למישהו יש מושג כמה עולה לעשות רשיון לטרקטור ומהי הפרוצדורה? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למישהו יש מושג כמה עולה לעשות רשיון לטרקטור ומהי הפרוצדורה?

Anas-Nanas

Recommended Posts

אני רק יכולה להגיד שבכלל לא קשה לנהוג על טרקטור והקריטריונים לא כ"כ קשים כמו על אוטו בגלל שטרקטור לא נוסע בכביש עמוס אלא בשדא בשומקום. אני מקווה שאתה מדבר על טרקטור ולא טרקטורון... בגרמניה אפשר תמיד לראות ילדים בני 13 נוהגים על טרקטורים בכבישים כפריים כי אין שם משטרה ואין להם כוח ללכת למכולת ברגל. זה דיי קל לנהוג על טרקטור, אם אני הצלחתי, כל אחד יכול... ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דייי ילד מפונק

חכה עוד שנה ותעשה רשיון על אוטו עם טסט אמיתי על כביש במקום להרוג אותנו הנהגים

אה וגם לתפוס לנו את החניות עם התירוץ העלוב הזה לכלי רכב

מזה בכלל המכסחת דשא הזאת?

אם אתה בגיל המתאים תעשה אופנוע ושלום על ישראל

ככה לפחות תדע חוקיי תעבוה ולא תסכן את כל מי שאיתך על הכביש וגם לא תתפוס חניה מיותרת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התגובה שלך ילדותית וחסרת תועלת!

זה לא צריך להיות עניינך אם אני מפונק ואם תסתכל בכותרת גם לא שאלתי את דעתך על זה!

אני מעדיף לעשות רשיו על טרקטור גם אם לא יהיה לי כלי מתאים מכוון שזה דבר יחסית זול שעושים פעם אחת בחיים וזה מאפשר לך לנסוע על טרקטורים וטרקטורונים שנפוצים ביותר באזור בו אני גר- שלא לדבר על ריינג'רים ותומקארים של חברים.

מה קשורות החניות?!?! זה כלי לכל דבר. בדיוק כמו האוטו שלך!!!

וחוץ מזה התיאוריה היא בדיוק אותה תיאוריה!!! ככה שאני ידע בדיוק את אותם חוקי התעבורה שאתה יודע!

ורק שתהיה בעיניין...הנהגים שנוהגים במכוניות מסכנים את נהגי הכלים המדוברים הרבה יותר ממה שאנחנו מסכנים אותם!!! וזאת בגלל שהפעם היחידה שיכול לקרות לנו משהו זה אם אנחנו נתנהג בפרעות ונהפוך את עצמנו... כי הריינג'ר לא מסוגל לעשות למכונית שום דבר יותר משריטה! ואילו אם נהג של מכונית מתנהג בפרעות ורק טיפה משפשף הסיכויי להתהפכות מאוד גדול כי הכלים האלו לא יציבים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התגובה שלי ממש לא ילדותית

אני פשוט ראיתי כמה מקרים ואני דואג לביטחון שלי ושל עוד הרבה נהגים אחרים שהיו רוצים ליראות את ה תירוץ לכלי הזה מחוץ לכביש

האמת היא שבכלל אסור לזה לעלות על כביש אלא אם זה לצורך מעבר משדה אחד לשני

דבר נוסף

הלוואי ותאוריה הייתה מספיקה אבל מה לעשות שהיא לא

לדעת חוקים זה החלק הקל

החלק הקשה זה ליישם אותם בטסט ומה לעשות שטסט של אוטו על כביש אתם לא עושים

רוב הטסט הוא בכלל בשטח ואולי דקה של נסיעה בקו ישר בכביש

מה הבעיה לעשות אופנוע?

יותר זול יותר מהיר אין פקקים לא תופס חניה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רישיון לטרקטור מתחלק לשני חלקים כמו כל רישיון אחר: תיאוריה ומבחן מעשי. התאוריה זהה כמעט לחלוטין לתיאוריה למכונית, והמבחן המעשי הוא בדיחה.. מביאים איזה בוחן שבכלל לא מסתכל על הנבחנים ורק אם אתה ממש ממש גרוע ונתקע באיזה משו הוא יכשיל אותך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הבעיה לעשות אופנוע?

יותר זול יותר מהיר אין פקקים לא תופס חניה

תגיד לי על מה אתה מדבר בכלל?

הבנאדם שואל שאלות על איך להוציא רשיון לטרקטור.

הוא לא שאל אם כדאי להוציא..

מה הקשר בכלל לאופנוע?

רשיון לטרקטור יכול להיות מאוד שימושי, בעיקר באיזורים של ישובים חקלאיים.

רשיון לטרקטור לא מחולק לשני חלקים.

יש קורס לנהיגה בטרקטור שחייבים לעבור (בד"כ מתבצע בב"ס חקלאי) ובסופו אתה נבחן על התיאוריה ועל המעשי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עולה כ1000 שקל

דרך אגב התאוריה היא לא אותה תאוריה תאוריה של טרקטור זה זבל קל!.

המבחן הוא בדיחה אתה לא יוצא בכלל לכביש.

ברטון צודק במאה אחוז הכלים האלה הם סתם ואתה אומר שהם יציבים הצחקת אותי תנסה לקחת עם ריינג'ר פרסה ביותר מ30 ותראה איך אתה מתהפך, טומקאר זה כבר סיפור אחר הוא יציב כמו סלע.

את הכלים האלה הייתי מגדיר כך- מזללות דלק שסוגרות בקושי 70 ועולות יותר מידי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עולה כ1000 שקל

דרך אגב התאוריה היא לא אותה תאוריה תאוריה של טרקטור זה זבל קל!.

המבחן הוא בדיחה אתה לא יוצא בכלל לכביש.

ברטון צודק במאה אחוז הכלים האלה הם סתם ואתה אומר שהם יציבים הצחקת אותי תנסה לקחת עם ריינג'ר פרסה ביותר מ30 ותראה איך אתה מתהפך, טומקאר זה כבר סיפור אחר הוא יציב כמו סלע.

את הכלים האלה הייתי מגדיר כך- מזללות דלק שסוגרות בקושי 70 ועולות יותר מידי.

אני אמרתי הכלים האלו לא יציבים.

והתיאוריה זהה בדיוק לזאת של אוטו!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע מבחן התאוריה לטרקטור הרבה יותר קל משל אוטו שרל אנשים שעשו את שתי המבחנים ותראה שאני צודק.

תכלס אתה צודק שווה לעשות רשיון לטרקטור זה הרשיון הכי קל שיש והוא לא ממש יקר אם הייתי חוזר אחורה הייתי עושה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד לי על מה אתה מדבר בכלל?

הבנאדם שואל שאלות על איך להוציא רשיון לטרקטור.

הוא לא שאל אם כדאי להוציא..

מה הקשר בכלל לאופנוע?

רשיון לטרקטור יכול להיות מאוד שימושי, בעיקר באיזורים של ישובים חקלאיים.

אז מה אם הוא שאל איך מוציאים רשיון לטרקטור זה לא אומר שאני לא יכול להגיד לו לנסות משהו אחר

תבין הבן אדם לא רוצה לעבוד בתור חקלאי

הוא רוצה טומקאר כדי ליסוע בו בכביש

כן כן בכביש איפה שאני ועוד הרבה נהגים נוסעים

אתה לא מבין שעם טסט שכזה לעלות על הכיש זה סכנה לציבור?!(כשיהיה לך רשיון אולי תבין)

הילדים האלה לא יודעים לנהוג פשוט והם מסכנים את כולנו

הכל בגלל איזו פירצה מטופשת בחוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום. אני רוצה לעשות רישיון לטרקטורון, הבנתי שאפשר להוציא רישיון בגיל 16 ולהתחיל ללמוד ב15 וחצי.

אבל שיש סוגים מסוימים שאפשר לעשות בגיל 16 וכאלה שאפשר רק ב17 וחצי, האם זה נכון ומה בדיוק החוקים?

אני בן 15 וחצי עכשיו ומושבניק.. ואני רוצה לקנות טרקטורון ב5K עד 10K פחות או יותר (יד שניה כמובן) ואני רוצה לדעת מה פחות או יותר אפשר להסיג אם הסכום הזה והאם אפשר לעשות לזה רישיון בגיל 16. אני צריך תחבורה רק לדרכים חקלאיות וזהו.. רציתי טוסטוס 50 סמק אבל ההורים לא מרשים בשום פנים ואופן.. אמא פולניה מה אתם רוצים :-X. אז אפשר ממכם קצת פרטים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...