קרן אור - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קרן אור

Merrymoon

Recommended Posts

גם בימים קשים אלו, כשהמצב הכלכלי בבוץ, כשאלימות ופשע ברחובות, טוב לדעת שיש מי שמקשיב, ודווקא במקומות שחלקינו היו מצפים מהם הכי פחות...

http://www.nrg.co.il/online/1/ART/783/454.html

...בלי כל קשר לכך שמדובר באישיות בכירה ביותר, למרות כל הפרשות, איים יווניים/רומים/תורכים, המאפיה של מיני-שרון וכל זה, אחרי הכל גם הוא בנאדם, עם לב (מעניין עם גם לשר האוצר יש לב?) שגם נתקף מכאובים אחרי משמע דברים כמו אלו והרצון לעזור, יש שיגידו לעשות מצווה, מתעורר. אולי גם אתם תעשו מצווה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה קרן אור?! כאלה סיפורים עצובים לא שמעתי כבר הרבה זמן, זה שעזרו לאנשים האלה זה יפה, אבל לראות שאנשים מגיעים למצבים האלה... קחו את הסיפור של הילדה עם התחפושת. מה ביקשה הילדה?

"כבוד ראש הממשלה, פורים מגיע ואנחנו לא יודעים אם יהיה לאמא כסף לתחפושות, אין לנו דודות ודודים שיכולים להיכנס ולעזור. אנא ראש הממשלה, תעזור לי בבקשה בבקשה, שהחג ייכנס לנו עם שמחה כמו כל בית ישראל, ושיהיה לאמא ואבא כסף לקנות לנו אוכל טעים ובגדים יפים, ולא רק בגדים משומשים ובלויים של אחרים. ובסוף מאחלת אני לך ואריכות ימים, עד 120 ושיהיה אחווה ושלום במדינת , אמן. ממני דנה"

היא לא ביקשה תחפושת, היא בקשה חג שמח בזה ששרון יוציא את המשפחה שלה מהמצב שהם בו. הכנסתם אותי לדיכאון פחד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה קרן אור?! כאלה סיפורים עצובים לא שמעתי כבר הרבה זמן, זה שעזרו לאנשים האלה זה יפה, אבל לראות שאנשים מגיעים למצבים האלה... קחו את הסיפור של הילדה עם התחפושת. מה ביקשה הילדה?

היא לא ביקשה תחפושת, היא בקשה חג שמח בזה ששרון יוציא את המשפחה שלה מהמצב שהם בו. הכנסתם אותי לדיכאון פחד...

שמע זה שמישהו עושה משהו בכלל זה כבר קרן אור עם כול הצרות של המדינה הזאת חשוב מאוד שיהיה כזה גוף שמקבל פניות מהציבור ומגיב ועוזר למי שצריך.

בקשר לילדה מה אתה רוצה ששרון יעשה יתמוך בה כלכלית? נכתב בכתבה שאין לזה תקציבים.

הגוף שפועל בשמו של ראש הממשלה ככה אפשר להגדיר את זה עשה מה שהוא יכול ועובדה שהילדה ומשפחתה הופתעו ושמחו מאוד וזה היה שווה את המאמץ.

רק נקווה שהגוף הזה ימשיך להתקיים ולענות ל18000 האנשים כול שנה, כי כאן בישראל יכולים להחליט על קיצוץ שיבוא על חשבון המשרדים האלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...