מתי מתפרסמות התוצאות של הבגרויות? - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתי מתפרסמות התוצאות של הבגרויות?

Black_eagle

Recommended Posts

• תגובות 94
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אזהו שזה לא רק אח שלי..וכן הוא תפס את עצמו בידיים אבל בכל זאת הסטטיסטיקות מצביעות על אותו כיוון כמוהו

אתה צודק שהמוח מתנוון ושוכחים את החומר וכו', אבל מצד שני אתה בשל יותר אתה צובר ידע כללי, בגיל 17 עודך ילד ולא למדת עד הסוף תיכון ואינך יודע רבות על עולמנו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא עניין של דיעה

ההבדל בין גיל 17 ל21 זה הבגרות של הבן אדם

בגיל 17 אתה מזלזל ואומר יאללה למי איכפת מהעתיד שלי

ובגיל 21 אתה רואה את הדברים אחרת וניגש למבחן כשאתה יודע שאתה רוצה להצליח חייב להצליח ויכול להצליח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב עזוב התפלספויות על פסיכומטרי

תסכים איתי שהנבחן מסתכל אחרת על הדברים אבל לא רק בגלל זה הוא מצליח, זה רק תורם עוד

בגיל מבוגר יותר השאלות נראות פחות קשות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה, אני לא יודע מה אתכם אבל אני החלטתי שאני לא בודק את הציונים שלי עד י"ב. לא מעניין אותי מכלום, אני יודע שאני נותן את כל מה שיש לי ועובד קשה - אני לא צריך את הדרמה הזאת אחר כך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה, אני לא יודע מה אתכם אבל אני החלטתי שאני לא בודק את הציונים שלי עד י"ב. לא מעניין אותי מכלום, אני יודע שאני נותן את כל מה שיש לי ועובד קשה - אני לא צריך את הדרמה הזאת אחר כך.

לא רצוי -

מתי שיהיה לך צו ראשון ותרצה להתקבל למשהו ברמה בצבא למשל מחשבים.... תצטרך להגיד יש לי ככה וככה יחידות יש לי את הציון הזה

ואם לא תדע...... U R SCREWED

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי חכם ידעתי שהפתק הזה תוך 10 דקות יעלם לי אז איך שהגעתי הביתה הוצאתי אותו מהתיק ונתתי אותו לאמא שלי שתשמור אותו.

כן מחקתי את ההודעה שלי כי עברתי שוב על הדיון וראיתי שנתת לינק.

אני מאוכזב רק מלשון, לא ממש כי תאמת זה מה שמגיע לי אני לא ממש טוב בלשון אבל רציתי את ה75 או יותר כי אמרו לי שאם אין לך 75 ומעלה יהיו לך בעיות בעתיד שתירצה להתקבל לאוניברסיטה וכ'ו.

בקשר לפסיכומטרי שאלתי את אבא שלי שהוא איש חינוך כבר 30 ומשהו שנים(גם מורה למטמטיקה, ומדעי המחשב עד עכשיו), הוא אמר לי שאחד מהתלמידים הכי חזקים שלו הוציא בפסיכומטרי 745, או אמר שלהוציא כזה ציון זה קשה ביותר אז על תסמכו על הפסיכומטרי אלה אם אתם על תקן של גאון אמיתי(אני נחשב לחכם אבל אני לא יודע כמה אני גאון אולי בדיקת IQ תעזור אבל אין לי כוח לחפש מי יעשה לי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...