ההבדלים בין S-ATA ל ATA אחת ולתמיד!!! - עמוד 2 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ההבדלים בין S-ATA ל ATA אחת ולתמיד!!!

gadits

Recommended Posts

אני עם ice2k , התקנתי הרבה מאוד הארדיסקים על תקן SATA ויש לי ניסיון עם זה , וזה באמת החיבור הכי נוח שקיים... , הרבה יותר נוח מIDE , גם קרה לי לא פעם שכאשר הוצאתי את הכבל IDE מהלוח הפינים של הלוח התעקמו והייתי צריך לסדר אותם(כן , לפעמים אפילו להוציא אותו לאט לאט לא עוזר , הם מתעקמים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא נגד SATA. למה אתם שמים מילים בפה שלי?

אמרתי ש SATA נוח, אמרתי שהוא אסתטי, אמרתי שהוא נותן זרימה יותר טובה במארז.

כל מה שאמרתי, כמו ש אומרים, זה שהחיבור יותר רגיש ויכול להישבר. זה הכל. ואם אתם רוצים להתווכח, תתווכחו איתם, אולי אתם יכולים ללמד אותם משהו. אני לא חושב שחיבור ה SATA החדש הוא גימיק שווקי. אני חושב שזה בא לפתור בעיה כואבת. העולם לא שחור ולבן. SATA זה נחמד מאוד אבל צריך גם לפקוח עיניים לחסרונות.

כמובן שעם ICE, או שאתה איתו 100% או שאתה נגדו.

ICE תעביר את הנסיון העשיר שלך ל , אולי ילמדו ממך ויתנו לך עבודה. ו ICE, אם אתה משווה את חיבור החשמל של הדיסקים הרגילים לחיבור של ה SATA אז באמת שאין לי מה להוסיף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפוסט שלך היה טוב ויפה עד השורה וחצי האחרונות , וכן - אני יודע מתי מוכרים לי שיווק ודברים מיותרים (אני משוכנע שWD בעצמם היו מעורבים בתיכנון התקן ובין היתר בפלאג שלו) , אם היה אפשר להמציא ערכה נגד היתעקמויות פינים ב IDE אני בטוח שכבר היו עושים את זה , והנושא המרכזי של הכבל שלהם הוא למנוע היתנתקויות יותר מאשר בעית השבירה שללא ספק היא קיימת , אבל מדבריך כולנו הבנו שהיצגת את זה כדבר רגיש ביותר , אז אם הבהרת את עמדתך , אז אנו חוזרים בנו.

ובציניות משתמשים שרוצים לרדת על משהו , כשמשתמשים בזה יותר מדי בדיוק זה אומר דברים אחרים, אבל אני רוצה שהתרד הזה לא יהפוך לוויכוח אישי , שניזרום באווירה נחמדה :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובציניות משתמשים שרוצים לרדת על משהו , כשמשתמשים בזה יותר מדי בדיוק זה אומר דברים אחרים, אבל אני רוצה שהתרד הזה לא יהפוך לוויכוח אישי , שניזרום באווירה נחמדה  :hat:

מקובל :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יודע איך מנתקים את חיבור SATA מלוח האם ?

ניסיתי למשוך והוא לא יצא

בהנחה שלא חיברת אותו בדבק אפוקסי (זה היה בצחוק  8) ) אתה מאבטח (דואג להחזיק, בשפה אזרחית) את הלוח בעזרת אצבע או שתיים ליד החיבור וביד השנייה בעדינות מושך את הפלאג החוצה , במיקרה והוא תקוע (למאות שאני בספק) אתה מושך אותו ע"י מושיכה האלכסון שמאלה וימינה מהר (במאוזן) ובעדינות , זה עוזר גם בחיבורים של IDE שלפעמים לא נוהגים לצאת בקלות בלי גרימת נזק.

*אינטגרל - סבבה , נהדר  :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...