צריך עזרה בעשיית מודינג ! - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך עזרה בעשיית מודינג !

Tov_Tov

Recommended Posts

שלום, יש לי מס' שאלות בקשר למודינג של מארז שאני הולך להתחיל בימים הקרובים.

קודם כל המארז שלי הוא Raidmax Scorpio ( בצבע שחור ) אני יודע שאין הכי הרבה מה לעשות בו כי הוא כבר מארז ממודר, אבל בכל מקרה אני מצאתי דיי הרבה דברים לעשות לו!

השאלות שלי הם :

1) אני רוצה לחתוך את הפח של מארז אבל אני מפחד להרוס את הצבע המבריק והיפה שבא איתו ממס' סיבות - אני מפחד שברגע שאני יחתוך הצבע יתקלף, וגם בנוסף הוא יקבל סריטות, מה אני יכול לעשות בנושא ? ואיך עם קורה משהו כזה אני מתקן את זה האם אני צריך להשתמש בספריים כלשהם ? והאם יש אפשרות למנוע מראש תהתקלפות ? ( בקשר לשריטות אני יודע שאני עושה את זה מהצד השני וזה לא משנה אבל עדיין אני רוצה לדעת מה לעשות עם יש לי סריטה בצבע ? )

2) האם יש אפשרות לפרק ניטים מבלי לקדוח ? האם יש איזה מכשיר שמפרק אותם או משהו כזה ? כי זה סיפור לא מהעולם הזה לקדוח ניטים כי אני צריך לפרק את המחשב. ( פירוט יבוא בהמשך )

3) מה הסכנות בפירוק המחשב מהמארז ואיך אני מונע אותם? שמעתי על סכנה של חשמל סטטי שיכול בקלות לשרוף את הלוח..

כיצד אני צריך לפעול בפירוק המחשב ? האם יש מדריך כל שהו לפירוק המחשב ? או שפשוט אני מפרק ואני צריך אחר כך להחזיר אותו לפי מדריך של הרכבת מחשב?( אני ינקט בצעד זה רק עם לא יהיה לי את האפשרות של שאלה 2 ).

4) האם יש סכנה ובחיתוך ובידוד של חוטי ספק שלא בשימוש ? או שעדיף לא לקחת סיכון ופשוט איך שהו למצוא מקום לסדר אותם  ( ויש לי הרבה מאוד מהם )

5) והאם צביעת מאוררים יכולה לפגוע ביעילותם בצורה כלשהי ( מבחינת כובד על סיבוב המאורר והאטתו או משהו כזה ?)

והאם זה ממש משמעותי ושלא כדאי לי לעשות את זה ?

6) ועוד שאלה שאני יודע ששאלו אותה אבל אולי מאז התשובה התעדכנה, האם יש מישהו שיודע איפה אפשר למצוא לדים UV בירושלים או בת"א ?

כי חיפשתי בכל מקום בירושלים ולא מצאתי אבל אני גם מוכן לנסוע לת"א אבל אני חושב שגם שם אמרו לי שאני לא ימצא.

7) והאם מישהו יכול להמליץ על סוג של צינורות אשר יספיקו לסליבינג של חוטי ספק? אבל שיהיו גמישים ? חשבתי על צינור מזגנים שקוף אבל  הוא ממש לא גמיש והוא לא מתאים לי, אז האם יש צינור מסוג אחר שיהיה דק וגמיש ושיספיק לחוט של ספק.. וזה לא משנה עם הוא שקוף או לא כי גם ככה זה נצבע ..

תודה מראש Tov_Tov !

נ.ב

מצטער על כל השאלות אבל מי שיכול לענות לי על כולם אני ישמח ועם רק על חלק גם טוב :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדרך הטובה ביותר לנתק חוטים מהספק זה לפתוח את ההלחמות בתוך הספק ואם עושים את זה בזהירות אז לא אמורה להיות שום בעיה

בקשר לצינור שקוף יש לך רק אופציה אחת של צינור סיליקוני רגיל (שמתשתמשים בהם בעיקר לקירור מים) או לקנות לפלף באחת מחנויות המחשבים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) תשתמש בסלוטיפ מנייר , תשים הרבה סלוטייפ של האזור של החיתוח, וזה יגן מפני סריטות, עדיף באמת לחתוך מהצד השני, אבל בכל זאת לצפות את שתי הדפנות של האזור.

אני שמתי על כל הדלת נייר דבק ובאזור של החתוך שכבה שנייה שלא עם אני יצא מהקווים לא ישרט האזור.

2) עם יש לך דרמל, הביט קידוח (המקדח הקטן) מתאים בול להוצאת ניטים, אני פירקתי את המארז שלי (קרוב ל50 ניטים) עם המקדח הזה. דרך אגב עם יש לך דרמל של wolf אני לא סגור עם המקדח בקוטר של המקדח שאני השתמשתי בו, כי שלי של דרמל.

3) שאתה מפרק הכי חשוב שהספק לא יהיה מחובר לחשמל, בקשר לחשמל סטטי, אתה יכול להשתמש בצמיד מיוחד שעולה גרושים שפורק חשמל סטטי ואפשר למצוא אותו בכל חנות אלקטרוניקה, עם אתה כול כך מפחד שיגרם נזק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) תשתמש בסלוטיפ מנייר , תשים הרבה סלוטייפ של האזור של החיתוח, וזה יגן מפני סריטות, עדיף באמת לחתוך מהצד השני, אבל בכל זאת לצפות את שתי הדפנות של האזור.

אני שמתי על כל הדלת נייר דבק ובאזור של החתוך שכבה שנייה שלא עם אני יצא מהקווים לא ישרט האזור.

2) עם יש לך דרמל, הביט קידוח (המקדח הקטן) מתאים בול להוצאת ניטים, אני פירקתי את המארז שלי (קרוב ל50 ניטים) עם המקדח הזה. דרך אגב עם יש לך דרמל של wolf אני לא סגור עם המקדח בקוטר של המקדח שאני השתמשתי בו, כי שלי של דרמל.

3) שאתה מפרק הכי חשוב שהספק לא יהיה מחובר לחשמל, בקשר לחשמל סטטי, אתה יכול להשתמש בצמיד מיוחד שעולה גרושים שפורק חשמל סטטי ואפשר למצוא אותו בכל חנות אלקטרוניקה, עם אתה כול כך מפחד שיגרם נזק.

ב 2 כן יש לי דרמל אבל האם אני יצטרך להוציא את המחשב מחוץ למארז ? או שהדרמל לא עושה משהו שאני צריך להזהר ממנו?

ואכן יש לי את הדרמל של וולף ודווקא אני חושב שיש שם ראש מקדחה מתאים.

ו ב 3 למה אתה מתכוון בצמיד מיוחד, איך קוראים לו ??? והאם יש איזה מדריך שיכול להסביר לי בדיוק מה אני אמור לעשות?  וכן אני מפחד שיקרה משהו במקרה הזה אין לי אחריות והמחשב חדש אני לא מעוניין שמחשב היקר שלי :> ישרף לי :\

ובקשר ליצנורות מזגן השקופים זה בעיה כי הם דיי רחבים והם גם ממש לא גמישים, וגם איזולירבנד ממש לא גמיש :\ אני צריך צינור כלשהו, חשבתי על אולי לפרק כבל חשמל ולקחת את המעטפת שלו או משהו כזה :\

ומה בקשר להתקלפות צבע ? האם זה יכול לקרות ? או שפשוט זה יחתך חלק?

מה אני צריך לעשות כדי למנוע שזה יקרה ואיך אני מתקן את זה  ??? (השאלה הכי חשובה  !! )

ואם מישהו מכיר חנות שמוכר לדי UV בירושלים ? ( כל החנויות ששאלתי בכלל לא יודעים מה זה :\ )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר ללדים UV,

אישית יש לי 2 לא בשימוש,אני מוכן למכור לך :x

אני הזמנתי לדים מlsdiodes.com

אתה יכול להזמין משם

אולי אני עורך הזמנה בקרוב עם עוד חברים אבל זה עוד נראה

ואז אפשר בכלל להתחלק בעלויות, שכן כולנו גרים בירושלים

יש גם את אריהב arihav.com אני חושב שיש שם לדים UV

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אז עם באמת  תארגנו קניייה משותפת תיצור אייתי  קשר דרך האיי סיי קיו

ומה אם שאר השאלות ?

זה ממש חשוב לי, אני לא רוצה להתחיל במודינג לפני שאני יודע לחלוטין שהצבע לא יפגע ולא יתלקף וגם עם כן איך אני מסדר את זה ??? 

נערך:

בסוף החלטתי לדחות את המודינג הזה לתקופה יותר מאוחרת אני לא מוכן לקחת סיכון בפירוק המחשב, וגם כרגע יש לי תקלה בכרטיס מסך אז אני מקווה שאני יעשה את זה מתישהו חודש הבא :>

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...