נשרף המסך, מה אפשר לעשות והאם ניתן לקבל עליו פיצוי כספי כלשהו - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נשרף המסך, מה אפשר לעשות והאם ניתן לקבל עליו פיצוי כספי כלשהו

Vatos-Locos

Recommended Posts

היום בבוקר היתה הפסקת חשמל (האל-פסק העיר אותי) אז סגרתי הכל וחזרתי לישון

שהתעוררתי ראיתי שהמסך (proview 15" ישן) שלא היה מחובר לאל פסק, לא נדלק

היה ריח קצת שרוף אני לא יודע אם זה מזה או ממשהו אחר, ושאני מדליק אותו יש רק מסך שחור בלי תצוגה

מה אפשר לעשות חוץ מלזרוק אותו לפח ולבכות? האם חברת חשמל יתנו לי זיכוי כלשהו? על מסך כזה האם הם בכלל יזרקו לי 6 שקל לחזור באוטובוס הביתה?

מה אתם ממליצים לעשות, מה אתם הייתם עושים במקומי (בלי קשר לחברת חשמל..)

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתה יכול לדרוש פיצוי מחב' החשמל - הם מתחייבים לתת לך מתח לא משתנה - וקבוע כדי שמכשירי החשמל היקרים שלך בבית לא יישרפו - הם לא יכולים לסמוך על אל-פסק לכל מוצר חשמלי.

תתקשר - תדרוש פיצוי  - מגיע לך.

הם כנראה יקחו את המסך למעבדה שלהם כדי שהוא ייקבע שבאמת המסך נשרף בגלל קפיצת מתח(ואפשר לדעת זאת כמובן לפי התסמינים).

בהצלחה ותעדכן אותנו !

אבל אחרי החג תעשה זאת - ותרשום את השעה שבה היתה הקפיצה וכאלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לדרוש פיצוי מחב' החשמל - הם מתחייבים לתת לך מתח לא משתנה - וקבוע כדי שמכשירי החשמל היקרים שלך בבית לא יישרפו - הם לא יכולים לסמוך על אל-פסק לכל מוצר חשמלי.

תתקשר - תדרוש פיצוי - מגיע לך.

הם כנראה יקחו את המסך למעבדה שלהם כדי שהוא ייקבע שבאמת המסך נשרף בגלל קפיצת מתח(ואפשר לדעת זאת כמובן לפי התסמינים).

בהצלחה ותעדכן אותנו !

אבל אחרי החג תעשה זאת - ותרשום את השעה שבה היתה הקפיצה וכאלה

לך תוכיח להם שההפסקה הייתה באשמתם, הם יוכולים לטעון שרשת החשמל בבית לא עמדה בעומס(יותר מידי דברים דלוקים) ואז זה כבר בעיה שלך.

אין מה לעשות במקרים האלה אלה אם לכול השכונה שלך פתאום נכבה החשמל ואז אתה יכול להוכיח שזו הפסקה או תקלה אצלם ולא אצלך, וגם אז אני בספק גדול אם הם יסתכלו עלייך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא כתב שזה היה בבוקר מי ער בבוקר שיהיה יותר מידי עומס!?

אחי לא הולך לך בזמן האחרון כולם מבאסים אותך אה?

לא נוראה אחי תחבר לאיי סי נעשה לך קצת מצב רוח טוב

מת עליך שרוט שלי חג שמח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא הקטע

וזה לא משפט

לך תוכיח להם שההפסקה הייתה באשמתם, הם יוכולים לטעון שרשת החשמל בבית לא עמדה בעומס(יותר מידי דברים דלוקים) ואז זה כבר בעיה שלך.

אין מה לעשות במקרים האלה אלה אם לכול השכונה שלך פתאום נכבה החשמל ואז אתה יכול להוכיח שזו הפסקה או תקלה אצלם ולא אצלך, וגם אז אני בספק גדול אם הם יסתכלו עלייך.

מה אם בבית מותקן מפסק חצי אוטומטי - ברגע של עומס השאלטר יורד כדי למנוע פגיעה - ברגע שיש קפיצת מתח - זו אשמת חברת החשמל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בדיוק מה שחשבתי, אבל אני יכול להציג את זה ככה "זה המסך שהיה לי, בלי המסך המחשב לא עובד.. זה באשמתכם אני רוצה שיעבוד

אם יביאו לי 100 שקל או אפילו 200 זה לא יעזור לי בשיט, אפילו מסך של גיים בוי שחור לבן אני לא יכול לקנות בכסף הזה

שיביאו לי מסך חילופי.. ! :>

אבל בטח הם כמו "קוסמוס" יזרקו לי איזה CTX משנות ה40 שאני אתבייש להכניס לחדר..

בקיצור חבל על המאמץ הא? לעשות לו לשבור אותו עם פטיש, להנות ממנו חצי יום ולזרוק לפח ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה אומר לו תתחדש?!?!

אתה לא רואה שהבנאדם בהבל?!?!

הוא היה מאוד קשור למסך הזה הוא מאוד אהב אותו וככה אתה מחליף אותו בחדש.?!

זה מסך!! יש לו ערך ריגשי חשוב בשביל רועי !

וחוץ מזה יש לו עוד מסך!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...