החץ פיספס..... שיט?! - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

החץ פיספס..... שיט?!

Rule The Pc

Recommended Posts

לכן נהוג לחשוב כי ניתן להשתמש בפצצה זו בתוך ערים בלי לגרום כל נזק לבניינים, אך בה בשעה להשמיד את כל יושביהם.

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

יאללה למה מחכים........

נרצח אותם אחד אחד (עיר עיר כלומר) ונגנוב להם את הנפט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כאילו, מה כולם מופתעים הם ידאו שזה לא יצליח מההתחלה, טיל החץ אולי הו הצלחה אבל לא כזאת כמו שכולם תיארו לעצמם.

אבל זה ישתנה עם הזמן הוא אמור להישתפר, אין לכם מה לידאוג, עם הטיל הזה או בלי המדינה שלנו יכולה להגן על עצמה מספיק טוב!

וחוץ, מזה שככתם יש לנו את הצבא מהטובים בעולם! :cool2: :cool2: :lol:

ובואו לא נישכח שבכוח צבאי וטכנולוגיה צבאית האירנים לאומתנו עדיין נשארו בתקופת האבן, הלא כן? :xyxthumbs::silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדוע לא מבצעי?

תראו אין פה שאלה בכלל אם אנחנו נגיב להתקפה איראנית השאלה אם ההתקפה האיראנית תצליח לנחות ביעדה(מדינת ישראל) כי אם כן אכלנו אותה מספיקה פצצה גרעינית אחת וגמרנו, כמובן שאני לא מבין איך הם יעשו את זה הנשורת הגרעינית תתפשט כאן בכול האיזור ובוא נגיד שהם יהרגו כמה מיליונים שלך יהודים אבל יחסלו גם הרבה ערבים ובטווח הארוך יגרמו לנזק עצום למצרים ירדן סוריה וכול הזבל שמסביב.

.

מבחינת הניסוי שנכשל הניסוי נכשל בגלל פגם בטיל ולא במערכת עצמה, כשישגרו עלינו טיל תיהיה למערכת החץ מספיק זמן כדי לירות שתי טילים על המטרה, ואולי גם שלוש.

בניסוי הזה השתמשו בטיל יותר מתוחכם סקאד D אם אני לא טועה, ההבדל בינו לבין הסקאד C של הניסוי הקודם הוא שבסקאד D ראש הטיל עוזב את המנוע כאשר הוא עדיין באוויר מה שאומר שהמערכת צריכה להבדיל בין המנוע לבין ראש הטיל, וכאן הייתה הצלחה המערכת הצליחה להבדיל בין שני החלקים אבל הייתה תקלה במערכת הניווט של הטיל עצמו(החץ) סך הכול הניסוי לא היה כישלון מוחלט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההיסטריה מוגזמת ומיותרת.

אתם צריכים להבין שבמקרה אמת לא שולחים טיל אחד על המטרה אלא לפחות שניים.

כך שגם אם אחוזי הדיוק הם 70% (ואחוזי הדיוק של החץ טובים הרבה יותר) אז אם שולחים שני טילים הסיכוי להשמדת הטיל עולה ל 91% אחוז, ו97% עם שלושה טילים.

יתרה מכך מערכת ה"חץ" היא מערכת לומדת, כלומר ככל שהיא תעבור יותר סימולציות סיכויי הפגיע הלשה גבוהים יותר.

ובנוגע לשיאהב - לפי ההצהרות הרשמיות החץ לא אמור לטפל בטילי השיאהב. אך עם זאת לפי מידע די מבוסס שמסתובב (וכמובן התובנה שהשלב האחרון של טיל השיאהב בעצם לא כל כך כך שונה מהסקאדים) הוא מסוגל לטפל בו בלי יותר מדי בעיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השיאב לא אמור להיות טיל ממש מתוחכם מזלנו שהטכנולוגיה שנימצאת בידי האיראנים היא עדיין אותה שהייתה בידי ארה"ב ורוסיה כבר לפני 50 שנה ואולי פחות טובה.

הבעיה שגם הטכנולוגיה הזאת יכולה להשמיד אותנו ללא הרבה בעיות, והבעיה היותר גדולה היא שאיראן מקבלת סיוע תמידי "מחברים"(צפון קוריאה בעיקר) לכן צריך להפסיק את הסיוע לאיראן או להפסיק את איראן העכשווית לפני שהיא תפסיק את של עוד שלוש שנים זו דעתי לפחות.

בכול מקרה החוץ היא מערכת מצויינת אבל אני לא מבין למה הצבא לא משכלל את ציא הטילים שלו אם היו לנו טילי שיוט מתקדמים וברמה גבוהה מאוד היינו יכולם להפציץ את הכור האיראני ללא כול סיכון או שליחה של מטוס לדעתי טיל שיוט מצוללת(שיש לנו כבר כמה) הוא התרופה הכי טובה לאיום הגרעין האיראני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכול מקרה החוץ היא מערכת מצויינת אבל אני לא מבין למה הצבא לא משכלל את ציא הטילים שלו אם היו לנו טילי שיוט מתקדמים וברמה גבוהה מאוד היינו יכולם להפציץ את הכור האיראני ללא כול סיכון או שליחה של מטוס לדעתי טיל שיוט מצוללת(שיש לנו כבר כמה) הוא התרופה הכי טובה לאיום הגרעין האיראני.

השקעה בטילים בליסטיים למדינתנו לא משתלמת,סתם בזבוז של כסף ומשאבים כאשר במקרה הצורך נוכל לירות מצוללות שנמצאות בדרך קבע במפרץ הפרסי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קראת את התגובה הראשונה שלי זה ברור שנגיב להתקפה איראנית הבעיה שאם ההתקפה שלהם תצליח(הצלחה נחשבת לטיל גרעיני אחד שיפגע בישראל לא משנה איפה) כולנו מחוסלים מה זה עוזר לך עם הם מתים ואתה מת?

ואני דיברתי על טילי שיוט טיל שיוט הוא לא טיל בליסטי הוא בדיוק ההפך טס בגובה נמוך ובמסלול לא קבוע אז למה סתם להגיב, טיל שיוט אפשר לירות מצוללת והוא ינווט את עצמו בעזרת לווין אל הכור שנבחר באיראן וזאת ללא כול סיכון של חיי אדם לאמריקאים יש את היכולת, טילי הטומהוק וכו' לנו אין אם היה לנו היינו יכולים לתקוף מתי שרק נרצה בלי לחשוב על סיכון חיי אדם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...