למישהו יש מושג איך קוראים למארז הזה? - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למישהו יש מושג איך קוראים למארז הזה?

Idan-h

Recommended Posts

אני יודע שזה מארז בכלל לא משהו...ברור שזה יהיה ככה כי קניתי את המחשב מאייבורי ואז לא הבנתי כלום. ::)

מצאתי את התמונה פעם בפנדה כמחשב קומפלט (לא זה היה המארז)

מישהו יודע?

206-1_s11.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מארז של חברת לוג'יק קונספט

אם אתה רוצה דגם מדוייק תשלח לי מסר אישי ואני יברר לך..

דרך אגב הוא מגיע עם מקום ל2 מאוררים מקדימה, 2 מאחורה, ועוד אחד מאחורה באיזור הPCI

זרימת אוויר לא רעה בכלל לג'נרי, גרילים לא חוסמים לגמרי (מומלץ להוריד אבל לא מחייב)

ספק בדרך כלל של חברת סאנשיין קומה, לא משהו בכלל - מומלץ להחליף

מה עוד? מאוד נוח למודינג.. פאנל קדמי לא נוח בגלל שכל דבר צריך להתחיל לפרק עם ברגים

מאוד נוח לסידור חוטים, אחד המארזים הבאמת נוחים שפגשתי להסתרת חוטים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מארז של חברת לוג'יק קונספט

אם אתה רוצה דגם מדוייק תשלח לי מסר אישי ואני יברר לך..

דרך אגב הוא מגיע עם מקום ל2 מאוררים מקדימה, 2 מאחורה, ועוד אחד מאחורה באיזור הPCI

זרימת אוויר לא רעה בכלל לג'נרי, גרילים לא חוסמים לגמרי (מומלץ להוריד אבל לא מחייב)

ספק בדרך כלל של חברת סאנשיין קומה, לא משהו בכלל - מומלץ להחליף

מה עוד? מאוד נוח למודינג.. פאנל קדמי לא נוח בגלל שכל דבר צריך להתחיל לפרק עם ברגים

מאוד נוח לסידור חוטים, אחד המארזים הבאמת נוחים שפגשתי להסתרת חוטים..

אם תוכל לברר לי אז אני אשמח (לא יודע למה בא לי לדעת).

תאמת פעם כבר שמעתי לעצתך והסרתי את הגריל הקדמי (האחורי לא ממש נראה לי) וצבעתי את חלקו בכסף שיתאים לכפתור.

תאמת הוא דיי גדול והטמפ שיש לי איתו אחרי שעשיתי חור בדלת עם מכניס בדלת, מוציא מאחורה, ומכניס מקדימה, כולם 80MM רגילים, הן 33-35 ללוח ולמעבד במנוחה, במאמץ בערך עוד 5 מעלות בערך.

עוד משהו שרציתי לדעת, הוא איזה ספק כח יותר טוב של סאנשיין קומה (באמת זה מה שיש בו) או של קודגן (מה שיש להרבה אנשים שאני מכיר)?

ברגע שאני יחליף לכרטיס מתקדם (כיוון ה6600) יותר ממה שיש לי אני אחליף גם ספק ללא ספק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...