איפה אני יכול לראות באינטרנט מחירים של משקפי שמש OAKLEY מהדגמים החדשים בארץ - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איפה אני יכול לראות באינטרנט מחירים של משקפי שמש OAKLEY מהדגמים החדשים בארץ

Holy

Recommended Posts

עכשיו, אין לי שום כוונה להפוך את זה לדיון על חברות של משקפי שמש, פשוט כי כבר היה כזה בעבר, אבל -

הגנה על העיניים היא חלק אחד, שכיום הוא שולי, במשקפי שמש. כמעט כל המשקפיים (לפחות כל המשקפיים מ200 שקל ומעלה, שמיוצרות על ידי חברות ידועות) מספקות

חסימת UV מושלמת.

מכאן ועד עדשה טובה, בכל מקרה, המרחק הוא ענק. בעדשות הטובות של אוקלי, אתה רואה שסנוור מיותר נמנע בעוד שבהירות התמונה לא נפגעת בצורה משמעותית.

חלק מהעדשות אף משפרות את הקונטרסט. זה די מרשים. התמונה לא מתכהה סתם, בניגוד למשקפיים זולות.

(תראה פעם צלפים מקצועיים, הם משתמשים בעדשות צהובות, הרבה פעמים של אוקלי, גם בסביבה מקורה).

אין ספק שאתה משלם הרבה על המותג, ושלייצר משקפי פלסטיק זה בסופו של דבר לא משהו יקר במיוחד (אם כי האוקלי מעוצבות מעולה, איכותיות מאוד, ונהנות מאחריות שהיא second to none).

פשוט במקרה הזה, אתה מקבל כערך מוסף גם אופטיקה first grade.

משקפיים טובות אחרות (לא, Julbo כנראה עדיין לא שם) כמו Veraunet למשל, עולות כמו אוקלי, ועושות, מבחינה אופטית, עם זכוכית (חסרון) מה שאוקלי עושים עם פלסטיק (קל ועמיד).

וחוץ מזה, אוקלי טוענים לעמידות כנגד כדורי 9 מ"מ (הדגם שלהם לצלפים עמיד גם בכדורי שוטגאן ממרחק מטרים ספורים), זו תכונה חשובה למי שגר במקומות קשים (כמוני וכמו Enc0der, למשל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
וחוץ מזה, אוקלי טוענים לעמידות כנגד כדורי 9 מ"מ (הדגם שלהם לצלפים עמיד גם בכדורי שוטגאן ממרחק מטרים ספורים), זו תכונה חשובה למי שגר במקומות קשים (כמוני וכמו Enc0der, למשל).

ROFL,

ואני לתומי חשבתי שואלהלה היא גן עדן אוטופי המשרת אלים נורדים רחבי כתף וגבוהי קומה אשר שוטגאן של בני אנוש נאלחים לא מסוגל להם. מסתבר שהמפקד הטבטוני שלהם בכוונה תחילה הטמיע בהם חולשה זו כדי שיאלצו להשכיר ממנו זוג משקפי Oakley ובתמורה יקבל מהם חבית בירה יחד עם ערסל מלא נקנקיות וכרוב כבוש.

עריכה: ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מא שאני רוצה לקנות אבל אני לא מוצא אותן בארץ בשום חנות, Plasma Ice Iridium Polarized.

http://oakley.com/catalog/colors/eyewear/xmetal/juliet/plasma_ice_iridium

ולמי שרוצה להבין איך אוקלי שומרת על העיננים שלנו עם האדשות שלהן:

http://oakley.com/technology/polarized/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שאפילו אל נורדי גבוה כתף ורחב קומה מחזיק מנחות בדמות נקניקיות ובירה בשווי 130 דולר...  ;D (זה הרבה חזיר והרבה אלכוהול).

ולפני שהדיון הזה יתדרדר מפסי צרכנות נבונה אל מעמקי Schwarzwald וחופי נורמנדי אי שם במאה ה20 (שלא לומר הרגלי תזונה של אנשים רעים עם קסדות, מגפיים, ומכונות יריה)...  ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקלי זה דא באסט.

יש לי את הC-WIRE שלי כבר למעלה משנה וחצי ואני מרוצה בטירוף!

יש לי גם זוג Killer Loop שאח שלי הביא לי (Killer loop זה חברת בת של rayban), גם ממתכת קצת כבדות ויושבות פחות טוב בניגוד לאוקלי אבל עדשות יותר גדולות.

לאח שלי יש מסגרת של אוקלי מטיטניום שעלתה 500 שקל בארץ (קנה ישירות מהיבואן ללא עדשות) ושימו לב לזה - בשנה הראשונה מאז שהוא קנה אותן יש לו אחריות שאם משו במסגרת נשבר מחליפים את המסגרת בחינם.

אחרי שנה החלפה מלאה במקרה של שבר תעלה כ150 שקל! פשוט שולט!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ת'אמת מתחיל להימאס לי מהאוקלי שלי.. הן יותר מדי ספורטיביות (כרגע יש לי Romeo, כשלפני זה היה לי XX-24K)..

אני מתחיל להרגיש שהן לא מתאימות לי, ומתחיל ללכת איתן פחות ופחות.

פעם היה לי Jackets עם עדשות FIRE שממש אהבתי.. חבל שהן אבדו, העדשות נראו מדהימות ממרחקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

x0d - לא אוהב גדולות מידי, לדעתי זה ממש מכוער (שוב הכל עניין של טעם)

בכל מקרה הם Sold Out וזה לא נראה כאילו מתכוונים לייצר עוד.

כנראה שאני אביא כאלה מגרמניה, מקווה רק שמוכרים של עדשות בנפרד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקרה הם Sold Out וזה לא נראה כאילו מתכוונים לייצר עוד.

לא.. אל תגיד את זה :'(

אחרי שהתרגלתי ללוק האגרסיבי - שהולם באופן מפתיע את אישיותי, לפחות זו הוירטואלית :smile1: - כל דבר אחר יראה יותר מדי, אה, pedestrian... ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...