בעיה עם plextor 708A - עמוד 3 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה עם plextor 708A

Linkin Park

Recommended Posts

בהפנייה שנתת יש רק קובץ INF מתאים לציפסט. ה IDE DRIVERS שאתה משתמש בהם נראים כמו הדרייברים הסטנדרטים של הויינדוס. תסתכל בווינדוס אפדייט צחת חומרה אם יש חדשים ללוח שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

רגעע...

הדבר היחיד שכן השתנה מאז הפירמוט זה , שהתקנת גרסה חדשה של התוכנת הצריבה שלך , נכון ?

או שהיא נשארה אותה גירסה ?

אני משתמש בנירו ואכן התקנתי גרסה חדשה שלה אבל הבעיה של האיטיות צצה גם בתוכנות האחרות בהן השתמשתי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) שמע עדיין אני לא מצליח לזהות את הלוח שלך. אתה יכול לתת לי לינק למקום שממנו הורדת את הדרייברים ל IDE?

2) איפה בדיוק הגאמפר שלך יושב כרגע? אני מקווה שאין לך גאמפר איפה שמסומן באדום.

[attachment deleted by admin - 90 dayss]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Rabbit , הבעיה יכולה לנבוע מהaspi הפנימי שנרו מתקינה במערכת , ואז רוב התוכנות צריבה מסתמכות עליו .

נסה כזה דבר .

תסיר את כל תוכנות הצריבה שלך , תסיר את הגירסה הנוכחית של נרו , תתקין את הגירסה הישנה שבה השתמשת . בכל מקרה , תסיר כרגע את הנרו , ונסה לבדוק בתוכנה אחרת את מהירות הצריבה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) שמע עדיין אני לא מצליח לזהות את הלוח שלך. אתה יכול לתת לי לינק למקום שממנו הורדת את הדרייברים ל IDE?

2) איפה בדיוק הגאמפר שלך יושב כרגע? אני מקווה שאין לך גאמפר איפה שמסומן באדום.

1)http://www.epox.com/USA/article.asp?ID=1044 זה הקישור

2)לא. הג'אמפר היחיד כרגע נמצא על המאסטר.

ועוד משהו.. אני לא יודע אם זה קשור או לא אבל עוד משהו שקרה לי בזמן הפרמוט הוא שאחרי שהבוט מהכונן די וי די לא עבד לי נסיתי לשנות את הבוט כדי שיעשה מהצורב

ואז הדיסק פשוט נתקע לי בתוך בצורב והצורב לא נפתח. אז הוצאתי את הדיסק בעזרת הכנסת סיכה לחור הקטן שיש בשביל זה

ואחרי זה כבר הצלחתי לעשות בוט מהכונן די וי די הרגיל והמשכתי בפרמוט...

Rabbit , הבעיה יכולה לנבוע מהaspi הפנימי שנרו מתקינה במערכת , ואז רוב התוכנות צריבה מסתמכות עליו .

נסה כזה דבר .

תסיר את כל תוכנות הצריבה שלך , תסיר את הגירסה הנוכחית של נרו , תתקין את הגירסה הישנה שבה השתמשת . בכל מקרה , תסיר כרגע את הנרו , ונסה לבדוק בתוכנה אחרת את מהירות הצריבה .

ובקשר לזה נסיתי להסיר את הנירו ושוב בדקתי את ה-speed test דרך ה-plex tools , ועדיין המהירות X1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין אני חושב שהדרייברים שיש לך לא טובים ל IDE (אבל אולי הצורב מת).

אולי הווינדוס יתן יותר טובים. או שאולי לא התקנת כמו שצריך את הדרייברים של הלוח (לא מוצא אותם בלינק שנתת לי, זה לא ל IDE).

תעשה UNINSTALL לפלקסטור דרך ה DEVICE MANAGER.

תעשה UNINSTALL ל IDE DRIVERS דרך ה DEVICE MANAGER.

תעשה ריבוט, תן לווינדוס לעלות ולזהות את ה IDE. תעשה שוב ריבוט, בפעם זאת הוא צריך לזהות את הפלקסטור.

תעשה שוב ריבוט ותבדוק אם השתנה ל UDMA.

אם לא, תתקין שוב את ה IDE DRIVERS של איפוקס. אמורים להיות לך בדיסק המקורי שבא עם הלוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

integral, כנראה שצדקת כל הזמן והדרייברים שהורדתי מהאתר באמת לא היו מתאימים... כי ברגע שהתקנתי את הדרייברים מהדיסק של הלוח אם

הבעיה הסתדרה סוף כל סוף.

מה שמוזר עכשיו הוא שכעת אין לי בכלל את האפשרות של advanced settings ב-properties של כל IDE אבל עכשיו לפחות הצורב חזר לעבוד כמו שצריך.

:) :) :) :) :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן סבבה... הלקח מהסיפור הזה הוא : "if it ain't broken don't fix it..." :)

וזה די לא הסתדר לי כל הזמן שיש בעיה עם צורב עצמו כי באמת תמיד שמעתי רק טוב על פלקסטור (ובגלל זה גם שלמתי את המחיר הגבוה יחסית על הצורב הזה)

בכל מקרה תודה רבה אחי על העזרה!

ותודה גם לכל השאר שניסו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שמוזר עכשיו הוא שכעת אין לי בכלל את האפשרות של advanced settings ב-properties של כל IDE אבל עכשיו לפחות הצורב חזר לעבוד כמו שצריך.

נסה לחפש את זה בCD\DVD-rom drives או כל מה שקשור לכוננים, כל חברה אוהבת להעביר את זה למקום אחר, ואם זה בכלל צ'יפסט של אז תוכל לשלוט על זה רק דרך התוכנה שהתקנת (אפילקשן משהו...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...