מחפש מארז טוב ל modding - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש מארז טוב ל modding

The Grey Matter

Recommended Posts

הגיעו לארץ חדשים, אינ כב ראבדוק את הדגם .. ואעלה תמונה.

הם זולים, איכותיים, בוניים ומתוכננים היטב, עם ספק חזק ואיכותי. הרבה מקום ומקוררים היטב.

אם אני לא טועה המחירים שלהם אמורים להיות 65$...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מארז טוב למודינג זה מארז שיציב לך אתגר כמודר, כי תצטרך לשפר אותו. מארז של אנרמקס הוא לא מארז שדורש הרבה .

תמיד, אבל תמיד יש מה לעשות, ולפי דעתי הבסיס עצמו מעולה כאן, מבחינת בנייה, איכות חומרים, ועיצוב ניטראלי לחלוטין...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.vtech.com.tw/products/products_2.asp?item=case&model=700L%20*(P4%20READY%20CASE)&ID=621

בבקשה, מכוער אולי. יעיל, זול, איכותי - בוודאי.

קשה אוד לשפוט אותו לפי התמונה, אבל..

הוא איכות הבנייה שלו מדימה, ברמה של אנרמקס, ואפילו אולי קצת עולה על האנרמקס לדעתי בגלל המידות הקטנות והפשטות.

העיצוב מצא חן בעיני, עבה נמוך ונראה מסיבי. אך מאוד סולידי ועיצוב חסר כל אימרה. פסיבי כזה, מועד למודינג עצבני.

מצויד במאוורר 80מ"מ מקדימה, 120מ"מ (עם דקטינג מאחורה) ... ספק 300וואט, מאושר ומוכן לפטנטיום 4, עם מאוורר 80מ"מ יחיד- מונחה סנסור. לפי המשקל של הספק, הוא איכותי יותר מג'נריק אחרים.

מקום לארבעה 4 כוננים גדולים. מנגנון שליפה מעולה..

בקיצור מאוד אהבתי את המארז.

65$...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העיצוב מצא חן בעיני, עבה נמוך ונראה מסיבי. אך מאוד סולידי ועיצוב חסר כל אימרה. פסיבי כזה, מועד למודינג עצבני.

גועל נפש של עיצוב, חוץ מהעיצוב הכל באמת אחלה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גועל נפש של עיצוב, חוץ מהעיצוב הכל באמת אחלה...

גם חוץ מהגודל.. ::) היה עדיף אם היה גם FULL TOWER כזה... :-/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית לא מת על המארזים של אנרמקס , הדלת מעצבנת אותי .

אני צריך מארז שהגישה אליו נוחה ולא צריך לפתוח ולסגור דלתות (כי הרי אתם יודעים מה יקרה לדלת בסוף. בדיוק.. היא תתפרק או תפורק)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.vtech.com.tw/products/products_2.asp?item=case&model=700L%20*(P4%20READY%20CASE)&ID=621

בבקשה, מכוער אולי. יעיל, זול, איכותי - בוודאי.

קשה אוד לשפוט אותו לפי התמונה, אבל..

הוא איכות הבנייה שלו מדימה, ברמה של אנרמקס, ואפילו אולי קצת עולה על האנרמקס לדעתי בגלל המידות הקטנות והפשטות.

מצויד במאוורר 80מ"מ מקדימה, 120מ"מ (עם דקטינג מאחורה) ... ספק 300וואט, מאושר ומוכן לפטנטיום 4, עם מאוורר 80מ"מ יחיד- מונחה סנסור. לפי המשקל של הספק, הוא איכותי יותר מג'נריק אחרים.

מקום לארבעה 4 כוננים גדולים. מנגנון שליפה מעולה..

בקיצור מאוד אהבתי את המארז.

65$...

הלינק לא עובד...

ד"א - איפא ניתן לקנות/לראות אותו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...