נערך, הבעיה החומרתית של ה3dmark נפתרה, בעיה שניה : איך להתקין 2K על SATA? - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נערך, הבעיה החומרתית של ה3dmark נפתרה, בעיה שניה : איך להתקין 2K על SATA?

KvodHagab

Recommended Posts

שלום! ברשותי המפרט שיש בחתימה שלי (Amd 64 3200+ GF6800GT Epox 8kda3j adata vitesta )

הרצתי את המבדק של וקיבלתי רק 5960 נקודות.. לפי מה שהבנתי זה ציון נמוך לכ.מסך שלי

מישהו יכול לעזור לי עם זה? (הקטע המוזר, בכל הבאנצים של הכ.מסך הFPS לא ירדו מתחת ל40 אבל בבאנצים של הCPU הם היו מאד מאד נמוכים, בסביבות ה15 FPS wtf?? )

בדקתי שהזכרונות על 200mhz ,המעבד על 2200, והגיפורס על המהירויות סטוק שלו, כל הטמפרטורות סבירות (50+- )

גם עדכנתי ביוס וציפסט , וגם את הכ.מסך ואת הווינדוס ל SP2

הבעיה השניה שלי היא שאני לא מצליח להתקין שום וינדוס מלבד

כשניסיתי להתקין 98 הוא לא הצליח לפרמט כי הוא לא מצא את הכונן (sata ) וכשניסיתי להתקין 2000 הוא התחיל לפרמט ואחרי הפירמוט כשהוא מעתיק את קבצי ההתקנה הוא אמר שיש לו בעיה error 7 משהו כזה, וזה קרה ב4 דיסקים שונים

ההתקנה של הלכה חלק לגמריי

למישהו יש פתרום לבעיותי?

עריכה

תודה לאסף ולHWar על העזרה, יש לי 11610 מארקים בלי פילטרים

אני עדין על הXP ואני מנסה למצוא דרכים להתקין 2000 אבל שום דבר לא הולך.. כל דרך שאני מנסה לפרמט הוא לא מוצא את הכונן חוץ מהפירמוט בXP שאחריו הוא ישר מתקין

למישהו יש רעיון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקנתי את העדכון הכי חדש של הnforce.. משהו פה מוזר

=|

וגם א תהביוס עידכנתי דרך דוס.. לא רואה סיבה שזה יתחרפן

משומה בוינדוס הוא מציג לי דברים אחרים מאשר בביוס (במתחים)

הוספתי תמונה של ה3D mark אחרי שטיפלתי בכמה בעיות של הראמ

[attachment deleted by admin - 90 dayss]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל המבחנים שאתה רואה ברשת שמקבלים ציונים גבוהים הם בלי שום פילטרים ב 1024*768

אם אתה מתלונן על הציון הנמוך תשווה לפחות מול מצב זהה, או שפשוט תכבה את הפילטרים כמו שכולם מודדים ב 3DM2003

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבין, אני אבדוק בלי פלטרים

אבל זה מוזר כי הבעיה העיקרית היא בCPU TEST שהוא ממש אבל ממש רץ לאט (וזה אותו מבחן רק על 640X480 אם אני לא טועה, זה ממש מוזר שברזולוציה גבוה יותר הוא פורח ובזו הוא כושל)

בCPU השני הגעתי ל5 FPS בממוצע שזה ממש ממש נמוך.. לא נראה לי שיש קשר לפילטר, אבל אני אבדוק! תודה,

ומה בקשר לבעיה השניה? אני לא אוהב את אקספי \=

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הממ

הCPU TEST אמור לרוץ כך (בערך) - גם אצלי הCPU TEST רץ מאוד לאט - זה לדעתי אמור להיות ככה - ויחסית לכרטיס מסך שלי אני מקבל תוצאה כללית גבוהה .

כ6700 3dmarks עם OC לכרטיס לULTRA ומעבד ל2200mhz@2530 OC קל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...