LITEON X24 CD-COPY - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

LITEON X24 CD-COPY

KRS1

Recommended Posts

קניתי צורב liteon 24X10X40 בכל מקרה הצריבות הרגילות מהארדיסק הולכות חלק ומהר(4 דקות בערך לדיסק),אבל כשאני עושה צריבה מדיסק לדיסק הצריבה נעשית במשהו כמו 12 דקות... הסידרום שממני אני צורב הוא X56 מישהו יודע אולי מה הבעייה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בטוח שבמנהל ההתקנים בבקרי ה IDE שניהם מכוונים לDMA ושבשורה מתחת גם כתוב שהם פועךים ב DMA?

מה קורה אם אתה מזיז אחד ל IDE של הדיסק הקשיח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מצב ה buffer שש אחוז בלבד הרי שהעברת הנתונים איטית להחריד וסביר להניח ש הMSI שלך "על הפנים".

בנרו יש תוכנה חמודה שמאפשרת לבדוק את מהירות הכוננים והיא נקראת nero cd speed והיא נמצאת תחת nero toolkit .

תעשה בדיקה ותשים פה את הגרף שקיבלת.

יאיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי הגרפים שצירפת ה באמת על הפנים אבל גם התוצאות של הלייטאון לא משהוא.

האים דיסק המקור (שמימנו אתה מעתיק ) גם הוא צרוב, כי אז ייתכן ועוצמת הלייזר של הצורב נחלשה, לי קרה דבר דומה בצורב הימאה הישן שלי 40X16X10 לפני שחיפפתי אותו וקניתי את הלייטאון 48X40X12.

יאיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חביבי, ה-CDROM שלך דיי קברי, אני לא מציע לך לצרוב ON THE FLY, וגם אם אתה צורב בשיטה הזו, אז בחיים אל תצרוב במהירות המקסימלית של הצורב שלך, במקרה של ה-CDROM שלך הייתי ממליץ לך לצרוב על משהו בסביבות 12X.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חביבי, ה-CDROM שלך דיי קברי, אני לא מציע לך לצרוב ON THE FLY, וגם אם אתה צורב בשיטה הזו, אז בחיים אל תצרוב במהירות המקסימלית של הצורב שלך, במקרה של ה-CDROM שלך הייתי ממליץ לך לצרוב על משהו בסביבות 12X.

חביבי חשבת אולי הסידירום לא תקין לפניי שיצאת בהצהרות?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת היא שחשבתי על זה, אבל זו לא נראתה לי אפשרות סבירה...

ניסית לנקות אותו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת היא שחשבתי על זה, אבל זו לא נראתה לי אפשרות סבירה...

ניסית לנקות אותו?

כן,לא שינה כלום!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...