רבני ישראל - מיטב הלהיטים! - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רבני ישראל - מיטב הלהיטים!

R0ck

Recommended Posts

שלמה אבינר לא חרדי, הוא דתי-ציוני, אבל לא משנה.

הרבנים האלה פשוט מטומטמים,

לא צריך להרוג אותם, אבל כן צריך להכניס אותם לבית משוגעים,

"אסור לבקר בפלנטריום" , "אסור לקנות פלאפונים צבעוניים" , "צריך לדחוף את התקע עם הראש" ....

אני לא יודע אם לבכות או לצחוק,

זה לא הדת, זה אלה שמייצגים אותה.

אני לא אוהב את אלה החרדים והדתיים שמנסים לעשות פה אירן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת היא שיש לזה פתרון מאוד פשוט - שוויון זכויות וחובות במדינה...

צריך להקים ראשות ממשלתית לשירותים לאומיים - שתאפשר לכל אחד לשרת את המדינה בדרכו שלו - ואני לא מדבר על שירות בזיוני. אלא משהו שמקביל להשקעה של 3 שנים בצבא. כמובן שלא כל אחד יכול להתגייס לצבא (ויש כאלה שעדיף שלא יתגייסו) - אבל הראשות תספק אלטרנטיבות... או אז נוכל להגביל את האזרחות רק למי שרוצה לשרת. ככה לא נצטרף להלחם בתופעות של סרבנות. רוצה לסרב? יופי. אין לך אזרחות, לא תצביע ליוסי ביילין, תשלם יותר מסים וכו'... הכי פשוט... ככה אתה נפטר מעלוקות באופן כללי. גם חרדים, גם ערבים... לגבי החרדים, המצב עוד סביר - הם לא משרתים את המדינה ובוחרים במפלגות שכל מעשיהן בממשלה עשיקה אחת גדולה - אבל הערבים? ישנם חברי כנסת ערבים, שאם היו יכולים לעזור לאוייבי להביס אותנו, היו עוזרים - זה ביזיון! ח"כ שאינו רוצה בקיום המדינה שלו??? התופעה הזאת מרגיזה בהרבה... שלא נוסיף על זה את הצביעות שלהם... אני חושב שהפתרון הזה מאוד פשוט (יחסית לפתרונות אחרים) ביישום שלו. והוא גם ישמור על הזהות של כמדינה יהודית, כי אחרת ידברו כאן כולם ערבים בעוד כמה עשרות שנים (אחרי שחיטה של כל היהודים)...

לגבי הזלזול הכללי באמונה... טוב, זה כבר רדוד מכדי שאני אתעסק בזה עכשיו... אין לי כוח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט מגעיל לקרוא פה את כל הגזעניות האלה על חרדים מה אתם מכלילים?? ודת זה ממש לא רוע יש בה המון דברים יפים למשל רק אתמול היה את יום כיפור שנועד לבקשת סליחות אחד מהשני וכיפור על החטאים שנעשו

חוץ מזה שיש מלא רבנים נחמדים שהם ממש אנשים טובים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך לשים אותך בכלא על הסתה לרצח.

יש רבנים מפגרים וחארות אבל אתה בא ו... כל הדוסים האלה... להרוג את כולם.

יותר גרוע מהיטלר.

איך זה יותר גרוע מהיטלר?

היטלר הוציא לפועל את מה שהוא תיכנן

הוא סך הכל זרק שטויות באוויר..

אל תזרוק השוואות להיטלר סתם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט מגעיל לקרוא פה את כל הגזעניות האלה על חרדים מה אתם מכלילים?? ודת זה ממש לא רוע יש בה המון דברים יפים למשל רק אתמול היה את יום כיפור שנועד לבקשת סליחות אחד מהשני וכיפור על החטאים שנעשו

צודק ב-1000%.

כל דיון נורמלי אתם הורסים עם גזענות וקללות, אם זה מה שבא לכן לעשות - לא בפורום.

תתבטאו כמו בני אנוש, אחרת הדיון יינעל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט מדהים אותי כמה אנשים יכולים להיות אטומים, זיאלוטיים, גזענים, פנאטיים ולא פרקטיים.

אני מאמינה שאם הם באמת יחזרו לשכונות המסוגרות שלהם כמו בברוקלין ויעזבו אותנו כאן המדינה תשגשג יותר ואני לא חושבת שזה הופך אותי לגזענית שאני אומרת את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך זה יותר גרוע מהיטלר?

היטלר הוציא לפועל את מה שהוא תיכנן

הוא סך הכל זרק שטויות באוויר..

אל תזרוק השוואות להיטלר סתם

תגיד לי אתה נורמאלי ?

הבנאדם אשכרה רוצה להרוג ציבור יהודי שלם בישראל...

היטלר לפחות לא היה יהודי, הוא כן וזה נראה לי יותר גרוע ואני כן אזרוק השוואות, אמירות כאלה לא עוברות על סדר היום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...