MAXTOR - זה מתחיל, ואל תאמרו שלא אמרתי לכם! - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

MAXTOR - זה מתחיל, ואל תאמרו שלא אמרתי לכם!

אורח athlon

Recommended Posts

אורח athlon

יש לי רק דבר אחד לומר לכם:

http://www.sharkyforums.com/showthread.php?s=&threadid=130275

פעם כולם חשבו שה60GXP של הם כוננים אמינים, וכשאמרתי שבפורומים בחו"ל מתחילים לדווח על החזרות אף אחד לא האמין לי. אם הייתי יכול להראות לך דוח החזרות של כונני MAXTOR מול כונני - רב האנשים פה עם כונני מאקסטור היו חוטפים שווץ!

אני תמיד טענתי שמאקסטור משתמשים בATA133 כגימיק, שתופס טוב מאוד כאן בישראל(וגם בארה"ב) - שני מקומות שבהם האנשים יקנו כל לוקש שטוען שיש להם משהו יותר מהר מלאחרים.

זה לא המקור היחידי, פשוט בזה אני ניתקלתי במקרה אתמול בערב....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם לא המלצתי לאף אחד לקחת. רק שיש אנשים שחולקים עלי ומבלבלים את החדשים פה, ואומרים שMAXTOR אמין באותה מידה כמו (אנשים כמו Anti_Virus למשל).

תקן ATA כבר מיצה את עצמו וזאת עובדה שחברות גדולות כמו WD וSEAGATE עוד לא עברו אליו ומאימל שקיבלתי מסיגייט ממזמן הם גם כתבו לי שאין להם כוונה לעבור אליו. ATA133 זה באמת גימיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ^Rockford

אתה לא מחדש כאן שום דבר, ידוע שמאקסטור לא נחשבים לכוננים אמינים במיוחד... הצעקה נצעקה כאן מלפני כמה חודשים טובים כשהATA133 החדש שלהם יצא לאוויר העולם.

בשורה התחתונה, למחפשים הארדיסק אמין ולא בהכרח מהיר, .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SEAGATE נחשבים גם מאוד מהירים, חוץ מIBM ז"ל. יותר ממקסטור......

וחוץ מזה, אני הייום הייתי הולך על WD כי הם גם מאוד אמינים וגם יש להם את הסדרות החדשות בארץ של 8MB...... שווה. הגירסה של 80GB עם 8MB באפר ממש זולה, 880 ש"ח לדיסק קשיח מאוד מאוד. רק חבל שרוב החנויות לא עדכנו את האתרים שלהם ורק בפלונטר רואים אותו בינתיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח athlon

רק רציתי להעיר בקשר לATA 133

שזה לא כל כך גימיק...

ראיתי 2 בנצ'מרקים שמראים שהוא אכן מקנה שיפור במהירות

רואים שאתה לא יודע לקרא בנצ'מארקים, כי ביצועים של לא בודקים ע"פ הBURST RATE שלו, היות וזה מבדש מתאה שמראה רק להלכה את קצב העברת הנתונים המאקסימאלים בין ההתקן לבקר בלי להתחשב בכל מכלול הדברים שמתפקדים בכונן הקשיח כאשר ישנה גישה/כתיבה/קריאה של מידע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם לא המלצתי לאף אחד לקחת. רק שיש אנשים שחולקים עלי ומבלבלים את החדשים פה, ואומרים שMAXTOR אמין באותה מידה כמו (אנשים כמו Anti_Virus למשל).

תקן ATA כבר מיצה את עצמו וזאת עובדה שחברות גדולות כמו WD וSEAGATE עוד לא עברו אליו ומאימל שקיבלתי מסיגייט ממזמן הם גם כתבו לי שאין להם כוונה לעבור אליו. ATA133 זה באמת גימיק.

כן, Anti_Virus ימשיך להגיד ולטעון שהמקסטור משתווה לסיגייט..וכדאי יותר בגלל המחיר הזול יותר.

אתה התנסית במקסטור? בסיגייט?

כאחד שהתנסה אני יכול להגיד לך שאני לא חשתי בשום הבדל, לא מבחינת עבודה ולא מבחינת הרעש (בסדר, אם תצמיד את שניהם לאוזן המקסטור ירעיש יותר- אבל לא המדל ששומעים כאשר הוא במחשב עצמו.

אמינות? בולשיט, שניהם אמינים באותה המידה..שנתיים אני עובד עם HD של 20 ג'"ב 7200 RPM..ועד היום- אפילו לא בעיה אחת לא מבחינת אמינות ולא משום בחינה אחרת.

אם שניהם היו באותו המחיר, מילא..

אבל עוד 100 שקל ולקבל HD באותה הרמה? עלך כזה דבר אני לא אמליץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח athlon

על איזה רמה אתה מדבר?

SEAGATE זאת חברה שקיימת כבר למעלה מ15 שנה ולא עברה שינויים או זעזועים חזקים ולא היו לה בעיות מיוחדות עם הכוננים שלה.

לעומת זאת, מאקסטור היא חברה די חדש עם לא מעט בעיות בעבר עם דגמים שלהם.

הברקודה 4 היא סדרה שנמצאת בשוק קרוב לשנה ולא היו איתה בעיות מיוחדות ולא דווח על בעיות מיוחדות. לMAXTOR יש אחוז החזרה גבוה יותר משל באופן יחסי לקנייה, והדבר הזה בדוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שמה שמשך אנשים יותר אל המקסטור, זה המיסב הנוזלי, (הרעש פוחת)

והביקורת שנעשתה עליו באתר, ובה הוא נראה כדיסק די מוצלח..

גם העובדה שכאן בארץ, אנשים לא יודעים על החזרות של מקסטורים, גם משפיעה,

אהי לא אומר שלא היו החזרות, אני אומר שכמעט אף אחד לא יודע על ההחזרות האלה..

ולזיגזג, כדאי שתשמור טוב טוב את האחריות לIBM שלך..

לא נראה לי שהוא יחיה עוד זמן רב..

ההכונן הזה הוא כם ממולץ במפרטים הממולצים, וגם בפורום, בדיוק כמו שעומרי המליץ על הGXP75

במדריך לקנית מחשב וליו, הוא קבע שהכונן הזה כבר הוכיח את עצמו, ככונן אמין וטוב.

וידוע איפה הכוננים האלו שוכבים עכשיו.

כח ההמלצות מובילות אל המקסטור. לאן אתה חושב אנשים ילכו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"אמינות? בולשיט, שניהם אמינים באותה המידה..שנתיים אני עובד עם HD של 20 ג'"ב 7200 RPM..ועד היום- אפילו לא בעיה אחת לא מבחינת אמינות ולא משום בחינה אחרת."

שנתיים זאת מילת המפתח. עם השנים, הדיסקים הופכים להיות פחות ופחות אמינים. אל תשווה מה שהיה אז להיום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוץ מזה, עם עובדים עם דיסק אחד, איפ אפשר לדבר על אמינות.

אם יש לך דיסק של שלא התקלקל במשך 8 שנים, אז הכי אמינים?

אני מקווה שהבנת את האנלוגיה, אתה לא יכול לבדוק אמניות עם דיסק אחד,

אם היה לך 50 דיסקים, ואף אחד לא היה מת, יכולת להגיד אלו דיסקים אמינים.

:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מקסטור לא נחשבה אף פעם כחברה איכותית במיוחד, אך דעו לכם שהיא קנתה את quantum ז"ל (וזה סיפור ארוך ומצחיק, או לפחות מה ששמעתי) ובכל אופן, לקוואנטום דווקא היו מהדיסקים האמינים והמהירים במיוחד בזמנו.. (סדרת fireball).

וגם על פי הלינק ששמת למעלה, זה ככל הנראה הרויסיונים הראשונים של הדיסק שיש בו את הדפיקה הזאת.

אגב, גם סיגייט לא עד כדי כך משהו, פרט ל IV החדש, ולסדרת(ות) הדיסקים SCSI שיש לו שנחשבים בין הטובים שיש (יחד עם ז"ל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...