שאלה לגבי אוברקלוקינג ל ALBATRON 6800GT ! - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה לגבי אוברקלוקינג ל ALBATRON 6800GT !

Tov_Tov

Recommended Posts

אוקיי אז ככה, הזמנתי את הכרטיס הזה ויש משהו מאוד מוזר בו, אומרים שיש לו שני מולקסים דבר שנותן לו יתרון גדול באוברקלוקינג ואפשר להגיע בקלות למהירויות של ULTRA אבל ראיתי מספר שכל תמונה שונה אחת מן השנייה, תמונה אחת שלו שיש לו שני מולקסים ותמונה אחת שלו שיש רק אחד .

אז איזה מהם הוא האמיתי ? איך זה יכול להיות הגיוני ? למשל באתר הרשמי של ALBATRON יש מולקס אחד אבל אני ראיתי תמונה של אותו כרטיס מסך  בדיוק עם שני מולקסים אז מה קורה פה ?

ואם אני יקבל מולקס אחד האם זה יעשה לי הבדל משמעותי בכרטיס מסך ויהיה לי קשה מאוד לעשות OC למהירויות של ULTRA עם סטוק?

תודה לעוזרים :>

הנה שני התמונות:

6800gt.jpg

475723.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי תודה אבל זה מאוד מוזר כל הקטע הזה למה יש שתי ? יש שתי דגמים ?

כי הזמנתי את האלבטרון בגלל שיש לו שני מולקסים שראיתי לפי התמונה וזה מבאס אותי עכשיו לגלות שאין לא

שני התמונות:

6800gt.jpg

475723.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע זה מוזר אבל אני יודע שאמור להיות חיבור DVI אחד וחיבור אחד סטנדרתי

בבקשה אנשים שיש להם תכרטיס מסך הזה להגיב !

ומצאתי את הערה הזאת באיזה אתר העם זה בכלל הגיוני ?

Single Molex Power socket onboard - 480w or higher recommended

קניתי TT 420 with APFC הוא יעשה תעבודה נכון זה סתם בילבולי שכל הדבר הזה ?

עריכה:

אוקיייי אחרי שקראתי קצת באינטרנט ופורומים וכאלה על הכרטיס מסך הזה וגיליתי שיש שני גרסאות לכרטיס מסך

גרסה אחת עם שני מולקסים אשר יכולה לעבוד עם יותר כוח ויכולה ויספיק לה ספק 350 ( זה המומלץ מפי ALBATRON )

גרסה שנייה הגרסה עם מולקס אחד אשר כדי שכרטיס מסך יעבוד כמו שצריך הדרישות המומלצות מפי ALBATRON הם 480w

כפי שידוע יותר קל לעשות OC לשני המולקסים מכיוון שהוא יותר יציב ויכול לספוג עוד מתח

אני לא ידוע איזה  כרטיס מסך נועה מחשבים מוכרים (משם הזמנתי ) אבל בתמונה שלהם יש 2 מולקסים ולכן אני מקווה שזה באמת ככה

אני מאוד יתבאס עם זה לא יהיה ככה מכיוון שכל מי שקונה GT רוצה בעצם לעשות OC לULTRA בלי שום בעיות והחלפת ... וכו'

וגם קניתי ספק 420w אז מה לעזאזל הקטע פה ? זה תאמת לא הגיוני שהם מבקשים 480 אבל זה מה שהם רשמו... אז אני יותר יתבאס גם בגלל שהכרטיס מסך שלי לא יעבוד במיטבו לפחות זה מה שאני חושב עם לא יהיה לו את הדרישות המומלצות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קניתי את האלבטרון 6800GT מנועה מחשבים גם!!! :xyxthumbs:

הוא אמור להגיע לי מחר (ביום רביעי) ובררתי טוב לגבי 2 הגירסאות (אפילו פתחתי על זה ת'רד) והתברר שהתמונה באתר של נועה היא להמחשה בלבד וקיימת רק גירסא אחת, של מולקס אחד.... אבל זה לא כזה קריטי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרבה אנשים הגיעו עם הקירור סטוק ל אולטרה, ואפילו לאוטרה אקסטרים בלי בעיה, אם מקמבנים לו עוד מאוור pci (יש במדריכים ) ומקררים את הליבה, אין סיבה שלא יהיה יציב.

אני חושב עליו כעל כרטיס הרבה יותר טוב מהלידטק, ולדעתי האלבטרון קר יותר (ממה שאני זוכר)..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאוחר מידי בשביל זה וזה גם ממש לא משנה איפה תקנה את זה בכל מקום יש תמונה אחרת פשוט תאמת זה לא דבר מי יודע שעזור ללקוחות :\

בכלל בCOM4 יש את שתי הסוגים של התמונות חח ..

ותודה רבה ראול תתחדש גם אתה :>

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...