מחשב עושה רעשים-מכה עליו והכל חוזר להיות שקט... - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב עושה רעשים-מכה עליו והכל חוזר להיות שקט...

blackbimer

Recommended Posts

אממ הטרד הבא הוא לא ממש שאלה אלה יותר מתוך סקרנות..

המחשב שלי בזמן האחרון עושה רעש יותר חזק מהרגיל,לא משהו שמפריע אבל סתם..

אם אני מזיז אוו או דופק עליו פעם אחת אז פתאום הוא חוזר להיות בשקט..

רציתי לדעת למה זה? למה הוא עושה את הרעש הזה ולמה כאשר אני מנער אותו קצת אז הוא חוזר להיות בשקט...

טוב תודה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צ'מע, תפתח את המארז, ותנסה לישמוע מאיזה מאוורר מגיע הרעש הזה, פשוט תנסה לעצור מאוורר מאוורר עם האצבע אבל בהדרגה! אל תעצור את המאוורר בבת אחת! ואז תידע... ואם זה עצרת כבר את כולם (כולל של הכרטיס מסך) אז זה בטח של הספק, ומה שצריך לעשות במקרה כזה הוא לפתוח את המארז של הספק ולנקות את המאוורר עם לחץ אוויר ואפילו לשמן אותו וזה יעזור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעצור כל פעם מאורר אחר עם היד. עצירה לשניה בלבד

כמו שאמרו אם זה לא מבטל את מקור הרעש נשאר המאורר של הספק כוח או אחד הכוננים

אין סכנת התחשמלות אבל מניסיון שאני מכיר הרבה ניוביז (לא מנוסים) אם אתה לא יודע מה אתה עושה - פשוט אל תעשה את זה

אם לא פתחת אף פעם את המחשב עדיף לא לגעת, יש מקומות שאם תגע ואם תזיז זה יכול לגרום לנזק בלתי הפיך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתה לי את הבעיה הזאת.

יש לי מארז של אנרמקס FS-710B אם אני לא טועה בקשר לדגם ויש 2 מאווררים מאחורה. מכל מאוורר יוצר כבל שכמובן נותן מתח על מנת שהמאוורר יעבוד.

אז אחד מהכבלים היה נוגע בדופן של המאוורר והיה מרעיש בצורה ממש מציקה. בעיטה קטנה במארז א הזזתו היו גורמים להפסקת הרעש.

תבדוק שאחד הכבלים לא נוגע בחלק אחר וגורם לרעש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם כשהייתי בחדר מחשבים הלבורנט הדגים לי איך הוא מחייה הארדיסק ישן וקשקשן שלא פעל כמו שצריך על ידי אגרוף , אז אולי זה אותו דבר אצלך :)

אם כי יותר סביר שזה מאורר שנוגע בכבל או סתם צריך שימון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...