לפטופ ללימודים - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לפטופ ללימודים

ביז'ו המוס

Recommended Posts

שלום. אני מחפש לפטופ טוב ללימודים. הדרישות שלי הם:

שיהיה קל יחסית,שיהיה אם כמה שיותר שעות בטריה, עדיף אם 512 מגה בייט.

התקציב שלי דיי גמיש ואני מחפש משהו טוב שילווה אותי עד סוף יב' (אני בי') ואולי גם אחריי זה. נראה לי מעדיף סנטרינו או מובייל, תלוי למי יש יותר שעות בטריה ותאמת מה אתם חושבים על powerbook לדרישות שלי? אני לא הולך לשחק על המחשב בכלל ונראה שאפשר להכניס את הלפטופ הזה גם כאפשרות.. אז מה אתם אומרים?

תודה מראש אור :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

גמיש.

אבל אל תדחפו לי דברים שאני לא צריך, כמו שאמרתי אני לא צריך מחשב חזק ולא שום דברים מיוחדים.

מה שאני צריך זה מחשב אם הרבה שעות בטריה יחסית (אם הוא יחזיק 6 שעות בית ספר זה יהיה נהדר) וזהו. התקציב שלי גמיש וזה תלוי בהאם שווה להשקיע במשהו יותר יקר ואיכותי או לא. אבל בו נגיד שאני לא רוצה לעבור את ה8000 שקל (אבל על תעשו לי מפרט ב7,999 שקל כי יש את הכסף...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה אחת מההצעות הטובות ביותר שאתה יכול לקבל במסגרת התקציב:

http://www.buy4less.co.il/product.asp?f=917&aff=zap

יש במחשב הזה כל מה שאתה צריך בפחות מ-3kg.

ב-CNET הוא קיבל ציון 8.1 שהוא אחד מהציונים הגבוהים ביותר לניידים באתר.

יש לך כאן גם כרטיס מסך R9200 64MB, ז"א המחשב הזה יכול לשמש בצורה מצויינת גם למשחקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי אני וחבר שלי עושים את זה לי יש לפטופ של hp ולו יש של דל, יש לו את המחשב הזה http://www.officedepot.co.il/shop/catalog/sku.asp?ID=607069&LEVEL=SK&PR=%2A&FMID=375935&SID=SDJKH82LXUPU9PWA0MB279VCVEH3D1S0, המחשב מהיר ועובד טוב עם משחקים. עם העודף תוכל לקנות סטיק של 256 ותוספת ביצועים.

האמת שהדבר הזה סתם מושך עיניים וכולם מקנאים.......עדיף אם הייתי נשאר עם מחברת כי זה סתם פוזות. לי כמעט גנבו אותו (פרצו לי ללוקר, רק שבאותו יום לא הבאתי אותו).

ואיך אין לכם נקודת חשמל בכיתה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המלצה לי אליך (מנסיון)

קח מחשב כמה שיותר קל וכמה שיותר קטן, גם אם על חשבון גודל מסך (גם 12" או 14" מספק) וגם אם על חשבון עוצמת המפרט (הרי אתה לא מתכוון לשחק על זה דום3).

מנסיון, זה פשוט בלתי נסבל לסחוב של 3 קילו על הגב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דגמים בבקשה? אני יודע מה הבקשות שלי שהם:

הרבה בטריה,משקל קל, אם אפשר אז שיהיה בו נגן וזהו נראה לי.. אני לא הולך לשחק עליו בכלל והוא יהיה רק לאינטרנט\תיכנות\אופיס.

אני חושב על הדגמים של שהם ממש קטנים וטובים אבל יקרים תחת :-X ואני לא יודע אם כדי לי להשקיע בהם...

אני רוצה לציין שיש לי את האפשרות להביא מניו יורק את המחשב (אפשר מכל הרצות הברית אבל יותר נוח לי אם האחריות להביא רק משם).

מה אם דגמים של SONY? אני מבקש שכל לפטופ שאתם מציינים גם להביא לינק בבקשה ותמליצו לי על מה שנראה לכם הכי טוב למטרות שלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדברים שאתה מציע עדיף בהרבה פוקט פיסי עם מקלדת מלאה אם זה לכתוב שיעורי וכו`

בדקתי עכשיו בAPPLE

http://www.apple.com/ibook/specs.html

את המחשב נייד שלהם עם מעבד 1GHZ ומסך 12" שהוא גם מאוד קל ונותן לך 6 שעות סוללה

משקל 2.2 ק"ג=טוב מאוד וזה כולל ATI 9200 יש דיי הרבה משחקים לMAC שעברו פורט תבדוק בWWW.APPLE.COM/GAMES זה עולה 1099$ שזה טוב מאוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-iBook הבסיסי של יענה לדרישותיך: קל משקל, זמן ארוך, איכות בניה מהמעלה הראשונה, פלטפורמה שונה - גיוון ופתיחות, יציבות של מערכות Unix, רמת ידידותיות שאין שני לה, עיצוב וממשק מעולים, הנדסת אנוש מתקדמת. כמובן שאם יש לך עוד כסף, לך על PowerBook - אני מבטיח לך שכל מי שיפגוש אותך איתו יזיל ריר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב על הPOWERBOOK.

אבל אני לא יודע על OSX כלום... יש לי כמה שאלות אילך.

1. האם אני יכול לכתוב בפורמט WORD

2. האם אני יכול לתכנן איתו בפסקל?

3. האם אני בעצם חוץ ממשחקים יכול לעשות איתו הכל? ציין בבקשה מה שאי אפשר ומה שכן אפשר יותר טוב :)

תודה מראש אור

**עריכה**

הכי חשוב. איך התמיכה שלו בעברית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.כן עם אופן אופיס

2.כן עם DOSEMU שידמה DOS כדי שתוכל להשתמש בTURBO שתלמד עליו או יש הרבה קומפילרים של על MACOS

3.כן הכל זה מחשב רק עם ערכת הפעלה מבוססת UNIX וחומרה אלטרנתבית

ופוקט פיסי זה לא צעצוע רק שתדע אתה יכול להתקין עליו מלאה פול על מחשב כף יד ויהיה ממש טוב ומהיר אל תזלזל זה מה שהולך להרוג את הנייד ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה:

1. ודאי! ישנו office ייעודי ל-Mac, או שאתה יכול להשתמש בערכת התוכנות של Apple. כמובן שיש גם openoffice

2. תריץ Pascal for Mac בגוגל - זה יענה לך על השאלה.

3. עקרונית, יש מגוון תוכנות רחב ל-Mac אבל לא בהיצע לו הורגלת ב-PC. ישנן גם לא מעט תוכנות חינמיות ל-Mac מסתובבות ברשת.

לגבי התמיכה: משתפרת כל הזמן, כאשר בתצורה הקיימת, היא מעל הממוצע. מיותר לציין שזה עדיין לא עולה בקנה אחד עם PC.

*הערה: אני לא מומחה למאק, גם לא מתיימר להיות כזה. אני מציע לך, לפני שאתה רוכש, לבקר בפורומי מאק בארץ, כמו זה שכאן לדוגמא ולקבל תשובה מקצועית:

http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/forumpage.asp?id=603

בנוסף, תוכל לשאול שאלות בפורום מאקינטוש כאן באתר. לשאלות "אוניברסליות" על מאקים, שלא נוגעות לעברית ולתאימות, תוכל לבקר בלינקים הבאים:

www.mac-forums.com/forums/

forums.macrumors.com/

forums.macnn.com/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...