שאלה לגבי NEC ND3500A - עמוד 2 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה לגבי NEC ND3500A

liiight

Recommended Posts

• תגובות 148
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

560.. לך תאסוף אצ זה באיזה מחסן נידח בטיזינבי..

אבל זה עדיין מחיר טוב. ועוד ב12 תשלומים ללא ריבית והצמדה זה בכלל מצויין

נראה לי שאני אזמין את זה מחר/שבת

עריכה: המכיר באולסיל ירד ב10 שקל. אומנם לא הרבה אבל ביומים האחרונים המחיר של הצורב הזה צונח.. אני מפחד לקנות כבר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה יש לפחד אחי? חנויות גדולות כמו OLSALE וGETIT לא יתעסקו בקקה. כנראה יש להם שם אנשים שממש לא מבינים על מה הם נפלו, או שהביקוש לזה הוא עדיין נמוך והם מנסים לתפוס קהל. אין מה לפחד לפי דעתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

560.. לך תאסוף אצ זה באיזה מחסן נידח בטיזינבי..

אבל זה עדיין מחיר טוב. ועוד ב12 תשלומים ללא ריבית והצמדה זה בכלל מצויין

נראה לי שאני אזמין את זה מחר/שבת

עריכה: המכיר באולסיל ירד ב10 שקל. אומנם לא הרבה אבל ביומים האחרונים המחיר של הצורב הזה צונח.. אני מפחד לקנות כבר..

חחח אתה אומר לך תאסוף את זה במחסן בטיזינבי ואז אחרי משפט וחצי אתה אומר שאתה מזמין את זה עוד יומיים... התכוונת מ OLSALE או ממקום אחר?

אגב, הוא אומנם יבואן לא רשמי אבל הוא מביא מלא דברים ובזול!

מה אתם אומרים חברה? אני נראה לי יחכה עוד כמה ימים ויקנה את הצורב הזה... מה יותר טוב כבר יכול לבוא... מקסימום הוא ירד ל 400 שח עוד חודש, לא נורא ככה זה במחשבים :-)

יניב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש את הביקורת הזאת שמשווה את הצורה לPIONEER 108 - http://www.dvd-recordable.org/modules.php?op=modload&name=Reviews&file=index&req=showcontent&id=96&page=1

אם אתם מחפשים "שורה תחתונה" אז אין אחת בביקורת הזאת, אבל אם עוקבים אחרי הפרטים שלה לצערי נראה שהPIO מוביל ברוב המבחנים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש את הביקורת הזאת שמשווה את הצורה לPIONEER 108 - http://www.dvd-recordable.org/modules.php?op=modload&name=Reviews&file=index&req=showcontent&id=96&page=1

אם אתם מחפשים "שורה תחתונה" אז אין אחת בביקורת הזאת, אבל אם עוקבים אחרי הפרטים שלה לצערי נראה שהPIO מוביל ברוב המבחנים

זה נכון, אבל הPIO עולה כמעט 200 שקל יותר, וההבדל בביצועים הוא לא ממש משמועתי. כלומר הNEC יותר משתלם לפי דעתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

NEC עולה 590 בחנות ממוצעת (או 500 בחנות בבאר שבע שלוקחת משלוח של 80 שקל) וPIO עולה בערך 650.

זה עסק מסובך, חבל שאין באמת משהו שיכריע בינהם אם הארורים שהNEC עושה משמעותיים והאם PIO כל כך טוב למרות בעיות שדובר עליהן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנק באולסייל עולה עם משלוח 550 והפיוניר הכי זול בלי משלוח עולה 650 ככה שעדיין יש הפרש. ואני עדיין לא ראיתי שהפיוניר נותן איזה משו משמעותי מהנק

מה גם שהנק צורב דיסקים רגילים ב48 והפיוניר רק ב32. אומנם זה לא כזה משמעותי.. אבל זאת נקודת יתרון לנק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנק באולסייל עולה עם משלוח 550 והפיוניר הכי זול בלי משלוח עולה 650 ככה שעדיין יש הפרש. ואני עדיין לא ראיתי שהפיוניר נותן איזה משו משמעותי מהנק

מה גם שהנק צורב דיסקים רגילים ב48 והפיוניר רק ב32. אומנם זה לא כזה משמעותי.. אבל זאת נקודת יתרון לנק.

הבעיה שזה היתרון היחידי... בצריבות של דיסקי הNEC מגיע למהירות המקסימלית רק באמצע הצריבה ועד אז הוא צורב ב6-4, בנוסף הוא נוצרים יותר ארורים בצריבות שלו

DATAWRITE_FUJIFILMR03_8X_108_BURNING_01.png

DATAWRITE_FUJIFILMR03_8X_NEC_BURNING_01.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה נראה לי זה יכריע בדיוק את התשובה בין 108 ל 3500...

http://zap.wallashops.co.il/shopmind_portal_heb/auctionProd.asp?auction_id=1312909

WALLA נותנים שנתיים אחריות מטק דטה! נשמע לי הרבה יותר טוב משנה אחריות של אקסטרים מ OLSALE... בנוסף לזה המחיר הסופי כולל משלוח הוא 540 שח! או 500 ללא משלוח... נראה לי הוגן למדי עם שנתיים אחריות!

מה אתם אומרים? יאלה בא לי כבר להזמין...

יניב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...