דרייברים ל-Hercules FDX 8500 LE - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דרייברים ל-Hercules FDX 8500 LE

PSben

Recommended Posts

היי,

שיפרתי לאחרונה את המחשב שלי :), הוא מורכב כעת מ-

Athlon XP1800+

MSI KT3 Ultra ARU

OCZ DDR3000

Maxtor ata133 40GB

Hercules Prophet FDX 8500 LE

מארז חדש של AOpen

הדרייברים שקבלתי בדיסק של הכרטיס מסך - 7.65.

הדרייברים שמצאתי באתר של Hercules הם 7.66.

באתר של ATI יש כבר את גרסה 7.68

הורדתי מהאתר של ATI את גרסת ה-Reference של הדרייברים ל-Win2k, אך לצערי הם לא עבדו. הדרייברים הותקנו בלי בעיות, אך שאיתחלתי את המחשב, בכל פעם שהמחשב הגיע לשלב של ה-GUI של Win2k (השלב הראשון שהמערכת הפעלה פועלת ברזולוציה גבוהה - 1024X768X32) המחשב קרס, ואיתחל את עצמו מחדש (הייתי צריך להיכנס ב-Safe Mode ולהתקין מחדש את הדרייברים מהאתר של Hercules).

ניסיתי להתקין גרסת בטא של הדרייברים של ATI מ-Rage3d, ושוב המחשב קרב ואיתחל את עצמו!

אפילו של Omega לא עבדו אצלי (גם מהאתר Rage3D)

קראתי בכמה תראדים על השיפור המהותי בגרסאות המתקדמות של הדרייברים של ATI. אך אין לי מושג איך להתקין אותם. משום מה זה לא עובד אצלי.

יש דרך להתקין את הדרייברים בגרסה 7.68?

תודה,

PSben

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תוריד מהאתר של ATI.

אבל אל תילך למקום שכתוב Powered by ATI.

תילך ל-Built by ATI.

זה פשוט דבילי מה שהם עשו שם.

כי הדרייברים אמורים להיות אותו דבר.

אולי תוריד גם 4in1 אם זה לוח המבוסס על צ'יפסט של VIA.

אתה גם יכול לנסות לעדכן את הביוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את הביוס עדכנתי, וגם את הדרייברים של הצ'יפסט, באמצעות MSI Live Update שבא יחד עם הלוח אם (מאוד נחמד ושימושי).

את הדרייברים "Built by ati" וגם את "Powered by ati" ניסיתי, ונתקלתי בדיוק באותם בעיות.

פתחתי תראד ב-rage3d על הנושא, כמה אנשים אמרו דברים של עדכון של ה-hercules לביוס של ati r8500.

מישהו שמע על הנושא? למישהו יצא לנסות את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה להתקין את ה-Win מחדש.

כאילו בלי פורמט או משהו כזה.

אם אתה יכול אולי אפילו כדאי Win למרות שאין הבדל גדול.

לי הייתה בעיה עם הכרטיס מסך פעם ואחרי שהתקנתי מחדש את ה-Win זה סידר את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש כרטיס של XperVision כרגע :bash: :AR15:.

הדרייברים פועלים בסדר גמור.

אבל פעם, לפני שהתקנתי מחדש את ה-Win ועדכנתי את הביוס כל הזמן הייתי מקבל מסכים כחולים.

בכל מקרה, עדיין ATI לא יודעים לעשות כמו שצריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם יש מישהו בעל כרטיס Hercules 8500 LE שהצליח לעבוד עם אחרים מלבד של Hercules?

כן !!!

;D

אני עובד כרגע עם ה 6043, וכבר בדקתי את ה 6052, 6058, 6071. כולם היו פחות טובים מהרשמיים של ATI 6043. כמובן אלו הדרייברים של Powered By ATI ולא Built by ATI מאחר והאחרונים פשוט לא יכולים להיות מותקנים על כרטיס שלא יוצר ישירות על ידיהם. ה 6043 הם ה 7.68 שאפשר להוריד מהאתר שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אצלי ה POWERD BUY ATI האחרון מהאתר שלהם עובד מצוין (ד"א - גם הבטא האחרון שיצא עובד מצוין אך נותן שיפור מיזערי ואני לא מת על בטא אז חזרתי לרישמיים)

יש שיפור גדול בין הדרייברים באתר של הרקולס לאלו באתר של ATI (הרי הם אמורים להכיר את הצ'יפ שהם ייצרו הכי טוב, לא? יודע צדיק נפש בהמתו...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי עשרות נסיונות שוא, בהם אף דרייבר שניסיתי להתקין לא תפס (מלבד של Hercules), החלטתי לעדכן את הביוס של הכרטיס. עדכנתי לביוס של Gigabyte (בעיקר כי לא הצלחתי למצוא ביוס של ATI).

לאחר עדכון הביוס, הכל עובד תקין והדרייברים החדשים של ATI הותקנו בהצלחה. שיפור משמעותי ביותר בביצועים.

לדוגמא: Nature ב- עבד בממוצע של 30fps ועכשיו עובד על 50fps... די משמעותי הייתי אומר.

הבעיה היחידה שלא השתפרה היא הריצודים בתנועה של האובייקטים על המסך, ניתן להבחין בעיקר ב-dragothik של .

מישהו מבעלי 8500LE יודע על מה אני מדבר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי עשרות נסיונות שוא, בהם אף דרייבר שניסיתי להתקין לא תפס (מלבד של Hercules), החלטתי לעדכן את הביוס של הכרטיס. עדכנתי לביוס של (בעיקר כי לא הצלחתי למצוא ביוס של ATI).

לאחר עדכון הביוס, הכל עובד תקין והדרייברים החדשים של ATI הותקנו בהצלחה. שיפור משמעותי ביותר בביצועים.

לדוגמא: Nature ב- עבד בממוצע של 30fps ועכשיו עובד על 50fps... די משמעותי הייתי אומר.

הבעיה היחידה שלא השתפרה היא הריצודים בתנועה של האובייקטים על המסך, ניתן להבחין בעיקר ב-dragothik של .

אם תוכל לשלוח לי בבקשב את הביוס שהשתמשת בו ? נראה מדליק הקטע הזה של השיפור בביצועים :)

שלח לי מסר בפרטי - אני אשלח לך את האימייל שלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי עשרות נסיונות שוא, בהם אף דרייבר שניסיתי להתקין לא תפס (מלבד של Hercules), החלטתי לעדכן את הביוס של הכרטיס. עדכנתי לביוס של Gigabyte (בעיקר כי לא הצלחתי למצוא ביוס של ATI).

ראיתי את זה גם ב 4 TI4600 של חבר ולעומת זאת אין את זה בהרקולס שלי אז כנראה שזה לא משהו גורף...

צור עימי קשר ב ICQ או שתפרסם פה איך עידכנת את הביוס. ד"א - איזה כרטיס יש לך? ז"א איך עידכנת ביוס של ג'יגהבייט להרקולס??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכרטיס שיש לי כתוב בכותרת: Hercules Prophet FDX 8500LE.

הבעיה שאמרת שיש לחבר שלך עם ה-ti4600, התכוונת לריצודים בתנועה של האובייקטים על המסך ב-dragothic?

אני אפרסם במהלך הערב את כל המידע שיש לי על לביוס של הכרטיס מסך,

אני פשוט בעבודה כרגע, ואני רוצה לעשות זאת בצורה מקיפה..

תתאזרו בינתיים בסבלנות ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...