בשעה טובה "אקזיט" הורדה מהמסך. - עמוד 7 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בשעה טובה "אקזיט" הורדה מהמסך.

maverick

Recommended Posts

זה בסדר Burton אני ממש שמח לשמוע את התגובה האחרונה של מינימיזר, לפחות זה מראה לי שאת כל התגובות הקודמות שלו בתארד צריך לקחת בפרופורציה

מצטער אם זה נשמע מגעיל אבל אם זאת הגישה שלו לטלויזיה....... שיהנה לו בנשיונל ג'אוגרפיק וערוץ ההיסטוריה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 98
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שמע אי אפשר לחיות רק עם תוכניות רציניות

צריך קצת מהכל

קצת חדשות קצת וגם קצת צחוק בשביל להשתחרר

נכון שיש שם בדיחות רדודות אבל גם יש שם לפעמים בדיחות ממש שנונות ואני אישית צוחק משני הסוגים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרת זאת תוכנית לנוער

זאת השעה הכי נוחה ל"נוער" להסתכל בה

מה שמראים שם זה קצת מוגזם ו"נועז" או איך שתקרא לזה... אבל בגלל זה היא נחשבת לתוכנית לנוער

אני מאמין שיש עוד שיקולים לשידור התוכנית בערוץ מסויים מאשר "אוקי הנושא מתאים לYTV אז יאאלה נעבור לשם", הם הולכים למי שנותן להם את התנאים הכי טובים, ולערוץ 10 זה כנראה התאים בול, כי זה ערוץ נטוש בלי הרבה רייטינג ותוכניות מושכות והם היו צריכים משהו כמו זה בשביל לגדול..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לערוץ 10 מתחשק להצליח? שיקנו סדרות איכותיות וישדרו אותן בשעות הערב (לרמה הגבוהה), שישקיעו ברמה קצת יותר נמוכה בתוכניות האירוח (אין מה לעשות, זה מה שהישראלים אוהבים וזה מה שמושך הכי הרבה רייטינג).

תוכניות כמו "אקזיט" לא מתאימות לערוץ שמגדיר את עצמו כערוץ "חינוכי".

הנוער המתבגר (גילאי 15-18) לא מרבה לצפות בשעות הצהריים בטלויזיה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Exit, עם כל הכבוד, היא לא תוכנית שתיימרת לחנך את הנוער והיא גם לא תוכנית שנמצאת בערוץ שצריך או מתיימר לחנך את הנוער.

אני לא מסכים עם כל השטויות האלה ש- "עופר צריך לתת דוגמא" ו- "התוכנית הזאת בזיון".

קהל היעד של EXIT מספיק מבוגר כדי להחליט בעצמו אם הוא רוצה להיות מושפע מהתוכנית הזאת או לא. יש מספיק ערוצים (בין אם הם בכבלים, YES או סתם שידור אנלוגי) כדי לעבור אליהם במידה ואתם לא רוצים לראות את זה. הבחירה היא שלכם! ושימו לב - אתם באמת עושים את זה! לפחות חצי מכותבי הת'ראד הענק הזה הם בטווח הגילאים של קהל היעד של EXIT. אתם לא רוצים לראות - אל תראו! אתם לא רוצים להשכיל מהתוכנית הזאת - תעברו ל-NG!

אני לא מבין את הטענות שלכם. מ-EXIT לא תצאו יותר חכמים או יותר טפשים ממה שהייתם. וזהו!

אז מספיק כבר על השטויות. יש לכם כל כך הרבה ברירות אבל במקום זה אתם מבזבזים את זה על ת'ראד כזה מטופש שעוד לא ראיתי כבר הרבה זמן. למעשה אני לא מאמין שאפילו אני בזבזתי את זמני על זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי הבנאדם כולה הראה תתחת שלו הפפליץ בשידור, וכבר כול העולם קפץ עליו ומילאתם פה 10 עמודים על כלום.

אני חושב שהגזמתם קצת, מספיק לצאת לרחוב כדי לראות כול מיני עם גיזרה נמוכה שמתקופפות שנייה וכבר כול התחת שלהן בחוץ, ומה נראה לכם שזה בלי כוונה? ובקשר לפלוצים אז הוא הפליץ בטלויזיה זה ממש לא חינוכי, מה אתה משחקים אותה רובכם מפליצים באמצע שיעור כמו פרות מה ההבדל בדיוק?

וזה אופ טופיק אבל אני חייב להגיד את זה ביום חמישי האחרון גיליתי שהאח החורג שגר באותו בית עם ידידה מהשיכבה שלי הוא עופר שכטר חחחחח כול העולם ידע על זה רק אני לא פשוט ישבתי כמו טמבל וכולם צחקו עליי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...