הBIOS לא עולה אחרי עידכון - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הBIOS לא עולה אחרי עידכון

guyyug

Recommended Posts

מה הדגם המדוייק של הלוח אם... שפוך קצת פרטים

אגב, סביר להניח שלא צרבת את הביוס הנכון אבל יש סיכוי קטן שאם תקצר בלוח אם את ההגדרות של הביוס אולי זה יעבוד לך

זה לוקח שנייה בדיוק ולך תדע, אולי כן צרבת את הנכון וצריך לאפס הגדרות ל DEFAULT.

בדרך כלל הג'מפר מופיע ליד השבב של הביוס... יש 3 פינים.

תבדוק בחוברת של הלוח אם

יניב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה קובץ בדיוק הורדת? לNF7-S Rev1.x?

או ל[glow=red,2,300] Rev2.0[/glow]NF7-S?

כי אם הלוח שלך REV2.0(מה שהיום מוכרים ברוב החנויות שאני מכיר) ועדכנת בטעות את הביוס של REV1.X, אז תצטרך לסכן עוד לוח כמו שלך בשיחזור ביוס בזמן שהמחשב דלוק.

מציא לך למצוא חנות ולשלם שיעשו זאת בשבילך, או לתת למישהו שאתה יכול לסמוך עליו ב100% בעניין זה!

אם זה בעיה בזמן העידכון(המחשב ניתקע/היה ריסט/ או כל דבר המנע מהלוח להשלים את העידכון בהצלחה) פשוט צור דיסקט ביוס ופעל ע"פ ההוראות שיש בספר :xyxthumbs:

אני כבר פישלתי בעידכון(המחשב ניתקע באמצע :silly:) והצלחתי יום למחורת לשחזר את הביוס מבלי להסתבך הרבה ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוטו כמשמעו , זה אומר דיסקט שעליו יש את הביוס שנכון ללוח שלך , לך לחבר או למחשב בבית שלך , תוריד מהאתר של אביט את הקובץ המתאים(או מאתרים שיתנו לך כאן ביוסים טובים לאוברקלוק וכ"ו)

תוריד אותו לדיסקט , ואז תלך לפי ההוראות באתר\שייתנו לך כאן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

8. CLEAR CMOS DATA

Switch off the power supply unit or pull off the power cord. There is a CCMOS jumper near the battery. Change the jumper position from default 1-2 to 2-3 for one minute to discharge the CMOS data, and then put it back to default 1-2. Switch on the power supply unit or pull in the power cord. Press the power-on button to boot up system. If it works, hit "Del" key to enter the BIOS setup page to do correct settings.

http://www.abit.com.tw/page/mi/download/guide.php

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרה לי משהו דומה עם הלוח של שלי בזמן עדכון הביוס הוא החליט שהעידכון נכשל ולאחר מכן המחשב לא עשה פוסט היה מסך שחור

ושום דבר לא עזר גם לא התוכנה המטופשת של של הביוס.

למזלי לאח שלי יש צורב ביוסים שמתאים לצ'יפ ביוס שלי אז הוא צרב עליו תביוס המקורי חזרה אז אני מציע שתעשה אותו הדבר

תחפש מישהו שיש לו צורב ביוסים ותראה אם זה מתאים לשלך אם שום דבר שמציעים לך לא עובד או שתחפש מעבדה שיש לה צורב ביוסים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...