כרטיס מסך הכי טוב - איזה? - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס מסך הכי טוב - איזה?

Chevy

Recommended Posts

למה לא ?!

כי אין לי מושג איך ...

ואני גם לא רוצה בטעות להרוס משהו . כי זה כרטיס מאוד יקר . ואני בטוח שהוא מספיק עוצמתי גם בלי ה OC

ראיתי באתר שלא אוהבים להזכיר אותו , שהוא מגיע עם 4 משחקים , ולא 2 .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקלה בהגדרות המתקדמות (הכל בשחור נכון), זה קורה עם כל דריבר של 22.XX ומעלה כאשר ההגדרות האזוריות הן בעיברית.

זה לא קשור בכלל ל GAINWARD או כל יצרן אחר משום שהם בכלל לא כותבים את הדרייברים, כולם משתמשים בדרייברים של ורק מוסיפים דברים כמו הלוגו ואופצית OVERCLOCKING .

קחו כל TNT ישן ותתקינו עליו לדוגמא את ה 28.32 ישר מ כאשר ההגדרות האזוריות הן בעברית הכל שחור בהגדרות המתקדמות.

זה כנראה בגלל הכתב מימין לשמאל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקלה בהגדרות המתקדמות (הכל בשחור נכון), זה קורה עם כל דריבר של 22.XX ומעלה כאשר ההגדרות האזוריות הן בעיברית.

זה לא קשור בכלל ל GAINWARD או כל יצרן אחר משום שהם בכלל לא כותבים את הדרייברים, כולם משתמשים בדרייברים של ורק מוסיפים דברים כמו הלוגו ואופצית OVERCLOCKING .

קחו כל TNT ישן ותתקינו עליו לדוגמא את ה 28.32 ישר מ כאשר ההגדרות האזוריות הן בעברית הכל שחור בהגדרות המתקדמות.

זה כנראה בגלל הכתב מימין לשמאל.

אני לא מדבר על המסך השחור הזה. אני יודע על מה אתה מדבר אבל זה לא זה!

לא רואים שחור אלא רואים דבר כזה:

_______ ,,, _________ -________

________.,___ ____

____ __________ _______ ____

___\__________\-____,_______

__ ________ _________ ____

במקום אותיות רואים פסים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך בדיוק הכרטיס לא תומך בעברית???

הכרטיסים זהים, הדרייברים זהים, וכל ההבדלים מתבטאים באיכות של חלק מהרכיבים (פילטרים וזכרונות בעיקר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממליץ לך על הכרטסים של הם מצויינים... 8)

לי יש כרטיס מסך של גיפורס 4 אם אקס 460 והוא מצויין

אם אתה לא רוצה לעשות המהרה אז גם אתה יכול לקחת בחשבון!

אומרים שהיא חברה בינונית ביגלל הפילטרים אבל לחבר שלי יש גם גיפורס 3 של ואני ממש לא רואה את ההבדל!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך בדיוק הכרטיס לא תומך בעברית???

הכרטיסים זהים, הדרייברים זהים, וכל ההבדלים מתבטאים באיכות של חלק מהרכיבים (פילטרים וזכרונות בעיקר).

תראה לי איפה רשמתי בהודעה המקורית שלי שהכרטיס לא תומך בעברית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסיבה שבמקום הרע, שרק נשימת שמו מטילה הרס ואסון על ממלכת נרניה כתוב שזה בא עם 4 משחקים זה כי הם מפגרים. יש 4 תוכנות. GUNLOK, DRONEZ זה משחקים

WINFOX זה תוכנה לשליטה ובקרה על הכרטיס (ממה שהבנתי)

וWINDVD זה מסביר את עצמו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...