עזרה בצביעת מארז שיוף וקבלת אפקט מראה קל - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בצביעת מארז שיוף וקבלת אפקט מראה קל

talmAn

Recommended Posts

אני רוצה לעשות למארז שלי

בין השאר אני רוצה גם לצבוע את המארז שלי יש לי את הקומפיוקייס הוא כאמור לבן ואני רוצה לצבוע אותו שיהייה כמה שיותר מעניין

לא בצבע שיהייה מט כזה אני רוצה לקבל גם אפקט מראה קל לא מאוד חזק אבל מן מטאליות וברק כזה

איך אני עושה את זה?

מישהו יכול לתת לי מדריך באיזה חומרים להשתמש, באיזה ניירות שיוף, ובאיזה צבעים?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמת שבאפקט מראה זה לא כל כך משנ באיזה ניירות תשתמש, אבל תעשה 200,600,800,1000,1200.

אחרי זה צריך לקחת איזה פוליש איכותי (אני ניסיתי עם פוליש לאוטו של טרטל ויצא על הפנים...), לשים על איזשהו סמרטוט, למרוח באחידות על המארז, ולתת לו להתייבש. אחרי שהוא מתייבש לנגב.

הבעיה העיקרית פה היא למצוא פוליש שיתאים למטרה הזו...

ד.א. הלינק שדובר עליו הוא מ metkumods.net

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמת שבאפקט מראה זה לא כל כך משנ באיזה ניירות תשתמש, אבל תעשה 200,600,800,1000,1200.

אחרי זה צריך לקחת איזה פוליש איכותי (אני ניסיתי עם פוליש לאוטו של טרטל ויצא על הפנים...), לשים על איזשהו סמרטוט, למרוח באחידות על המארז, ולתת לו להתייבש. אחרי שהוא מתייבש לנגב.

הבעיה העיקרית פה היא למצוא פוליש שיתאים למטרה הזו...

ד.א. הלינק שדובר עליו הוא מ metkumods.net

אני לא רוצה לקבל אפקט מראה ממש ממש טוב אני לא רוצה להתחיל לקנות צבעי בסיס ופולישים וכל זה

אני רוצה לצבוע את המארז אבל קודם לשייף אותו ואני לא יודע עם מה לשייף אם אני אשייף ואצבע ואשייף ואצבע ושוב ושוב איזה 3 פעמים עם הניירות שיוף שאמרת

אני אקבל תוצאה טובה יחסית וחלקה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל עוד אתה צובע בצורה אחידה, כן.

אבל בשביל לקבל ברק צריך מיומנות מאוד מאוד מאוד גבוהה(שאני לא התברכתי בה, ולכן לאחר איזה 10 ניסיונות עברתי לצביעה בעזרת קומפרסור, חכה לעדכונים מחר בפרויקט ה שלי :P )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...