בעיה במחשב,SOUND HARDWARE הפסיק להגיב. - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה במחשב,SOUND HARDWARE הפסיק להגיב.

tombcatz

Recommended Posts

בע...

קודם כל:

המחשב שיש לי,הוא:

P3 1000MHz

256MB RAM

ASUS AGP V7100 MotherBoard

Geforce2 MX400 32MB

Creative SoundBlaster Live!volume sound card

O.S- XP pro English edition [hebrew enabled]

טוב אני אספר את כל הסיפור על מנת להסביר את בעייתי:

לפני 3 חודשים נכנס לי קובץ טרוייאני למחשב ממקור לא ידוע.

הקובץ הזה איכשהו עבר את הגנתו של NORTON ANTIVIRUS 2002

אותו הקובץ פתח לי פורט במחשב,והוריד נונסטופ קבצים טרויאנים,ספייוואר,אד אוור וכל שאר הנפלאות שמילאו את המחשב שלי במאות ואף אלפים.

במהלך 3 חודשים נאבקתי בקבצים הארורים בעזרת כל תוכנה אפשרית,בין השאר AVG ספייבוט,אדאוור,ספייסוויפר ועוד כמה תוכנות בעלות שם פחות ידוע.

אולם בכל פעם שמחקתי את כל הספייוואר,והטרוייאנים,הם חזרו. [גם אם הייתי מבצע את הכל בסייפ מוד].

הכל היה רגיל,כלומר כל פעם מחקתי אותם,והם חזרו.

אולם הם לא היוו שום נזק רציני-הדבר היחידי שהיה קורה זה שאתר הבית באקספלורר היה מתחלף תמיד לעמוד בלאנק,והיו מופיעות הודעות פופ אפ.

לפני חודש ושבועיים-טסתי לארה"ב והותרתי את המחשב לחסדי אחותי.

וכשחזרתי כולי שמח ומאושר מהטיול,גיליתי שהמחשב הרוס לחלוטין.

כשהדלקתי אותו,הופיעה הודעה חגיגת בזמן טעינת הווינדוס כי הגדרות סאונד במערכת עודכנו.

הקבצים הכפילו את עצמם לכמה מאות,אם הייתי מוחק אותם,הם היו חוזרים באופן מידי,נורטון אנטי וירוס נוטרל לחלוטין ע"י הוירוסים,בנוסף לעוד כמה תוכנות,וגרוע מכך-הSYSTEM RESTORE סירב לעבוד [כל פעם שהעברתי את המערכת אחורה,המחשב טען כי הוא העביר אחורה,אולם הוא נשאר בתאריך הנוכחי].

עוד נזקים כללו גם את אי האפשרות לסגור את המחשב או להפעילו מחדש [אם אני לוחץ על כיבוי או הפעלה מחדש,המחשב נתקע על ההודעה IS NOW SHUTTING DOWN]

ביצועי המחשב ירדו באופן מזוויע,והחלק הגרוע ביותר-לא היה סאונד למחשב [והוא גם אמר שהוא לא מזהה SOUND HARDWARE]

ןעל הדסקטופ הופיעו אייקונים שונים ומשונים שבחיים שלי לא שמתי שם

וברשימת הFAVORITES נוספו לי כמה אתרי פורנו שבחיים שלי לא הייתי מעיז להכנס אליהם =\

לבסוף החלטתי לבצע מלחמת חורמה נגד הממזרים,והורדתי כל תוכנה אפשרית לחסימת פורטים,מחקית ורוסים ומה לא.

אחרי כמה נסיונות כושלים עם כמה תוכנות,החלטתי להוריד את PANDA ANTIVIRUS

ותודה לאל-הוא עזר לי.

הוא זיהה את ה-כ-ל ומחק את כל הוירוסים. [בנוסף,חשוב לציין כי הוא זיהה 72 וירוסים בשם SYSTEM SOUND INFORMATION TROJAN]

אחרי ניקיון מוחלט מהוירוסים

ביצועי המחשב חזרו למצבם הרגיל,והכל חזר למצב נורמאלי

אך נזקים עדיין נותרו:

המחשב נתקע בעת כיבוי או הפעלה מחדש,ואין סאונד.

חשבתי על להתקין מחדש,אך המחשב מסרב למחוק את הדרייברים הישנים ו\או להתקין חדשים על ישנים. [הוא אומר שחסר קובץ קריטי על מנת להתקין דרייבר,ובנוגע למחיקה-הוא פשוט לא מוחק]

בכל תוכנות הסאונד,המערכת כותבת לי כי NO SOUND HARDWARE DETECTED

ובתוכנות כמו EVEREST בטגית האינפורמציה על הסאונד לא כתוב כלום [במקום שיהיה כתוב SB LIVE!Volume ]

חשבתי כי מדובר בכך שהכרטיס מנותק מהלוח אם,אבל הוא מחובר.

זה דבר מוזר,הוא פשוט לא מגיב.

[למען האמת-קרה לי דבר דומה בעבר[אך בלי וירוסים],המחשב עשה בעיות בשל התחממות יתר,ותמיד נתקע כשכיביתי אותו,והסאונד נעלם בדיוק כמו עכשיו.

לבסוף גיליתי כי מדובר בלכלוך שהצטבר על המאורר של הספק,וברגע שניקיתי אותו,הסאונד חזר והמחשב חזר למצב נורמאלי]

אני כבר לא יודע מה הבעיה,וזה משגע אותי.

מה יכול לגרום לדבר כזה,איך אפשר לתקן והאם יתכן כי שוב פעם מדובר בלכלוך אשר הצטבר על מאוורר הספק?

תודה לכל העוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמיד שווה לבדוק טמפ' ולנקות מאווררים, גם אין בעיות ובמיוחד אם יש.

אבל במקרה של ההיסטוריה המפוארת של המחשב שלך, הייתי ממליץ לגבות ולפרמט.

לך תדע איזה חרא יש לך שם עכשיו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמיד שווה לבדוק טמפ' ולנקות מאווררים, גם אין בעיות ובמיוחד אם יש.

אבל במקרה של ההיסטוריה המפוארת של המחשב שלך, הייתי ממליץ לגבות ולפרמט.

לך תדע איזה חרא יש לך שם עכשיו...

חחחח,כרגע אין הדבר רלוונטי :)

מכיוון שאני מקבל בקרוב את המחשב החדש שקניתי.

אני פשוט חייב לתקן את הבעיה עד הגעתו של המחשב החדש,מכיוון שאני הולך לפרמט את המחשב הנוכחי,לשדרג אותו,ולמסור אותו לאחותי,ולפני כן אני חייב לגבות כמה קובצי [וכמובן-בלי הדבר קצת מקשה לשמוע אותם :x ]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...