צביעת וציור על המארז לא ע"י ריסוס ספריי. יש דרך אחרת? - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צביעת וציור על המארז לא ע"י ריסוס ספריי. יש דרך אחרת?

talmAn

Recommended Posts

אני רוצה לצבוע את המארז שלי.

בנוס אני רוצה גם לצייר עליו משהו שיש עליו יחסית פרטים קטנים שצריכים צביעה יותר מדויקת

אז אני צריך דרך לצבוע את זה אבל לרסס את הספריי לא יהייה לי טוב

איך אני יכול לצבוע? יש עוד דרכים?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך להיות אומן בשביל זה

תעבור עם עיפרון דק על הקווים החיצוניים , אם לא יוצא טוב אתה מוחק ועושה מחדש.. בשביל זה עיפרון דק חלש

אחרי זה תצבע בתוך הקווים עם מכחול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול להכין לך שבלונה מפרספקס או קרטון יחסית עבה ואז לקבע אותו על הדלת או אפיה שאתה רוצה ואז לחסום חלק בעזרת קרטון אחר ואז אתה יכול לרסס בחופשיות וגם במקומות קטנים. מקווה שהבנת

אני אנסה להסביר יותר טוב נגיד אתה רוצה לצייר את זה " :-X " אז אתה לוקח קרטון בגודל של הדלת חותך את הצורה ואז נגיד אתה רוצה את החלק התחתון לצבוע באדום אז אתה לוקח עוד קרטון ושם על העניים וצובע ואז הפוך :o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המיכחול רעיון ממש ממש טוב גם אני חשבתי עליו...

ואיך אני משייף וכל זה? או שאני צובע ישר על הצבע שיש לי עכשיו במארז איך שהוא? המארז עכשיו לבן

אני צריך לשייף או משהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי אפשר לשים מדבקות ולעבור על זה בצבעי מכחול כמו שעושים בחינה למשל להדביק תמונה של מיקי מאוס ולצבוע את הביפנים בצבעים שאתה רוצה תנסה 

למה אתה מתכוון?

כאילו לעשות שבלונה של מה שאני רוצה לצייר על מדבקה ואז לצבוע בתוך השבלונה? ואז...?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסבר מפורט להכנת ציור על מארז בעזרת מדבקות

1) אתה הולך ליריד לאילת מוצא אומן חינה מפרק אותו מכות ולוקח לו תמדבקות חינה (זה סתם הכוונה שתשיג מדבקה עם ציור שאתה ושתהיה של חנה )

2) למצוא תצבעים המתאימים למדבקה ולציור

3) לציר יפה

4) להוצי תמדבקה ולהשאיר תמארז ליבוש

5) אולה יש לך מארז עם קישוט חינה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...