אוהדי מכבי? show urself! - עמוד 10 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אוהדי מכבי? show urself!

Black Knight

Recommended Posts

משחק לא טוב של מכבי אבל לא תשכחו מי היריבה...אני מקווה שנסיים במקום ה-3.

המשחק שאכזב אותי יותר היום היה דווקא של ריאל, הגיע להם לנצח בל בכל זאת אני מאמין שהם יעלו,, 99 אחוז למעשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 181
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ריאל עפים בוודאות ובכלל מה אתה אוהב כול כך בנאצים האלה?

מכבי גרועים כמו שאמרתי קודם קבוצה גרועה שלא מתאימה לרמה האירופית אם זו הייתה חיפה זה היה נראה אחרת

A-V איך אמרת תראו מול מי, נכון מול מכבי קבוצה של אגורה וחצי, אם מול חיפה היא אכלה 3 בראש מה היא תעשה מול באיירן על מה חשבת בכלל?

ראית בסוף מי יצא צודק ומי סתם חי באשליות או שהוא פשוט לא הבין מה מכבי שווה, מהתחלה אמרתי שלמכבי אין סיכוי באירופה אנשים דיברו כאן על תיקו ניצחונות היה לכם מזל שאייקס של השנה היא קבוצה חלשה מאוד אחרת לא הייתם יוצאים עם כלום מהמפעל הזה תצוגה מבישה שרק תוריד את בדירוג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאתם רואים מכבי ת"א אפסים בטירוף!

על החתום מכבי חיפה שליטה!

סליחה מי בליגת אלופות? חיפה או מכבי?

חיפה גם בהזדמנות השנייה שלהם לעבור קבוצה מסריחה מאוקראינה לא הצליחה, אז ששששש.........

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקבוצה המסריחה הזאת עוןשה שמות כרגע בגביע אופ"א.

תאמין לי שכמו שמכבי נראית היה עדיף לה לא לעלות עושה בושות לעצמה ולכדורגל הישראלי חיפה שעלתה לפחות הציגה כדורגל ומשחקים טובים אז עשה טובה ועל תדבר שטויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מהש אני זוכר חיפה הפסידה 5-2 למנצסטר יונייטד..באיירן הגיעה למשחק הזה כאחת הקבוצות הטובות באירוםה כרגע והם מובילים את הבונדסליג.

כמו כן לא היה למכבי לעשות מול השערים שהם ספגו, השער המדהים של פיזארו על ההתחלה (עד לאותו רגע היה שיוויון בשליטה במשחק), לאחר מכן הגול מהקרן..ואז הבעיטה מהאוויר, אזת הבעיטה של פרינגס מהאוויר ושל פיזארו אי אפשר היה לעצור..כל שוער לא היה מצליח.

חוץ מזה, כשמכבי חיפה יצליחו לנצח קבוצה אוקראנית דרג ב'ת שבטח ובטח פחות טובים מאיאקס תעזו להגיד משהו על מכבי.

לגבי ריאל, מה הקשר לנאצים? ותסלח לי אבל אתה אידיוט אם בגלל ארגון אוהדים שלהם אתה חושב שהקבוצה עצמה נאצית..כאלה שטויות לא שמעתי הרבה זמן. בבקשה גם אל תביא את הכתבה מ-ONE כי היא סתם תרגום של כתבה ללא בביס מהסאנדיי מירור, עובדה שאין עף תמונה של ראול ופיגו עם הצעיף שהם טוענים שהצטלמו איתו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

A-V למה לבלבל תשכל תגיד לי למהההה?????? עשה לי טובה מכבי לא הפסידה לקבוצות מעפנות באירופה מעולם נכון ? זה לא קרה לה אף פעם בטח תחסוך ממני את השטויות האלה.

חיפה עשתה מול מנצ'סטר 5-2 ושיחקה טוב מכבי נראת כמו חירבון מהלך והשער שלה בא בפנדל תגיד תודה שלא נגמר 8-0.

אני לא מבין על מה אתה מתווכח חיפה קבוצה הרבה יותר טובה ראינו את זה לפני שנתיים שחיפה הופיעה בליגת האלופות ראינו את זה לפני שבועיים שמכבי קיבלה 3 בראש על מה אתה מתווכח תגיד לי סתכל על העובדות בשטח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר שמכבי הבקיעו מפנדל? היו עוד הזדמנויות לפנסטיל ואמבמבה של שערים בטוחים.

NICE-1..אני מציע לך לא לכתוב אם אין לך מה, זה שאתה טועה לא אומר שאתה צריך להוציא אתה כעס שלך על אחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הזדמנויות ממש מעניין אתה לא מבין שהזדמנות לא שווה כלום יכולים להיות לקבוצה 10 הזדמנויות היא לא תבקיע והקבוצה השנייה תבקיע שער מבעיטה אחת.

מכבי נראת כמו חרא השנה יש לי חברים שאוהדים מכבי שמודים, "העונה אנחנו גרועים" , "חרא של זרים"(חוץ מג'ובניני), "חיפה גדולה על הליגה השנה" זה אומרים אוהדי מכבי אבל הם מבינים את המצב ולא מתווכחים סתם על עובדות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

nice-1 ו-FARKASHE, אלוהים כמה שטויות אתם מדברים!

מכבי שיחקה לא רע נגד באיירן אבל זה מה שקורה נגד קבוצה בדרג הראשון באירופה.

זה לא שהשנה חיפה גדולה על הליגה, זה פשוט בגלל שיש למכבי מאמן כל כך דפוק והגנתי שמכבי בקושי שמים גולים.

אם ניר לוין היה פה, או קשטן, היינו יכולים לסיים שניים בבית, ולשים הרבה (הרבהה) יותר גולים בליגה.

וגם אתם לא מפסיקים להשוות את חיפה למכבי - תבינו, זה ת'ראד על ליגת אלופות ומכבי תל אביב - תקנו אותי אם אני טועה, אבל חיפה לא נמצאת שם :lol:  :lol:   :lol:  :lol:.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי מגיע למכבי ת"א "כל הכבוד" על ההופעה שלה בליגת האלופות. שם היא לפחות נלחמת 90 דקות, משקיעה, מגיעה למצבים ושומרת בהגנה.

אם היא הייתה משחקת בליגת האלופות כשם שהיא משחקת בליגה הישראלית אין לי ספק שהמאזן שלה היה עומד עכשיו על 0 נקודות (אייאקס עדיין הרבה הרבה יותר טובה ממכבי חיפה :screwy:. לכל אלה שמזלזלים ביכולתה של אייאקס ומפארים את ה-3-0 של חיפה על ת"א), ומאזן השערים שלה היה יכול להיות משהו כמו 3-30, ולא 3-11 (אולימפיאקוס חטפה לפני שנה שבייעיה מיובנטוס בדלה-אלפי, כאשר יובה הייתה בכושר פחות טוב מהיום. מכבי ספגה שם רק אחד כאשר כולם לפני המשחק לא היו מופתעים אם מכבי הייתה סופגת שם שמינייה. אגב שמיניות, לה-קורוניה, שהגיעה לחצי הגמר שנה שעברה, ספגה שמונה שערים ממונאקו, מכבי ספגה במקסימום חמישה שערים, מקבוצה שנמצאת בכושר הרבה יותר טוב ממונאקו של לפני שנה- ביירן מינכן).

בהנחה שהכושר בליגה הישראלית של מכבי שנגזר בין השאר מחומר השחקנים שלה (בעיקר ההתקפים) מביא לתוצאות די מביכות בליגה שלנו, הייתי מצפה ממכבי לספוג מביירן בשני המשחקים ביחד עשייריה, משני המשחקים נגד אייאקס אולי שבייעיה ומיובנטוס אולי 12 גולים, אבל זה לא קרה, וכל הכבוד למכבי על זה. (במקרה של יובנטוס אולי זה בכל זאת ייקרה :smile1: :-\).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסתייג מזה שהבאת את המשחק בין דפורטיבו למונאקו בתור דוגמא למשהו באופן כללי. במשחק הזה דפורטיבו שכחה בכלל מה זה הגנה. זה בלי קשר היה משחק לספרים, כזה שקורה פעם ב50 שנה ולא יחזור.. 11 גולים במשחק אחד, אתם קולטים מה זה :bash:

יאללה עזבו אתכם ממכבי. מכבי של העונה הזו היא פשוט בושה. השאלה היא איך בדיוק אפשר להביא זרים כאלה עלובים, פשוט לא ברור לי? ג'ון פנסטיל, הייס, אבמבה, אדו.. כולם ממש עלובים, לא בדיוק שחקנים בהרכב fantasy football.. ::).

לא יעזרו כל הניתוחים וכל ההאשמות וכל הבכי, כי אי אפשר לשחק כדורגל בלי התקפה :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר, גרמניה במונדיאל האחרון בנתה על זה, היא הגיעה לגמר דרך משחקים של 1-0 בהצלבות נגד קבוצות שהיו הרבה יותר חלשות ממנה, תוך כדי הסתמכות על הגנת ברזל. (קאן היה השחקן המצטיין בטורניר, ולא בגלל שההגנה שלו הייתה מופקרת אלא בגלל שגם בהזדמניות המועטות שהיריבות הגיעו אליהן קאן עצר את כל הכדורים), בית"ר ירושלים בתקוםת גוטמן שיחקה על 1-0 קטן והגיעה למקום הראשון בליגה. ומכבי יכולה להכניס גול אחד במשחק, למורות חלק התקפי גרוע ורק בזכות קישור התקפי סביר (דגו, לירן ותמיר כהן יכולים להכניס לפעמים גולים, ביטון מסוגל להכניס מדי פעם וגם פנסטיל ואבו-סיאם התקפיים למדי, שניהם כמעט הכניסו מול ביירן), אז 1-0 קטן מספיק, למורות שהוא מגעיל.

ומכבי לא חייבת להסתמך על זרים, יש מספיק חלוצים ישראליים טובים (ויש) ולמכבי עד שנה שעברה היו בקישור שחקנים כמו נמני ובנין, ועד השנה גם עובד, שחקנים שאם קלינגר היה משכיל "לחנך" אותם נכון (כולל את נמני) הוא היה מפיק מהם תועלת רבה יותר מאשר אם הוא היה מתנגח בהם ראש בראש. :s07:

אם מכבי הייתה משחקת העונה בליגת האלופות עם נמני ועם שני חלוצים ישראליים (למשל אופיר חיים שהיה מעדיף לשחק בליגת האלופות מאשר לשבת על הספסל בקבוצת תחתית בטורקיה ואסולין שאם מכבי הייתה משלמת לו יותר מאשר בית"ר הוא היה חותם אצלה. למורות שאני לא מתנגד בתור אוהד בית"ר לכך שהוא חתם בקבוצה שניצחה היום 1-0 את אשדוד ;D) , מכבי הייתה מכניסה הרבה יותר גולים באירופה וגם בליגה.

ד"א, בקשר לשמייניה של לה-קורוניה, זה לא תירוץ. דווקא מקבוצה כמו מכבי הייתי מצפה להתפקרות של

10-0 מל יובה בחוץ (או 8) מבלי שזה יהיה משהו נדיר. אולימפיאקוס הפסידה שם 7-0, וזה היה סביר לחלוטין ולא דבר שקורה פעם ב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...