נמאס לי מה RIVA TNT 2 32 mb - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נמאס לי מה RIVA TNT 2 32 mb

menis

Recommended Posts

לך על Msi 4 MX440 64DDR בדיוק לתקציב שלך ...

אני אישית לא הייתי קונה ... אבל פשוט התקציב שלך ,אז זאת תהייה בחירה טובה .

אני עדיין לא מאוכזב מה TNT2 שלי ... הכל עובד חלק ,רק Spiderman The movie לא עובד .

אבל איזה מפרט יש לך עכשיו ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי עדיף לקנות את הRADEON 7500 של ג'יגהבייט שיגיע עוד מעט לארץ הוא אמור להיות הכי חזק מכל ה7500 שיש והוא אמור לעלות 650 ש''ח פחות או יותר, ובקיצור על תיקח MX תאמין למדתי זאת על בשרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא לא בדיוק "תומך בכל הטכנולוגיות הכי חדישות של ATI" אבל הוא כרטיס מעולה יחסית למחיר שלו (517ש"ח).

לגבי יכולות האוברקלוקינג שלו, שמעתי רק טוב וחוץ מזה, הוא מבית ג'יגהבייט = מעולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שימו לב: 4 MX לא עובד עם 4. בעיקר עם צ'יפסט I850 בגלל בעיות מתחים. לתשומת לב המשתמשים והמשדרגים. יש מקרים שהוא אפילו לא נכנס פיזית לסלוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא לדאוג שום MX לא ייכנס יותר למחשב שלי ושמעו משהו '' עשקנות בשיאה '' ליד הבית שלי יש קניון ושם חנות מחשבים הדס מחשבים ויש להם מבצע תקשיבו : כרטיס 4 MX כרטיס חזק ביותר בעל מארז מהודר קופסה מעוצבת ו64 מהיר.

ולכן אני שואל את זה מה יש להם להגיד על ביצועי הכרטיס עצמו ???? ועוד משהו מדיה ריקה לצריבה של פיליפס רגיל עולה אצלהם 6 ש''ח לא נישמע כדבר, הסיבה שאני מספר לכם על זה זה שהיום הצלתי חבר מליפול במלכודת הזאת בגלל שהוא לא מבין ממש במחשבים והוא מת להיפטר מהוודו 4500 אז בקיצור על תחשבו שאני סתם ספאמר פשוט אני חושב שזה ממש פשע לנסות ולעבוד כך על ילדים תמימים שכל מה שהם רוצים זה להשוויץ בפני חבריהם אם הGEFORCE 4 החדש שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...