האם הספק שלי ג'נרי והאם הוא מסוגל להחזיק את הדברים הבאים: - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם הספק שלי ג'נרי והאם הוא מסוגל להחזיק את הדברים הבאים:

ShizzY

Recommended Posts

שלומלום לכם שוב....

אמממ.. טוב... הספק שלי.. זה ספק של 300 וואט... ו..

רציתי לדעת.. אם כל המאווררים..(5) לא יכולים לגרום לזה שהוא ישרף...=\ כי אני ממש מפחד מזה שזה יקרה....יש לי מאוורר אחד גם ם קטודה ואחד עם לדים... אהה ומחובר לספק גם הפד לעכבר עם 2 לדים... וגם יש את הלוח אם וכל הדברים האלה... אז רציתי לדעת כי זה באמת מדאיג אותי.. הוא יכול להישרף לי?!?!?!?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלומלום לכם שוב....

אמממ.. טוב... הספק שלי.. זה ספק של 300 וואט... ו..

רציתי לדעת.. אם כל המאווררים..(5) לא יכולים לגרום לזה שהוא ישרף...=\ כי אני ממש מפחד מזה שזה יקרה....יש לי מאוורר אחד גם ם קטודה ואחד עם לדים... אהה ומחובר לספק גם הפד לעכבר עם 2 לדים... וגם יש את הלוח אם וכל הדברים האלה... אז רציתי לדעת כי זה באמת מדאיג אותי.. הוא יכול להישרף לי?!?!?!?

ייתכן, וייתכן שלא

זה תלוי בחברה שיצרה את הספק, תבדוק של איזה חברה הספק ותגיד לי , אני אגיד לך אם יש סיכוי שמשהו רע יקרה.

אבל בכללי: אם זה ספק ג'נרי, יש סיכוי (דיי גדול אפשר להגיד) שיקרה משהו רע (כמו קצר או שטויות כאלו) שעלולים להרוס את כל המחשב.

אם זה ספק של חברה מוכרת אין כל סיבה לדאגה אתה בטוח :) (חברה מוכרת זה כמו , HEC וכ'ו ... )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה שמאווררים לא צורכים הרבה חשמל,

הרבה כאן מכירים את הסיפור של הספק הישן שלי, בקיצור זה היה ספק של "סאן שיין קומה" 520WATT ג'נרי,

בפעם השניה שהוא נישרף עקב עומס הוא לקח איתו מעבד, לא מומלץ בכלל לעבוד עם ג'נרי!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פאקקק ישר שאני יראה את המחשב אנייבדוק וירשום פה...

שואלים למה אני לא יכול עכשיו???

טוב... כי ככה... חח אני עכשיו בבית של אמא שלי..(הורים גרושים) ואני כותב לכם ממחשב מעצבןןןןןןןןןן עם חיבור adsl מה שמצבן... שהמחשב לא תומך בעברית.. רק באינטרנט כן.. =\ מוזר

ניסיתי להוריד איי סי וזה כותב לי בג'יבריש לא משנה מה אני עושה... וגם קבצים במקום עברית זה כותב ג'יבריש... בקיצור... שאני יחזור לאבא שלי אני יגיד לכם.. אני מקווה שזה לא ג'נרי... =\

אהה ובא לי להכיר כמה אנשים מהפורום... כנסו אליי מי שרוצה לאיי סי קיו... ותגידו שאתם מפה..

312991996

=) ShizzY

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום סיבה שספק ישרך ממאוררים, ביחס לשאר הרכיבים אצלך הם צורכים מעט מאוד אנרגיה.

בנוגע לעניין הספק הג'נרי - מאורר אחד פחות או יותר לא ישנה את הסיכויים של הספק שלך להשרף. אז אל תניח ששאם תוריד מאוררים זה יגן עליך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון שמאוררים צורכים קצת אנרגיה

אבל לפני שבוע וקצת הספק שלי מת

הוא עבד בסדר גמור במשך שנה וחצי

(ג'נרי אגב) ואז פתאום חיברתי עוד

מאורר והוא התחיל לעשות בעיות ומת...

אני לא יודע אם זה קשור או מה,

אבל פעם אחרונה אי פעם שאני

מתעסק עם ספק ג'נרי במחשב שלי

זה בטוח!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה אף פעם לא יכול לדעת מה יקרה

כשאתה מסתמך על ספק ג'נרי

הוא יכול לעבוד 10 שנים בלי בעיות

ויום אחד אתה תדליק את המחשב

ויהיה ריח שרוף וכל החלקים למחשב

שלך יהרסו

האם זה באמת שווה את זה?

לא עדיף להשקיע 200 שקל בספק איכותי?

(אני קניתי לפני שבוע וקצת ב190 ספק 300W של HEC)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...