רשת אלחוטית - 11mbps במקום 54mbps - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רשת אלחוטית - 11mbps במקום 54mbps

montigo

Recommended Posts

יש לי בעיה חמורה שאני מנסה לפתור כבר כמה ימים, אודה לכל מי שיוכל לעזור.

יש בחדרי 2 מחשבים עם Windows XP SP2 עם 2 כרטיסי רשת אלחוטיים.

למחשב א' כרטיס 54mbps PCI של LevelOne.

למחשב ב' התקן 54mbps של LevelOne.

הצלחתי לקנפג בניהם חיבור בהצלחה, אבל משום מה מחשב א' מציג 54mbps בחיבור (כמו שצריך) ואילו מחשב ב' מציג 11mbps.

ניסיתי לשנות ערוצים, לשנות הגדרות בדרייברים, לעבוד עם הניהול WiFi של ווינווס או זה של התוכנה המגעילה של LevelOne. שום דבר לא פותר את הבעיה הזו, ואני סובל ממהירות נמוכה.

יש לשים לב שהדרייברים אכן מותקנים בצורה נכונה, ואני רואה שכתוב כרטיס 54mbps ואפילו בדרייברים יש טאב ואני בוחר שם 802.11g, אבל בתוצאה הסופית ברגע שאני מתחבר הוא תמיד מתחבר עם 802.11b ועם 11mbps.

מתסכל מאוד.

עוד קצת פרטים: מדובר על רשת ישירה בין 2 הכרטיסים (Ad Hoc), כאשר לכל מחשב מוקצה IP סטטי (192.168.0.1, 192.168.0.2). אין כאן Sharing של . ניסיתי לעבוד עם הצפנה ובלי וזה לא פותר את הבעיה.

עזרה?! אני מיואש...  ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי היו אס בי מאט אותך

יש לו קצב העברת נתונים נמוך יחסית

ממממ. העלת נקודה מעניינת.

יש לי USB2, שקצב ההעברה שלו גבוה, אבל במידה וזה USB1 אז באמת הוא היה מוגבל ל-11mbps (למעשה ל-12).

הסתכלתי הרגע. יש לי את כל הדרייברים של ה-USB2 של SIS מותקנים!

פלוס ב- הכל מוגדר טוב ל-USB2.

איך אפשר לבדוק שהוא בעצם עובד ב-USB2 ולא USB1?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שהלוח ומערכת ההפעלה תומכים בUSB2 לא אומר שכרטיס הרשת האלחוטי תומך בזה

בקשר לבדיקה אני מניח שיש אפשרות אל לא עולה לי כרגע בראש שום דבר

הוא בהחלט תומך.

ניתן לראות בספציפיקציות:

http://www.level-one.de/drivers/manual_PDF/WNC-0300USB(EN).pdf

לא לשכוח גם שהוא מוגדר כמתאם 54mbps, והם לא היו רושמים דבר כזה אילולא היה להם רוחב פס להעביר 54mbps.

אני אשמח לשמוע על דרך לבדוק האם ה- מוגדר כ-USB2, ובכלל לרעיונות נוספים שיעזרו לפתרון הבעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש התקדמות.

הצלחתי להגיע ל-54mbps בדרך כלשהי:

מסתבר שאם אחרי שאני מתחבר לרשת (ב-11מב"ש לצערי) אני הולך ל-Device Drivers ל-Root Hub עם השישה פורטים, ובכוח עושה לו Update לדרייבר (בדיוק לאותה הגירסה שהוא נמצא בה כבר!!) אז הוא מקפיץ את המהירות ל-54 מב"ש.

מצד אחד לא הצלחתי להגיע לתקשורת בין המחשבים כאשר אני ב-54 מב"ש (זו בעיה פתירה בטח)

הדבר היותר מטריד שכל פעם שאני עושה ריסטרט זה מחזיר ל-11 מב"ש וכל פעם צריך לעשות עדכון לדרייבר לאותה גירסה של עצמו.

למישהו יש קצה חוט מדוע זה ככה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...