יש לי איטרנאט 1.5 ספר זהב המהירות עולה יורדת עולה יורדת - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש לי איטרנאט 1.5 ספר זהב המהירות עולה יורדת עולה יורדת

yosizach

Recommended Posts

אני מזדהה.

בשבועות האחרונים שמתי לב שאצל בינלאומי יש הפסקות באינטרנט.

אני נכנס לאתר,לעוד אתר,וולעוד אתר, ובאתר האחרון האינטרנט פשוט נתקע לכמה שניות,לא משנה מה אני אעשה הוא לא יתקדם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מנזק עד שניפגש... מצטערים אנו מטפלים במתוחמנים קודמים אנא התעזרו בסבלנות ונתחמן גם אותכם!

האתה לא מקשיב למה שהם אומרים לך כשאתה מתקשר אליהם אינטנרנט 1.5 בארץ זו בדיחה מתחמנים אותך עד הסוף גם בהעלה המוגבל מאוד וגם בהורדה שהיא עוד יותר מוגבלת. חייתי בארה"ב בחצי שנה האחרונה ושם כשאתה מתחבר אתה מקבל הורדה והעלה זהיים משמע אתה מחובר על 1.5 שזה החיבור החלש ביותר שיש להם שם את מקבל הורדה שמגיע ל - 300 בערך והעלה זהה כמעט בהפרש של 30% בערך שזה מדהים לפי דעתי.

בכול מקרה האם הורדתה את SP2? אם כן אז יש מצב מאחר וה - SP2 מצמצם את הפורטים של תוכנות השיטוף כגון קאזה אי דונקי וקדומה. ולכן יש מישהו שכבר סידר את הקטע הזה עם תוכנה פשוטה שהוא בנה אבל זה כבר וואריז ואני לא יכנס לזה רק ציינתי שזה קיים

המשך יום נעים

בברכת שנה טובה וחתימה טובה

הינשוף שישוב על העץ וצופה בכולםםםםםם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה אומנם מעלה טענות מוצדקות.אך אין קשר בין הטענות שהעלאת לבין המקרה הנדון.

נכון שהאינטרנט בארץ ממש דפוק,אבל הכבלים ובזק הם באותו הרמה.לכן כל מה שנותר לך לעשות זה לבחור בין ספקיות האינטרנט.

כרגע ישנה בעיה כלשהיא,לפי מומחה שאני מכיר הבעיה היא בניתוב העומס,תחום מאוד רגיש אצל בינלאומי בגלל רוחב הפס העלוב שלה לכל מחשב,וכמובן כמות המשתמשים הרבה.

כך או כך אני עוזב את בינלאומי בשבוע הקרוב.

אולי אז אני אפתור את התעלומה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...