הסתיים המשחק ישראל צרפת: 0-0 - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הסתיים המשחק ישראל צרפת: 0-0

rk666

Recommended Posts

והאיסור הוא על פי חוק כי התשלום הוא עבור הערוצים - אבל לא למשחקים שהערוץ רשאי לחסום- ואף אחד לא שילם כדי לראות את המשחק אז היו חייבים לחסום את השידורים

אני די בטוח שבחוזה שחתמתי עליו כאשר התחברתי לכבלים לא צוין כזה דבר, אני משלם על ערוץ, הערוץ הזה במקרה קנה זכויות שידור על משחק כלשהו.

פשוט יש פה הרגשה של רמאות, בגלל ששום גוף שידורי בארץ לא קנה את הזכויות על המשחק אז זה נראה כאילו הם החליטו לדפוק את הצרכנים רק שלא נראה את המשחק, זו לא הסיבה, אבל זו בדיוק ההרגשה.

וגם לי נראה שמיליון שקל זה פשוט אבסורד בתור שווי זכויות שידור על משחק כדורגל.

כאילו מה, יש לישראל 10 משחקים במוקדמות, אז אם כל פעם היה צריך לשלם 250 אלף דולר אז הכל היה עולה יותר מ11 מיליון דולר?!

תמיד בישראל גם יש בעיות עם הזכויות שידור.. זה מדהים >:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביום שנוכל להציג משחק יפה ולתת בראש לנבחרות ברמה הזו כנראה שיהיה כבר שלום עולמי, לכן עד שהיום הזה יגיע זהו עדיין הישג מצויין.

אתה לא זוכר את המשחק מ94, (אם אני זוכר נכון), של הנבחרת בפאריז? אתה לא זוכר את הגול האחרון של ראובן עטר איך אינשטיין צרח כמו מטורף "שערררר שעררר" בכול של בנאדם שעומד להחנק, חביבי זה היה המשחק הכי טוב שראיתי בחיים שלי למי שלא יודע נגמר 3-2 לישראל, 3-2 מדהים, והגול האחרון פשוט מדהים מההתחלה של ההתקפה ועד הסיום המדהים של עטר, בעיטה וולה בקפיצה לאחר הגבהה מצויינת של רוני רוזנטל אם אני לא טועה מצד שמאל פשוט מדהים!.

מעניין מה היה קורה אם היינו מבקיעים אתמול איזה גול בדקה ה90 תאמינו לי שהיו רוצחים כמה עסקנים על זה שהם דפקו משחק גדול בכול מקרה 0-0 תוצאה לא רעה בכלל הנבחרת צריכה לא להפסיד ועלינו למונדיאל.

בכול מקרה אני ביום רביעי ברמת-גן מקווה שיקרעו את קפריסין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) לפי בג"צ חובה עליהם להחשיך את הערוץ (אחרי תקדים המשחקים בוימבלדון) בגלל שמי שקנה בצרפת את הזכויות יוצרים לא קנה גם את הזכויות לשדר אותו בארץ).

2) ההחשכה לא באה מטעם הכבלים או הלווין, אלא מטעם מחזיק הזכויות.

3) השערוריה האמיתית היא איך זכויות השידור למשחקי חוץ במוקדמות המונדיאל מגיעות לידיים זרות (ספורט פייב הגרמני ונציגו בארץ), זה לא שהוא קיבל את הזכויות בירושה מאמא שלו, איך ברוממה לא הלכו ראש בראש על המכרז? מה, הם חשבו שמישהו אחר יקנה את הזכויות וימכור להם בפחות משקנה?

4) ראשים צריכים לעוף, גם בהתאחדות, שנכשלה לבצע את תפקידה, וגם ברוממה, שמוצאים 3 מיליון דולר למ*בי ת"א (קבוצה פרטית) ולא מוצאים כסף למשחקי הנבחרת (ואם כבר הפסדתם את הזכויות, הייתם יכולים לסגור דיל לכל המשחקים בפחות מ170אלף$ למשחק). ערוץ 1 פשוט בנה על סיוע מהממשלה או משהו, ולסגור הכל ברגע האחרון.

5) את הנקודות הנבחרת לא צריכה לחפש בצרפת, אלא הם צריכים להגיע בפיק שלהם נגד שוויץ ואירלנד. איבוד נקודות מול קפריסין ופארו יזרוק את הנבחרת מהטורניר. ה"משחקי עונה" יהיו נגד שוויץ ואירלנד. חייבים לעבור את קפריסין כאילו הם לא מדגדגים אותנו.

הנקודה הזאת תהיה חסרת משמעות, מדובר על בתים גדולים שכוללים גומלין.

6) יאללה הפועל מלחמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...