מדיות לצריבה , לא מוכרת - כמה גרוע זה כבר יכול להיות? - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מדיות לצריבה , לא מוכרת - כמה גרוע זה כבר יכול להיות?

stingeR-

Recommended Posts

אוקיי , אמא הלכה לסופר וקנתה חבילה של 50 מדיות לצריבה שעליהם רשום חברה בשם "Master Line" , עכשיו , אין לי מושג מזה ומיזה , אבל אח שלי הקטן פתח את זה... , ואי אפשר להחזיר... , אז רציתי לשאול , איך אני יכול לדעת עד כמה הם גרועות ואם בכלל כדאי לי להכניס אותם לצורב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נסה אולי לצרוב מדיה ואחרי זה בעזרת התוכנה לעשות בנצ'מרק ולראות את איכות הצריבה.

ואם זה לא משהו, אתה יכול לקנות לעצמך דיסקים טובים וכל פעם שחבר שלך רוצה שתצרוב לו משהו תנדב לו את הדיסקים האלו ותגיד שיחזיר לך משלו. (או שתנקוט בטקטיקת צרוב-וזרוק. השתמש בדיסקים כאילו היו חד פעמים ואחר כך שחק איתם פריזבי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי לצרוב אחת , נתקע ב59אחוז , נראה לי אני ינסה לדחוף את זה בחזרה לחנות , סעמק איזה זין!

אז מה אם פתחת, המוצר שקנית לא תקין, תחזיר לחנות ואם יעשו לך בעיות דבר עם מנהל הסופר. מוצר לא תקין - שיחזירו את הכסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נסה אולי לצרוב מדיה ואחרי זה בעזרת התוכנה לעשות בנצ'מרק ולראות את איכות הצריבה.

ואם זה לא משהו, אתה יכול לקנות לעצמך דיסקים טובים וכל פעם שחבר שלך רוצה שתצרוב לו משהו תנדב לו את הדיסקים האלו ותגיד שיחזיר לך משלו. (או שתנקוט בטקטיקת צרוב-וזרוק. השתמש בדיסקים כאילו היו חד פעמים ואחר כך שחק איתם פריזבי)

אם אתה כבר נותן רעיון מקורי כזה אז תקשיב מה אני וחברים שלי היינו עושים לדיסקים שאני לא צריך

היו לי כריות עגולות בגודל מטר עם פתח מכיוון אחד שהתלבש על מוט מתכת

אז היינו שמים את הדיסקים בפתח הזה מכופפים למטה ומטיסים לקיר או מנסים לקלוע לזבל

זה אחלה משחק רק תזהרו שאמא לא תתפוס אתכם ילדודס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אבל לפחות הדיסקים ימותו.  :jump:

אני גם שמתי לב שהתחילו למכור כבר חבילות של 50 דיסקים ב 50 שקל. אבל הם של חברות כמו GPT (שאני יודע שהם קקות) ו Princo (איך הם?).

בכל מקרה, אצלי בשק"ל (שקם) מוכרים 50 דיסקים של Silverline + נרתיק לדיסקים (נראה לי ל 30 בערך) ב 71 שקל (קניתי לא מזמן 50 ב 73 שקל :\ ). דיי שווה.... גם מדיה מצויינת+ מקום לשים אותה וגם מחיר לא רע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אבל לפחות הדיסקים ימותו.  :jump:

אני גם שמתי לב שהתחילו למכור כבר חבילות של 50 דיסקים ב 50 שקל. אבל הם של חברות כמו GPT (שאני יודע שהם קקות) ו Princo (איך הם?).

בכל מקרה, אצלי בשק"ל (שקם) מוכרים 50 דיסקים של Silverline + נרתיק לדיסקים (נראה לי ל 30 בערך) ב 71 שקל (קניתי לא מזמן 50 ב 73 שקל :\ ). דיי שווה.... גם מדיה מצויינת+ מקום לשים אותה וגם מחיר לא רע.

וואי

היום קניתי בהום סנטר Silverline ב76. חבל שלא הסתכלתי אם יש גם שם את זה, פשוט מהרתי.

אבל לא חשוב, Silverline, אחלה דיסקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...