"היכונו לבואם של מסכי ה-OLED" כתבה בYNET - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"היכונו לבואם של מסכי ה-OLED" כתבה בYNET

hck

Recommended Posts

קראת את הכתבה שאתה עדין רוצה LCD?!?!

בכתבה הם מהללים את ה- ובהשוואה בינו לבין ה-LCD הוא אכל אותו בכל הפרמטרים, זמן תגובה, עובי, והכי חשוב- עלויות יצור.

תחשוב איך היית מתלהב מהמחשבים של פעם, למי שהיה 3 אלף הוא היה נחשב עשיר, היום אף אחד לא מסתכל על זה, לא כדאי להשאר מאחורה בטכנולוגיה, אני יודע שאמרת את זה בצחוק, אבל שלא יקחו אותך ברצינות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי את הכתבה. את כולה. וחלק מהתגובות.

ואני עדיין מתכנן לקנות LCD בזמן הקרוב(מאוד).

אם היית קורא היית מבין(גם אם זה לא כתוב בפירוש, אבל זכור לי שכן) שיש עוד הרבה שנים עד שה ייכנס לשוק, והוא גם יעלה המון.

תתפלא, אבל עלויות ייצור ממש לא משנות.

אם מכניסים לשוק טכנולוגיה חדשה, יותר טובה, יותר יעילה, ויותר חדשה מה LCD, אין שום אינטרס לחברות למכור את מסכי ה במחיר נמוך יותר ממסכי ה LCD.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן, ברור שהם הרבה יותר טובים.

אבל אני אתן לך דוגמא ממעבדי P4:

כשיוצא מעבד חדש אתה רץ לקנות אותו? -ממש לא. אתה פשוט קונה מעבד מאותו דור קצת יותר חלש שבדיוק עכשיו המחיר שלו ירד קצת.

אז תאמין לי שאים אנשין הסתדרו עים מסכי LCD עד עכשיו, גם אני (ואין לי ניסיון איתם) אהיה מרוצה.

אני לא אעשה בו שימוש למשחקים, רק לגלישה ולתכנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגע זה עוד די יקר, תנו לעניין את הזמן שלו - התאוריה קיימת כבר זמן מה אבל הביצוע והשיווק עוד בחיתולים.

ייקח זמן עד שנראה דווקא מסכי מחשב מבוססים על הטכנולוגיה, המטרה היא התקנים יותר קטנים, נוחים, זולים וחסכוניים (מבחינת אנרגיה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מזכיר לי סיפור טוב:

לפני 8 שנים בדיוק קניתי מחשב חדש

בין היתר החלטתי להשקיע במסך 17 אינטצ שהיה יקר מאוד

קניתי טרינטרון 17 אינטצ שעלה 1000 דולר

שסיפרתי על הקניה לחברה בעבודה, היא אמרה שאכלתי אותה כי בעיתון היתה כתבה שמסכים דקים נכנסים לשוק

ואם הייתי מחכה הייתי קונה אחד במקום המסך שלי.

מן הסתם רק אחרי 4 שנים המסכים הגיעו וגם המחיר שלהם היה שערוריתי שלא לדבר על איכות התמונה .

ככה שכתבות בעיתון צריך לקחת בפרופורציה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי טרינטרון 17 אינטצ שעלה 1000 דולר

זה המסך שיש לי עכשיו שאני רוצה להחליף אותו ל LCD.

היו לי עוד איזה 8 כאלה שהלכו לעולמם בזה אחרי זה, חוץ מאיזה 2-3 שעדיין פועלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה המסך שיש לי עכשיו שאני רוצה להחליף אותו ל LCD.

היו לי עוד איזה 8 כאלה שהלכו לעולמם בזה אחרי זה, חוץ מאיזה 2-3 שעדיין פועלים.

כמה מסכים אלוהים ישמור, חוץ מזה, אתה לא לומד את הלקח? מסך לא אמור להתקלקל בקלות, ו-8 בזה אחר זה.... עשית טעות שהמשכת לסמוך על המסכים האלה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחיר יהיה בשמיים לא בגלל עלויות הייצור אלא בגלל עלויות הפיתוח

תחשבו רגע כמה כסף הם זרקו על הטכנולוגיה החדשה

אם הם ייקחו כסף רק על הייצור יצא שהם הפסידו המון כסף על הפיתוח ולכן הם חייבים להחזיר לעצמם את הכסף הזה

ברגע שהם יחזירו לעצמם את הכסף שנלקח לפיתוח הם יחלו למכור את המסכים במחירים נורמלים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צודק במה שאתה אומר, אבל לדעתי כל החברות יפסידו על ה-LCD (פיתוח, הקמת מפעלים השבחת עובדים וכהנה וכהנה)

ציטוט

"על פי הערכות חברת המחקר DisplaySearch, עד 2007, צפוי שוק ה- לתפוס שלושה אחוזים משוק המסכים הדקים. כשהבעיה הגדולה של הטכנולוגיה אינה הבשלות, אלא ההתמודדות החזיתית מול מסכי ה-LCD. החברות הגדולות השקיעו בשנים האחרונות מיליארדי דולרים במפעלים לייצור LCD, והן לא מתכוונות לעבור למסכי רק בגלל יתרונותיהם. "

הם ינסו לעצור את הטכנולוגיה, אבל אני בטוח שחברה ממזרה תנסה לשבור את השוק עם מסכי שיהיו במחיר דומה ל-LCD אבל יהיו עדיפים בל יתרונותיהם...

בכל מקרה מהלך כזה יקח כמה שנים, והמחירים של ה-LCD אכן ירדו בצורה משמעותית כשזה יקרה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יאללה עד אז אני יהיה בן 19 יש לי כבר תוכנית בראש, אני יארגן קבוצת משקיעים יקנה חברה קטנה ישפץ את המפעלים שלה כדי שיוכלו לייצר וימכור את המסכים במחירים של מסכי הLCD מישהו רוצה להצטרף?

אני תקוע עם מסך כבר משנת 1996 היטאצ'י 17 אינצ' MVXPRO2 אני משגע את אבא שלי שיחליף אותו בזמנו הוא עלה הון, אבל אבא שלי כול פעם אומר לי שהוא יתקלקל נקנה לך חדש הבעיה שהסוס הבן זו*ה לא רוצה למות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יאללה עד אז אני יהיה בן 19 יש לי כבר תוכנית בראש, אני יארגן קבוצת משקיעים יקנה חברה קטנה ישפץ את המפעלים שלה כדי שיוכלו לייצר וימכור את המסכים במחירים של מסכי הLCD מישהו רוצה להצטרף?

אני תקוע עם מסך כבר משנת 1996 היטאצ'י 17 אינצ' MVXPRO2 אני משגע את אבא שלי שיחליף אותו בזמנו הוא עלה הון, אבל אבא שלי כול פעם אומר לי שהוא יתקלקל נקנה לך חדש הבעיה שהסוס הבן זו*ה לא רוצה למות.

תהרוג אותו,ואז תגיד לאבא שלך שיקנה חדש ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...