אם כדאי לקנות את הDVD לצרביה של סלבייר ליין ב מ י מערכות? - עמוד 6 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אם כדאי לקנות את הDVD לצרביה של סלבייר ליין ב מ י מערכות?

yaron1000

Recommended Posts

כשיבואן אביט, גירו, יימח שמו, יחליט להחזיר לי לוח פועל, לאחר חודשיים של עיכובים והחזרת לוח משומש-ישן-דפוק-לא פועל, אני יוכל להריץ על ה NEC שלי כמה בדיקות לדיסקים ולהחזיר תוצאות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 87
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בשביל זה לא קונים וקונים בחנות שנותנת שרות נורמלי. כלומר, מחליפה את הלוח מיידית ודואגת לדיבור עם היבואן. כששאלתי בחנות שאני קונה שמעיפה כמויות לדילרים למה הם לא מחזיקים התשובה היתה - "תנסה להחזיר לוח ליבואן ותצא לך הנשמה - אמחנו לא עובדים ככה".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מסכים בקשר ללא קונים אביט.

זה שיש להם זבל שיבואן לא אומר שאני צריך להתפשר על מוצרים. רק הייתי צריך לקחת בחשבון את זה ולא לשלוח את הלוח חזרה בגלל חתיכת פלסטיק שבורה.

בקשר לקונים בחנות שנותנת שירות נורמלי? מסכים 10000%.

כל יום שעובר אני מצטער יותר שלא קניתי גם את הלוח בזיגזאג בשביל לחסוך כמה שקלים  :'(

אז אל תתקרבו לגמא מחשבים בת"א

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו אני אמרו לקבל צורב חדש 3500A שעלה לי 498ש"ח...

קיצר אני לא יודע איזה דיסקים טובים לצריבה והאם לקחת קופסה של -R וקופסה של DVD+R ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל מה יש גם - וגם + מה ההבדל למה זה טוב ולמה זה טוב?

אני יודע שלסרטים עדיף - כי הדיוידי הרגיל קורא רק - לא?

אז בשביל מה פלוס ,משחקים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא בדיוק אומר את איכות המדיות. בשביל להעריך את האיכות האמיתית צריך KPROBE.

אבל בתור מבחן GO NO GO לנקודת הזמן של הצריבה זה בסדר וזה בטח הרבה הרבה יותר טוב מכל דבר אחר שיש לנו היום. כמובן ששום מבחן לא יכול לבחון את עמידות המדיות לאורך זמן (למרות שאיכות הצריבה הראשונית יכולה להעיד על זה) חוץ ממבחן הזמן עצמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהה. אז מכת הרייטק גם הגיעה לארץ. יהיה פה כמו בארה"ב, מלא רייטק G04 אבל איזה מהם הם הטובים - אלוהים גדול. ובמיוחד לאור העובדה שאין פה יותר מדי אנשים עם צורב נוסף של LITEON בשביל להריץ KPROBE.

אתה יכול לצלם את הדיסק עצמו ולהעלות תמונה?

משהו בתמונת המסך של HOLY מרמז על כך שאלו לא בדיוק אותם RITEK G04 שנקנים בעוגות? קניתי לעצמי גם חבילה של 10 בקוסמוס. 52 שקל ל10 זה לא כל כך נורא, בהתחשב שהם גם באים עם קופסאות דקות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, להיפך, זה נראה בדיוק כמו הסילברליין פרו שבאים בעוגות. (אני מת על ה"פרופסיונל", היה מתאים יותר לכתוב "פרופגנדה").

אם אתה רוצה להיות בטוח תעלה מה DVDFINFOPRO את המדיה קוד המלא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...