בניתי רשת רגילה בין 2 מחשבים- כמה שאלות מציקות... - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בניתי רשת רגילה בין 2 מחשבים- כמה שאלות מציקות...

MasterOr

Recommended Posts

1. עד כמה יורד לי רוחב הפס כשהמחשב השני משתמש באינטרנט ?

2. אני יודע שיש דרך להגביל את רוחב הפס במחשב השני עם BandwidthController אני צריך להתקין ב2 המחשבים או פשוט רק איפה שאני רוצה להגביל ואז אני שם את הרוחב פס על כמה שאני רוצה?

3. אני רוצה להגביל את המחשב השני מהורדות מהאינטרנט וכל מיני דברים-אני משתמש כרגע בNIS כדי לעשות את זה עם הפרנטאל קונטרול, יש דרך אחרת עם יותר אפשרויות ?

עריכה:

נזכרתי בעוד 1 ;D

4. יש מצב שאני מגדיר אייפי חדש למחשב הזה בלי ראוטר?

הבנתי שאפשר איכשהו דרך המודם להפוך אותו לראוטר או משהו לא יודע בדיוק איך

זה מודם של הכבלים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי תוכל להסביר איך בדיוק מורכבת הרשת.

מי מחובר למי ומי מחובר למודם והאם יש HUB או כבל מוצלב ואיזה מערכות הפעלה.

ניתן לעשות רשת ביתית מאוד פשוטה בעזרת רכיבים מובנים בחלונות.

ישנה התוכנה NETLIMITER שאתה יכול להתקין בכל מחשב ולהגביל את השימוש ברשת ובכל .

תן קצת נתונים ואולי אפשר יהיה לעזור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. עד כמה יורד לי רוחב הפס כשהמחשב השני משתמש באינטרנט ?

רוחב הפס שניתן לך ע"י ספקית האינטרנט פחות רוחב הפס שהמחשב השני מנצל = רוחב הפס שנשאר למחשב שלך. as simple as that.

2. אני יודע שיש דרך להגביל את רוחב הפס במחשב השני עם BandwidthController אני צריך להתקין ב2 המחשבים או פשוט רק איפה שאני רוצה להגביל ואז אני שם את הרוחב פס על כמה שאני רוצה?

אתה מתקין את זה רק על מחשב אחד, והתוכנה תגביל את כל המידע שעובר על כרטיס הרשת שאתה מגדיר. אם אתה מתקין את התוכנה על המחשב הראשי ומגדיר אותה לעבוד על כרטיס הרשת שמחובר ממנו אל המחשב השני, כל המידע שיורד אל המחשב השני יוגבל. לא צריך להתקין אותה גם על המחשב השני.

4. יש מצב שאני מגדיר אייפי חדש למחשב הזה בלי ראוטר?

הבנתי שאפשר איכשהו דרך המודם להפוך אותו לראוטר או משהו לא יודע בדיוק איך

זה מודם של הכבלים

אם אתה עובד בלי חייגן, אתה יכול לקנות Switch, לחבר את שני המחשבים ל-Switch וגם את המודם ל-Switch, וכך כל מחשב יקבל IP חיצוני שונה מהספקית שלך.

אם אתה עובד עם חייגן, לא תוכל לקבל שני IPים חיצונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...