא שלי תכנס לחדר.

גם בבר מצווה שלי מלפני שנתיים ישנתי אצל סבא וסבתא שלי ובבוקר הם שאלו אותי אם חלמתי על חברה שלי [אם אתם מבינים למה אני מתכוון... זה היה מביך מאוד!!!]

זו ממש בעיה בשבילי...

כמו כן, אחותי אמרה לי שיום אחד כשהיא חזרה בלילה אז היא שמעה אותי אומר פעם אחת - "טוב" כאילו אני מסכים למשהו [לא חלום ארוטי כנראה... או שהיא שאלה אותי והסכמתי ] .

מישהו יכול לעזור לי פה בעניין?

דהג'וו כל יום כמעט יש לי... :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שאני מתוסכל מינית... היו לי אפשרויות לפעם ראשונה [כמה] אבל השתפנתי... זה לא שאין לי אמצעים זה פשוט שאני לחוץ... בשביל הנשיקה הראשונה שלי [היא ליקקה לי את הגוף עם ריח פה מגעיל] הייתי צריך לחכות חצי שעה להרגע... הייתי קצת בלחץ.. אני ממש לא יודע למה אני ככה משום שעם בנות אני דווקא מאוד מצליח ואין לי בעיה להתחיל עם בנות ודווקא עושה לי את זה כשבת אומרת שבא לה עלי ובאותו רגע אני מוכן לקפוץ עליה אבל כשזה מגיע לרגע המכריע אני פוחד... מה עושים  :-\  :-[ נמאס לי כבר...

נ.ב.

אני מקווה שזה המקום לשאלה שלי ולוידוי שלי  ::)

עריכה :

חמסה חמסה חמסה ! בבקשה אנשים לא לעשות עין!!! זה ממש לא יפה! לא שיש הרבה על מה לעשות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...