שאלה למבינים במכוניות בלבד! האם בתיאוריה אפשר לסוע את כל הערבה בלי גז - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה למבינים במכוניות בלבד! האם בתיאוריה אפשר לסוע את כל הערבה בלי גז

Xt

Recommended Posts

האם בתיאוריה אפשר לסוע את כל כביש הערבה באוטו ידני מבלי ללחוץ על הגז...

זמן הנסיעה לא עקרוני... רק האם אוטו יכול לסוע מרחק כזה (וכמובן גדול יותר) מבלי ללחוץ על הגז..

רק מי שיודע שיענה! ורק מי שבטוח בתשובתו, אל תכתבו מה שאתם חושבים! רק ע"פ ידע מכני...

תודה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם הקפצה של הקלאץ' כל הדרך, לא בריא לתמסורת ובטח שלא בריא לרגלש'ך...

אני מסוגל להזיז עומד מהילוך ראשון, רק עם הקפצות של הקלאץ' (בלי נגיעה בגז), אחד הדברים היותר מגניבים שיש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקפצה של הקלאץ' בתחילת הנסיעה אני מסכים... אבל אחרי שכבר חיברת את המנוע לגלגלים לא צריך להמשיך בהקפצות... הרי למנוע מוזרם כמות דלק מסוימת באופן אוטומטי... ככה שאחרי החיבור אתה יכול ללכת לקרוא ספר טוב ולחכות עד שתגיע לאילת... לא ככה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, אבל לא במידה מספקת בשביל לדחוף את הרכב... אתה תיהיה חייב להקפיץ מדי פעם אחרת המנוע פשוט "ייחנק" וייכבה לך.

בפעולות האלה אתה שורף המון דלק, גורם לתמסורת להתבלה מהר יותר וגם למנוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסדר, ההתערבות שלי עם החבר הייתה על זה שאפשר לסוע מרחק גדול בלי ללחוץ על הגז, אז בא לך לכתוב את זה במפורשות כי הוא פשוט לא מבין את כל מה שאתה אומר... (נהג של אוטומט חחח)

ואיי איזה שווה, הרווחתי שווארמה בלאפה ! :jump::xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין מה לנסות, אני יודע שאפשר, ועובדה שכשאני מוריד תרגל מהגז בשני האוטו לא עוצר, אלא מעט ובנקודה מסוימת הוא מאיץ (כי המנוע מרגיש בחוסר דלק ואז מוזרק לו עוד) - כמובן לא תאוצה גדולה, ממש רגעית כדי שהאוטו ימשיך לסוע, ואכן הוא ממשיך לסוע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...