התקפת טרור ברוסיה - 2 מטוסים התרסקו - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התקפת טרור ברוסיה - 2 מטוסים התרסקו

Merrymoon

Recommended Posts

מה אני אגיד לך? אחלה גישה... מה קרה לשאיפה לשלום עולמי וזה?

מהכירות, לא אישית, עם צ'צ'נים, הם מוסלמים חילונים, כמו התורכים בערך אבל הם לא "ערבים", הם עם טיפה יותר קרוב לאירופאים, גם בתרבות וגם במראה. לאמא שלי ולסבתא שלי היום חברים/חברות צ'צ'נים שחיים ברוסיה והם היו בסדר. האוכלוסיה הצ'צ'נית רובה כפרית, הם מגדלים גידולים ובקר ובסה"כ חיים בשקט. אחרי נפילת הקומוניזם החלו התקוממויות לאומניות במדינות חבר העמים ואלו דרשו עצמאות. כולן קיבלו פרט לצ'צ'ניה כי יש להם נפט ומעט כוח שיכול להוות התנגדות צבאית מזויינת כנגד המשטר הרוסי. המורדים רוצים עצמאות בדיוק כמו התושבים השלווים אבל האופן שבו הם מנסים להשיג אותו הוא מכוער, ברברי ואינו מעורר אימפטיה ולכן אף אחד ממש לא תומך בהם בדומה לטרוריסטים כאן, רק ששם התושבים הצ'צ'נים לא תומכים במורדים ומתנגדים לדרכים האלימות שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-2968212,00.html

איזה התקפת טרור בראש שלך

זה היה חשוד מאד מההתחלה שזו התקפת טרור, אבל ברוסיה תמיד אוהבים לא לספר את הכל ולהחביא מידע מהעם שלהם. למשל כשהיה את מקרה בני הערובה בתיאטרון, ובעקבות המבצע נהרגו 100 איש מהגז הזה, הממשלה יכלה לרפא את כולם, אבל לא רצו לגלות את הנסיוב נגד החומר הזה שהם פיתחו, אז מתו 100 איש, ככה סתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודעת עד כמה הם לא אוהבים רוסים, סה"כ זאת מדינה סלאבית לכל דבר אבל מה שכן זה שהם שיטפו פעולה עם הנאצים בתקופת מלה"ע ה-2. טוב, זמנים אחרים עכשיו. בכל זאת, מה שקורה בצ'צ'ניה זה אסון. אם עוד לא הבנתם אז האוכלוסיה המקומית לא תומכת בטרור, יש מיעוט של מורדים שעושים דברים איומים וזה בכלל לא משהו שניתן להשוות עם המצב כאן כשהאוכלוסיה הפלסטינית תומכת בפיגועים והחיילים הרוסים הרבה, אבל הרבה פחות הומאניים מן החיילים של צה"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...