NTFS to FAT32 - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

NTFS to FAT32

itaysp

Recommended Posts

ואם יש לו דיסק גרוע של והוא צריך לפרמט דרך בוט דיסק...

וכן אפשר בלי לפרמט, עשיתי את זה לחבר שלי לפני כמה ימים שלא הצלי בכלל הלתקין 2000 או אקס פי כי הוא לא זיהה הרד דיסק במחשב שלו משום מה שאין לי מושג איך זה קורה, כי בביוס רואים אותו ובדוס רואים אותו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

infer - נתקלתי בכמה וכמה תקלות במערכת הקבצים, על המחשב שלי ועל של אחרים שלא ניתן היה להתאושש מהן בFAT אבל היה אפשרי להתאושש מהן בNTFS (למשל - הרס של הpartition table - הNTFS שומר לה גיבוי וניתן במס' צעדים, לא פשוטים ביותר, אבל פשוטים יחסית לשחזר אותה, מקרה כזה בFAT היה מסתיים בשימוש בתוכנה כלשהי לשחזור מידע והרבה מאד תפילות).

מעבר לזה, תמיכה במחיצות גדולות יותר מ32 מגה, בלי שימוש בתוכנות חיצוניות יש רק לNTFS

ככל שהמחיצה גדולה יותר, כך NTFS חסכונית ומהירה יותר.

היום כל הפצה של לינוקס יודעת לקרוא NTFS וחלקן הגדול יודעות גם לכתוב לNTFS

תמיכה בקבצים גדולים מ4 גיגה יש רק בNTFS (למקרה שתחליט פתאום להתחיל לצרוב DVDים)

אני עקרונית משתמש בNTFS למחיצות הראשיות שלי, ואם אני מחליט להתקין לינוקס במקביל אני יוצר מחיצה משותפת בFAT32.

orrrr - אני לא יודע מה איתך אבל כונן ה1.44 שלי עומד מיותם כבר לפחות שנתיים, בשביל הצלה יש את bart's win pe, מעין התקנת liveCD של , דורשת עבודה חד פעמית של שעה שעתיים אבל אח"כ יש לך דיסק (קצת מוגבל) שנותן לך את אפשרות לסרוק , לתקן מחיצות, לצרוב דיסקים, להעתיק קבצים, לסדר סיסמאות... בקיצור - כמעט הכל.

ואם אתה מתעקש להשתמש בדוס, יש תוכנות שנותנות את האפשרות לקרוא מחיצות NTFS מדוס (אמנם לא לכתוב, אבל גם עם רק לקרוא אפשר לעשות הרבה

).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...