Ehiem pumps בארץ ושאלה על כמה ליטר לשעה מומלץ במערכות קירור מים - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Ehiem pumps בארץ ושאלה על כמה ליטר לשעה מומלץ במערכות קירור מים

KvodHagab

Recommended Posts

שלום!

קודם, רציתי לדעת איפה אפשר להשיג משאבות של אייהם (חוץ מבemp) במחיר זול בארץ ? (באיזור המרכז)

שנית רציתי לדעת מה הליטר/שעה המומלץ למערכת שיש בה בלוק למעבד לכרטיס מסך ורדיאטור 120X2

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ תראה למערכת רגילה שיש בה קרור לגשר הצפוני ולמעבד יספיקו כ250 ליטר בשעה למערכת שכוללת קרור כמו שלך ההיתי ממליץ על שני דברים קנה 2 ראדיטורים

מכיוון ותצטרך לקרר כמות מים גדולה וגם כן קנה מכיל מים גדול יותר ובקשר למאשבה אני חושב ש בין 350 ל 300 ליטר לשעה יגרמו לביצעוים טובים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובה!

שני רדיאטורים למה ? אני אשתמש ברדיאטור Blackice 120X2

מיכל מים זה כבר לא בעיה, אני מכין אותו לבד

הבעיה היא המשאבה.. איפה אני יכול להשיג משאבה של איהמ בארץ חוץ מEMP

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ אתה יכול לקנות בחניות לדגים משאבות לאקוורים אבל תצטרך לתאם אותם איך שהוא לא מבין בזה או שמקסימום קנה מ emp כמה שקלים יותר לא יהרגו אותך

ולמה אתה צריך 2 ראדיאטורים ? אני יגיד לך למה תחושב עז זה ככה המים עוברים בכול הצנרת שלך ומכול גוף קרור ומכול גוף קרור עוד יותר מתחממים נכון? הם מגיעים לראדיאטור שלך ומכיון שלקחנו משאבה די גדולה( על מנת שהיה מספק כוח דחיפה שהמים יעברו במערכת ולא יתעקו) אז המים החמים מגיעים לראדיטור ועוברים צינון במהריות בגלל המאשבה שדוחת אז המים מגיעים חמים נכנים לראדיטור ואמרים להתקרר נכון? אבל במקרה כזה של מערכת הראדיוטר לא בנוי לקרר כאלה מים חמים ולכן המים אולי קצת יצטננו ואז הם עדין היו חמים וימשכו לעבוד שוב בגופי קרור ויתחממו עוד ועוד ולכן אני ממליץ לך תבנה ככה תמערכת

בלוק -----> משאבה ----------> ראדיוטר 1 -------> מעבד -----> גשר צפוני -------> ראדיוטר 2 -----> כרטיס מסך --------------------

מים<--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

אז מה יוצא לנו כאן? המים נשאבים מהלוק מים מתקררים ועוברים למעבד שהכי מחמם תמים ומשם לגשר הצפוני שלא יתקל בבעיות עם מים בכאלה טמפרטורה ואז לראדיוטר שיקרר אותם לטמפרטורה מתאימה לכרטיס מסך ומשם לכרטיס מסך ושוב לבלוק מים ואז הם שוב מתקררים.

מקווה שעזרתי לך :D

אייל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא לא לא >_<

אז ככה: רדיאטור אחד יספיק לך , הBIX2 רדיאטור מעולה , תוספת של עוד אחד תתן לך באיזור המעלה שניים ...

בקשר לסידור:

אנחנו מדברים פה על מערכת סגורה , במערכת סגורה המיקום של החלקים לא משנה ביותר מרבע מעלה , הזרימה שווה בכל הלולאה , והטמפרטורה שווה גם כן (הפרשים זניחים) , אגב , מעל רדיאטור אחד יש לשים אותם במקביל ולא בטור , זה מוריד את ההתנגדות בלא מעט.

הסידור הנפוץ ביותר הוא: משאבה - רדיאטור -בלוקים - אבל זה ממש לא עקרוני .. סדר את זה איך שנוח לך במארז , מטרים של צנרת ישפיעו יותר מאשר הסדר ..

מיכל גדול: באמת שאין צורך ... לא מעט אנשים משתמשים בTline , זהוא מפצל T שמוחובר למערכת , ומשם אפשר למלא תמערת או כל דבר אחר וזה המיכל מים שלהם .

למשאבה .. תוכל למצוא אותה בכל חנות דגים מקומית אך אל תצפה למחיר זול בהרבה ..

בעקרון אתה צריך את ה1250 ומעלה למערכת שכזו , אם אתה קונה כבר ת BIX2 למה לא לקחת כבר תDD4 בדרך ?

ליטרים לשעה... 250-300 ליטרים לשעה זה מספיק לכל מערכת , אבל זה בתנאי שזו הזרימה שתיהיה לך במערכת .. ומזה אתה יכול לשכוח .. לזרימה מיחסים יותר מידי חשיבות , דבר ראשון שצריך לבדוק זה הראש בלי ראש נורמלי המשאבה לא צזרים כמעט כלום , ואם 3 בלוקים ורדיאטור לא קטן יש לך לא מעט התנגדות במערכת ..

תחפש בחנות דגים משאבה עם ראש חזק ורק אז תסתכל על הזרימה שלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

lol

לא הבנתם אותי P:

יש רדיאטור בתכנון הBIX

שיש לו שני מקומות ל120

זה בעצם כמו רדיאטור כפול

כרגע כל מה שקניתי (בדרך אלי) זה Danger Den RBX

עדיין בסימן שאלה לגבי הבלוק של הכ.מסך (אני לא יודע אם האלבטרון 6800 מגיע עם קירור שמקרר גם תזכרונות, אם כן זה סיפור כי אני אצתרך למצוא ראם סינקס טובים מספיק)

מיכל מים הכנתי לבד מקופסא של כדורי טניס (מקורי לא? P: )

ועוד לא קנית רדיאטור

ככה שאני גם מתלבט בין הBlackice לblack ice dual radiator

השאלה היא - כמה שיפור טמפ אני אקבל?

בEMP יש משאבה של 650 ליטר לשעה של אייהם, 450 שקל נדמה לי (למרות שזה דיי יקר, אני מחפש משאבה ב200)

זה יספיק? כי אני ראיתי שיש גם משאבות של 2000 ליטר לשעה

ויותר מזה - אבא שלי עובד במכונות כביסה וכדומה (מדיחים, כל הדברים האלו- מקררים וזה)

יש לו משהו שאני יכול להשתמש ? (זה העסק שלו ככה שאני יכול לקחת רכיבים וזה בחינם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי משאבות כביסה- הבעיה שאתה צריך משאבות לעבודה רציפה . אם יש לאבא שלך אז למה לא ?

לגבי EHIEM , מצאתי דרך ונדמה לי שזה אמב"ש 067-580582 . תשאל...

אבל משאבות אקואריום עם כח והספק של 600 ליטר/שעה לפחות זה מה שאתה מחפש.

אפשר לחבר שתי משאבות יחד לכח )גובה( וזרימה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...