ה 11 בספטמבר, מזימה יהודית (לייק דה...) - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ה 11 בספטמבר, מזימה יהודית (לייק דה...)

galz

Recommended Posts

מה רק לא יעשו אנשים כדי להתנער מאחריות על החינוך הילדים שלהם כשהם גדלים להיות... חראות.

אתם בטח מכירים את האמא של העבריין הקטן מהבי"ס שבאה למנהלת ואומרת "הילד שלי מלאך קטן! שקרנית!". הנה לכם אבל בקנה מידה גדול יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עו"ד מוחמד אל-אמיר עטא, אביו של מי שנחשב מנהיג חוליית חוטפי המטוסים שביצעו את מתקפת הטרור ב-11 בספטמבר לפני שלוש שנים, יוצא להגנת בנו. הוא מאשים את המוסד במעשה ואומר שמכת ההרס הזו על ארה"ב הייתה מוצדקת בשל תמיכתה בציונים. "חינכתי את בני להיות מוסלמי טוב. האיסלם אומר 'הילחם באלה הנלחמים בכך'"

משהו פה לא מסתדר לי ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן גם לי טוב מה אפשר כבר לצפות מאבא של מחבל גם כן עו"ד.

חבל שלא חיסלו אותו נבלה הוא אמר שהאיסלם אומר "הילחם באלה שנילחמים בך", לא ידעתי שהילדים הקטנים בבית ספר ברוסיה מחזיקים קלצ' ונלחמים בצ'צ'נים לא ידעתי שהילדים והנשים שהיו על האוטובוסים בבאר שבע נלחמו באיסלאם לא ידעתי שכול האנשים שהיו על התאומים נלחמו באיסלאם, כנראה שטעיתי המוסלמים באמת נרדפים אני יכול להבין אותם(על טיל לשמש).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה?!

איך אתם בכלל יכולים להתווכח עם ההגיון שלו, מה אתם מטומטים?

זה הדבר הכי הגיוני מאז הטיעונים של גילי לקיום של אלוהים.

לא, ברצינות, דבר כזה לא שווה אפילו התייחסות: חבל על המקום שהבנאדם הזה תופס, חבל על החמצן שהוא מבזבז, חבל על הזמן של מי ששמע אותו אומר את זה, חבל על כל האנגרגיה שבוזבזה על זה (מחשבים, העברת הכתב הזה שראיין אותו, הבטריה המוטענת של המצלמה\מקלט שתיעדה את זה), חבל על הדיו שהודפס(או יודפס) על העיתונים שיכתבו על זה, חבל על הביטים שהכתבה תופסת על השרת של Ynet או כל אתר אחד, חבל על הביטים שהדיון על הדבר הזה טופס בשרת של Hwzone או כל פורום אחר שדן על זה, חבל על הזמן והכוח שלקח לי לכתוב את ההודעה הזאת ועל זמן (והמאמץ של החשיבה) שביבזתי על חשיבה על דברים שחבל לבזבז על זה...

עזבו אותו, תשכחו אותו- חבל על המקום שזה תופס במוח שלכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן גם לי טוב מה אפשר כבר לצפות מאבא של מחבל גם כן עו"ד.

חבל שלא חיסלו אותו נבלה הוא אמר שהאיסלם אומר "הילחם באלה שנילחמים בך", לא ידעתי שהילדים הקטנים בבית ספר ברוסיה מחזיקים קלצ' ונלחמים בצ'צ'נים לא ידעתי שהילדים והנשים שהיו על האוטובוסים בבאר שבע נלחמו באיסלאם לא ידעתי שכול האנשים שהיו על התאומים נלחמו באיסלאם, כנראה שטעיתי המוסלמים באמת נרדפים אני יכול להבין אותם(על טיל לשמש).

צודק!!

והם עוד אומרים מוסלמים טובים הם חארות לא מוסלמים טובים אפילו באיסלאם כתוב שזה חטא לרצוח אנשים והם עוד עושים את זה חארות!!

בלי התרבות המערבית הם היו חיים עדיין בתקפות האבן!! הרוב שם עדיין חים אבל לא כולם החמאס וכל האיגונים האלה הבנתי שיש להם מחשבים שאיתו הם

מגלים הכל על הכל...

הלוואי כל העולם כבר יפתח את העינים ויראה מי הם באמת ולא יגיד מסכנים מסכנים... ויגידו תנו פלסטינים מדינה כי ברור שהם ירצו עוד ועוד ועוד ואז כבר לא ישאר לנו

מדינה... ואז יפנו למידנות אחרות יעשו שם טרור ויגידו אנחנו רוצים מדינה גם שם... כי זה מה שהם עושים בעצם ככה הם התחילו בהתחלה נתנו לצצנים מדינה אבל אל הם רצו

עוד ועוד ועוד :P :P :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...