ALBATRON 6800GT או LEADTEK 6800GT ? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ALBATRON 6800GT או LEADTEK 6800GT ?

Tov_Tov

Recommended Posts

אוקיי אני מתחרפן :(

אחרי שקראתי קצת פה בפורום הבנתי שעדיף את ה על ה ALBATRON  ואני רוצה לדעת עם זה נכון ?

אני מתכוון הן מבחינת OC והן מבחינת ביצועים, ההבדל הכספי בין הלידטק לאלבטרון הוא 250 שקל השאלה שלי האם שווה לי להשקיע את הכסף הזה או לקחת את האלבטרון ?

אז בבקשה תעזרו לי להחליט..

בעתיד אני מקווה להגיע לOC ברמה של ה ULTRA ואני רוצה להגיע לזה  עם סטוק האם זה התאפשר לי באלבטרון ?

והאם בכלל אתם ממליצים לי על משהו אחר ? ( אבל שיש אותו באתר של נועה מחשבים )

אז תודה מראש לעוזרים  :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם עם האלבטרון וגם עם הלידטק (שיש עליו כונס אוייר ענק)

אתה תוכל להגיע לרמה של אולטרה ללא קושי. אני הייתי מציע ללכת על האלבטרון שעם סטוק (ועוד 250 שקל שמתפנים לך למסיבות, בגדים etc) מגיע לרמה של אולטרה :)

יותר מזה אני לא חושב שמישהו צריך \=, אלא אם אתה אובססיבי לגבי ציוני בנצ'מארק, או לגבי דגם וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זה זהו שאני לא אובססיבי חחח

אני פשוט לא סגור על זה שאפשר להגיע ל ULTRA עם סטוק של האלבטרון :\

מישהו אולי יכול להביא לי בנצ'מארקים שמוכיחים שזה אפשרי מבלי שהכרטיס יסבול חח ויעמוד בטמפרטורה ממש גבוהה  ? 

ועוד דבר שמעצבן אותי זה הבאנדל שמקבלים עם האלבטרון, מה הם נותנים לי DUKE NUKEM ? מה הם עושים צחוק ? טוב שלא הביאו לי DAVE או משהו כזה.. זה רומז משהו על הכרטיס לא ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תסתכל פה, זו השוואה בין האלבטרון אולטרה לאסוס.

אומנם זה לא ה GT אבל זה מעיד על האיכות של הקירור גם אם הוא לא נראה מסיבי כמו הלידטק ועל איכות הביצועים של האלבטרון ב OC.

http://www.anandtech.com/video/showdoc.aspx?i=2126

Overall, we have to say that with stock HSF and a competitive price, the Albatron is the best vendor 6800 Ultra that we've taken a look at, with its 10MHz default and rock solid overclocking.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קצת קשה להסתמך על זה מכיוון שהULTRA שונה במקצת, הוא בעל שני מולקסים דבר שאוטומטית עושה אותו יותר יציב לOC ובעל יכולות OC גבוהות :\

אני צריך בנצ' על הGT :|

אם אתה לא יודע אז הכרטיס של אלבטרון בגירסאת GT זה בדיוק כמו האולטרא רק עם מהירויות נמוכות יותר... הGT משתמש ב2 חיבורי מולקס ככה שתאורטית יש לו הכי הרבה פוטנציאל מכל שאר החברות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו שלא :\

גם אני חשבתי שיש לGT שני מולקסים ואין לא אפילו פתחתי דיון על זה כי בעצם מצאתי תמונה של האלבטרון GT עם שני מולקסים ותמונה של האלבטרוון GT עם מולקס אחד וזה ממש מוזר אבל הרבה אנשים אמרו לי שיש לו מולקס אחד וצריך ללכת לפי התמונה שיש באתר של החברה ששמה היא מראה שזה מולקס אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...