בעיה בgta 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה בgta 3

R.E.L

Recommended Posts

יש לי כרטיס מסך ge force 2 mx 200.....תצחקו תצחקו.... :'(

שאני משחק את המשחק אני חייב לשחק על .....תחזיקו חזק

800 על 600 16 ביט צבע

אחרת זה איטי!

זה נורמאלי!?!?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הרבה בעיות עם המשחק הזה שדווחו גם בפורמים אחרים.

יש כמה וכמה Fixים למשחק שאתה יכול להוריד

כמו כן תנסה לכבות את Hardware sound acceleration.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כתוב באנגלית.. אמנם לא הכי פשוטה אבל אתה יכול לשאול חבר או להשתמש בבילון.

זה מגביר את האיכות של הסאונד, אני בספק אם זה יעזור.

אל תתפלא שאתה יכול לשחק רק ברזולוציה כזאת, אני לא חשוב שהכרטיס שלך עומד בדרישות מינימום של המשחק. וגם אם כן - אז במינימום.

ולידיעתך אפשר לשחק ב 800X600 =]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה פתאום הכרטיס עומד בריבוע בדרישות של המשחק ראיתי אחד אם ATI EXPERT או איך שקוראים לזה אם 32 מגה לכרטיס משחק בזה והGF2 MX 200 הרבה יותר חזק מהכרטיס הזה אז אולי הבעיה במשחק אבל אולי גם הבעיה אם הדרייברים של הכרטיס איזו גירסה יש לך ( מומלץ ה23.11 ביצועים הכי טובים) ואיזו יש לך?

ותנסה לחפש בגוגל איזה FIX למשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנס ל Options תוריד את ה Trails זה יתן לך מהירות ... תכבה Screen Sync ... ותוריד יותר את ה Visability ...

אני מריץ את המשחק על 640x480 עם ה TNT2 שלי הוא עובד דיי טוב .. אבל שיש הרבה Details על המסך זה קצת תקוע ...

טוב ... מה אפשר לצפות מ TNT2 ... :AR15:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחק כבד ביותר דרישות המינימום למעבד הן 3 733 לפחות !!!! והמומלץ הוא 1000 ומעלה! ככה שכל המשחק לא קל וטוב מאוד מתחילים לצאת משחקים שלא זזים מה שיחייב יצור חומרה חזקה וטובה שתעמוד בדרישות הכבדות

אני אישית מצפה למשחק בקוצר רוח ;) יאללה R300 ו AGPx8 ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ^Rockford

משחק כבד ביותר דרישות המינימום למעבד הן 3 733 לפחות !!!! והמומלץ הוא 1000 ומעלה! ככה שכל המשחק לא קל וטוב מאוד מתחילים לצאת משחקים שלא זזים מה שיחייב יצור חומרה חזקה וטובה שתעמוד בדרישות הכבדות

אני אישית מצפה למשחק בקוצר רוח ;) יאללה R300 ו AGPx8 ;D

תיקון...

הדרישות המומלצות הן מעבד במהירות 700 מגהרץ עם כרטיס גרפי בעל 32 מגה בזכרון ומעלה...

ב33 מגהרץ פחות מהעגלה שלי.... לא ייאמן, כמה שהמירוץ הזה מכוער.

;)

המינימום הן 3 במהירות 450 מגהרץ, כרטיס צולע התומך עם 16 מגה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה...

אני ינסה את ההצעות שלכם...

ודרך אגב אני לא מבין למה זה דורש כזה כוח להריץ כי דוגרי ראיתי כבר מחשקים עם גרפיקה יותר יפה.... ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחים יקרים:

מבחינת גרפיקה הGTA החדש מכפיל את כל המשחקים שנוצרו עד היום.

המשחק מתרחש בסביבה של ערים שלמות ולא באיזה חדר מסכן כמו במשחק שידידנו הזכיר - MAX PAINE, כלומר הציפ הגרפי שבכרטיסנו צריך לחשב אינספור פולינומים שלא כמו בMAX PAINE. (כשאתה נוסע ברחוב בGTA3 אתה רואה פרטים שלידך כמו עיתון שזרוק או מכונית קרובה וגם את הגשר של סן פרנסיסקו שרחוק ממך בכמה קילומטרים)

אוקי, עד לכאן בעניין הגרפיקה הסנסציונית של GTA3. בהקשר לאיטיות שהוזכרה בהודעה הראשונה - כפי שהזכרתי למעלה - הציפ המסכן צריך לחשב את כל הDETAIL שממך עד לאיפה שאתה מסתכל - ומכאן האיטיות. לי יש את הGTS ואני נאלץ לשחק ברזולוציה של 800X600X16... באסה, אבל הGAMEPLAY מפצה על הכל!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פולינומים==>פוליגונים.

אתה בעיקרון צודק, עוד לא ראיתי את המשחק (צריך לצרוב אותו לדיסק כבר) אבל זה היה ידוע שזה מה שייקרה, למרות שאני מאוד מקווה ש- הוסיפו שם אופציה של ערפל נורמלי.

אם יעשו שימוש בערפל כבד אז לא יהיה צורך לחשב את חלקי העיר שלא נראים לעין, בדיוק כמו שעשו ב- Tony Hawks Pro Skater 3 רק שאם פה זה לא יהיה איכותי אז זה לא יהיה שווה במיוחד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...