מי שיש לו בעיות איטיות במשחקי תלת מימד - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מי שיש לו בעיות איטיות במשחקי תלת מימד

X7-007

Recommended Posts

מצאתי משהו שאולי יעניין כל מי שיש לו תקיעות במשחקים ואיטיות די מעצבנת,

יש מה שנקרא כמו שאתם זוכרים LATENCY שפירסמתי די מזמן עם התוכנה POWERSTRIP,

אבל כנראה היא לא הייתה ממש הפיתרון בגלל שזה לא היה בגלל הכרטיס מסך אלא מה שקשור ליותר איך הלוח אם מכוון,

בעיקרון יש LATENCY זה זמן כלומר, כמה זמן המחשב, או הרכיב ינתן לו זמן לסיים את מה שהוא צריך,

יש מה שנקרא יותר מדי ופחות מדי בכל דבר, החיבור נעשה לפי 8 ביטים, כלומר חייבים ללכת כל פעם + 8

ההתחלה היא 8 וקפיצה של עוד 8 כלומר 16, אי אפשר לבחור 15 כי זה יעשה הרבה בעיות.

בעיקרון מה שגיליתי אצלי זה שהיה לי די תקיעות קטנות מעצבנות במשחקים, ותיארתי לעצמי שזה לא החומרה עצמה, אלא איך היא מוגדרת, התעסקתי קצת עם הכיוונים וגיליתי שזה באמת מה שעשה את התקיעות, הקישור בין ה AGP הכרטיס מסך למידע שמגיע ל PCI הוא מאוד נמוך ולא הצליח להעביר מספיק מידע של מה שמתרחש במסך במשחקי תלת מימד.

הוא היה מכוון על 16, אז העליתי אותו בתור נסיון ל 64, והתקיעות פשוט נעלמו כלא היו, אז המשכתי להעלות עוד קצת ל 128 ואחרי זה ל 248 וזה פשוט נתן לו יותר זמן בשביל להכיל יותר מידע בשנייה, אבל כמו לכל דבר יש יותר מדי, אפשר להסתפק ב 192 כי יותר מדי זה פשוט יתקע את הכל ויתן לו יותר מדי זמן.

מי שבאמת רוצה שאני אנסה לפתור לו את הבעייה עם התוכנה שאפילו לא צריך להתקין, אני אוכל לעזור לו לפתור בעייה במשחקי תלת מימד וכו'.

http://members.lycos.co.uk/kosamakeee/LtcyCfg.zip

התוכנה ^

פשוט לפתוח לאן שהו ותביאו תמונה של מה שיש לכם שם, אני כבר יגיד לכם מה לשנות,

***הערה*** : זה לא יהרוס כלום, זה רק בשביל ניסיון אני עשוי ללמוד מזה ואתם, וזה גם יפתור לכם בעיות, כי לי זה פתר הרבה בעיות במשחקים ועכשיו אני פשוט נהנה לשחק סוף סוף.

לא דורש הפעלה מחדש, שינוי מידי, ובדיקה מידית.

אני מקווה שמישהו יקח את ההזדמנות וילמד מזה משהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בסדר!!! ;D

לא הצלחתי לצלם את המסך אז אני ארשום:

PCI BRIDGE NORMAL DECODE =32

VGA COMPTIBLE CONTROLLER =255

DISPLAY CONTROLLER =32

MULTIMEDIA AUDIO CONTROLER=32

דרך אגב הכרטיס הוא 9800 PRO עם 256 ביט ו128 מגה

כל השאר על 0 תודה...:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אני אמור לשנות אצלי ואיך אני עושה את זה כי התוכנה נראית לי קצת מסובכת... אודה לך אם תסביר לי שלב שלב מה לעשות ואם ההגדרות אצלי בסדר... ד"א, לא שיניתי כלום כלום, איך שפתחתי את התוכנה ככה זה נישאר

[attachment deleted by admin - 90 dayss]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...