מה יותר שווה ANTEC 380 WATT OR ENERMAX 350 WATT? דעתכם חשובה - עמוד 4 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה יותר שווה ANTEC 380 WATT OR ENERMAX 350 WATT? דעתכם חשובה

asili

Recommended Posts

סליחה טעות התכוונתי ל 380 שלהם מול ה 350 של האנרמקס.

ה 350 של אנרמקס, הזול יותר מהאנטק 380, לדעתי הכי משתלם. הוא זול יותר וחזק יותר ב 3.3 (וההבדל מזערי בשאר).

אם צריכים יותר אז ה 430 של אנרמקס עדיין הכי טוב ומשתלם, תקרא ותראה..

ה430W שלהם משתלם?!?! ממש לא, עולה ב150 ש"ח יותר מהאנטק, 20%!!

לדעתיה אנטק משתלם יותר ב430W, ב350W מול ה380W אתה צודק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 76
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
אורח athlon

אני חושב שהמריבה עם פנדה בכלל סינברה את האוביקטיביות של מספר אנשים פה בפורום.

מארזים של באמת נחשבים יותר טובים מאלה של ENERMAX לOC, וזה בדוק. לANTEC יש 5V RAIL הרבה יותר חזק מלאלה של אנרקמס, ובנוסף אפשר לכוון אותו במידה ופותחים את הספק. אני מציע לכל משתמש שמעוניין לבדוק את העניין הזה, להכנס לכל פורום חומרה בחו"ל ולשאול בנוגע לעניין הזה. לא רק שספקי יותר נפוצים מENERMAX(וזה לא אמר כלום), אלא נחשבים הרבה יותר טובים מאנרמקס לOC.

חוסר האובקטיביות של אנשים מסויימים כאן בא לידי ביטוי גם בשאלות לגבי מוצרים של TT שבכל העולם נחשבים למוצרים ממוצעים מינוס, אבל משום מה עבורם הם נחשבים למוצרים טובים יותר רק כי אי אפשר להשיג מוצרי םסויים מהחנות האסורה והארורה, שגם אני משתדל לא לקנות ממנה דברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

TT זה הרי דרעק מושלם, חוץ מהקריסטל אורב וההיטסינקים לזכרונות, זה מוסכם, אבל הנתונים של האנרמקס מול האנטק מענינים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאני אקנה את האנרמקס מזיגזאג ביום שישי

אני מקווה שזה יפתור את בעיית היציבות של המחשב שלי

ניתן לפרק את המאוורר מספק 300 וואט של גנריק נכון? זה לא מסובך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח athlon

אני חושב שאני אקנה את האנרמקס מזיגזאג ביום שישי

אני מקווה שזה יפתור את בעיית היציבות של המחשב שלי

ניתן לפרק את המאוורר מספק 300 וואט של גנריק נכון? זה לא מסובך?

אתה יודע להבריג פניה והחוצה ברגים?

אז אתה יודע לעשות את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין למה אתה צריך ספק יותר חזר למארז. כל עוד הספק 300W שיש לך עכשיו לא עושה לך בעיות (עקב עומס יתר) זאת אומרת שהוא לא עמוס מידי ואין סיבה להחליף ספק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה? קודם כל זה 140, מול ה 430 שלהם אבל בצדק, הוא הרבה יותר חזק! (הרבה! אני לא מבין איך הם בכלל אותו דירוג..) ומול ה 550 הוא יותר זול ב 150 למרות שהוא עדיין חזק יותר ב 3.3 וב 5.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שהמריבה עם פנדה בכלל סינברה את האוביקטיביות של מספר אנשים פה בפורום.

מארזים של באמת נחשבים יותר טובים מאלה של ENERMAX לOC, וזה בדוק. לANTEC יש 5V RAIL הרבה יותר חזק מלאלה של אנרקמס

מה פתאום, אם אתה ממש רוצה להשוות אז את ה 430 של אנרמקס לכל המבחר שלהם (כולל ה 550) ב 5 וולט (וב 3.3) האנרמקס שולט!!!

בכלל מאיפה הבאת את זה (סתם ישבתי שעה והבאתי נתונים).

אני מציע לכל משתמש שמעוניין לבדוק את העניין הזה, להכנס לכל פורום חומרה בחו"ל ולשאול בנוגע לעניין הזה. לא רק שספקי יותר נפוצים מENERMAX(וזה לא אמר כלום), אלא נחשבים הרבה יותר טובים מאנרמקס לOC.
זה שזה נפוץ יותר באמת לא אומר כלום. אבל יותר טובים לאובר?? עפ"י מה? מי אמר? מאיפה? (מי מה ומו) אם אתה מתעקש אז ה ל 430 של אנרמקס רייל של 3.3 ו 5 הטוב ביותר (נקודה).
חוסר האובקטיביות של אנשים מסויימים כאן בא לידי ביטוי גם בשאלות לגבי מוצרים של TT שבכל העולם נחשבים למוצרים ממוצעים מינוס, אבל משום מה עבורם הם נחשבים למוצרים טובים יותר רק כי אי אפשר להשיג מוצרי םסויים מהחנות האסורה והארורה, שגם אני משתדל לא לקנות ממנה דברים.
מי אמר ש TT טובים? לא דובים ולא יער - יש להם רק מוצר אחד משובח ביותר, הוולקנו 7+ (שלדעתי עדיף! על ה ax7 והמבין יבין). חוץ מזה הקריסטל שלהם (לכ.מסך/צ'יפסט) סביר+. אין להם שום מוצר נורמאלי אחר למען האמת, וגם הסינקים האלה לזיכרון לא נותנים כלום, ואני צנצנת אם הם יעלו את המהירות ביותר מ 5 מ"ה, וגם זה לא...., אבל הם יפים :) .
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה? קודם כל זה 140, מול ה 430 שלהם אבל בצדק, הוא הרבה יותר חזק! (הרבה! אני לא מבין איך הם בכלל אותו דירוג..) ומול ה 550 הוא יותר זול ב 150 למרות שהוא עדיין חזק יותר ב 3.3 וב 5.

אני רוצה ספק של 430W, לא ספק שמתחרה ב550W...

למה אינ צריך להוסיף כסף על כזה דבר, אם ספק 430W של אנטק מספק את השחורה? בשביל שאני אוכל להגיד שיש לי ספק שמתחרה ב550W וסתם הוספתי עליו 150 שקל (כן, זה 147 בערך, נעגל)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש להם רק מוצר אחד משובח ביותר, הוולקנו 7+ (שלדעתי עדיף! על ה ax7 והמבין יבין). חוץ מזה הקריסטל שלהם (לכ.מסך/צ'יפסט) סביר+. אין להם שום מוצר נורמאלי אחר למען האמת, וגם הסינקים האלה לזיכרון לא נותנים כלום, ואני צנצנת אם הם יעלו את המהירות ביותר מ 5 מ"ה, וגם זה לא...., אבל הם יפים :) .

חחח, יותר טוב מ-AX7 ? לא ממש נראה לי. ותסתכל בכל השוואות הסינקים ברשת. והקריסטל אורב טוב מאד, אם הוא שמר על טיטאניום 4600 בקירור פאסיבי אז הוא לא כזה גרוע. והמבין יבין... ;D

TheWizard: חחחחחח ידעתי שקוראים להם קריסטל.. אופס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה ספק של 430W, לא ספק שמתחרה ב550W...

למה אינ צריך להוסיף כסף על כזה דבר, אם ספק 430W של אנטק מספק את השחורה? בשביל שאני אוכל להגיד שיש לי ספק שמתחרה ב550W וסתם הוספתי עליו 150 שקל (כן, זה 147 בערך, נעגל)?

אם הוא מספיק לך אז סבבה, להפך, אני רק הראתי שה 350 יותר משתלם (וטוב) לנמוך, וה 430 כנ"ל לגבוה. בביניים באמת ובהחלט יש לאנטק מה לדבר.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח athlon

מה פתאום, אם אתה ממש רוצה להשוות אז את ה 430 של אנרמקס לכל המבחר שלהם (כולל ה 550) ב 5 וולט (וב 3.3) האנרמקס שולט!!!

בכלל מאיפה הבאת את זה (סתם ישבתי שעה והבאתי נתונים).

זה שזה נפוץ יותר באמת לא אומר כלום. אבל יותר טובים לאובר?? עפ"י מה? מי אמר? מאיפה? (מי מה ומו) אם אתה מתעקש אז ה ל 430 של אנרמקס רייל של 3.3 ו 5 הטוב ביותר (נקודה).

לאנטק יש שם הרבה יותר טוב מלאנרמקס באופן כללי, אבל זה לא אמר כלום זה בדיוק כמו לומר שצריך לקנות כי הם יותר נפוצים מAMD - את זה אני לא אמר ואני מבקש שלא תנסה להכניס דברים לפה שלי שאני לא אמר. רוצה לשמוע משהו? בנוגע ל5 וולט וגם 3.3 ספק הקבר במחשב המשני שלי שולט. יש לו רייל 5 של 4.90 ורייל של 3.3 של 3.45. השאלה זה כמה הרייל הזה יציב לעורך זמן, לאחר חצי שעה של שימוש, לאחר שעה של שימוש, לאחר יום שלם של שימוש, ולאחר העלאת מהירות המעבד והאפיק כי זה מתחיל לרדת ברגע שאתה מתחיל להעלות את אלה המתחים מתחילים לרדת. מה גם, שעד לא מזמן לאנטק היה ייתרון אדיר ע"פ האנרמק בכך שהיה להם פוטנציומטר בשביל הרייל, רק אתמול נודע לי שאין להם את זה בדגמים החדשים. אני גם מציע שלא תשווה בכל בין ספק של 550 וואט לספק של 430 ואט, כי בד"כ ספק עם ריילים חזקים יותר הוא ספק עם WATT גבוה יותר, למרות שאי אפשר להראות על קשר ישיר בין שני הדברים הללו.

מי אמר ש TT טובים? לא דובים ולא יער - יש להם רק מוצר אחד משובח ביותר, הוולקנו 7+ (שלדעתי עדיף! על ה ax7 והמבין יבין). חוץ מזה הקריסטל שלהם (לכ.מסך/צ'יפסט) סביר+. אין להם שום מוצר נורמאלי אחר למען האמת, וגם הסינקים האלה לזיכרון לא נותנים כלום, ואני צנצנת אם הם יעלו את המהירות ביותר מ 5 מ"ה, וגם זה לא...., אבל הם יפים :) .

מי אמר שTT טובים? כמעט כל בן אדם פה בפורום, כולל אותך(אם אני זוכר נכון) ועוד כמה אנשים מצוות האתר, שכל פעם שהייתי אמר שTT הם לא משהו ולא נחשבים, היו אמרים שזה לא נכון וכי הם מספקים פתרונות שקטים שנותנים יחס/עלות/רעש מעולים. מה שהם לא ציינו שTT מציינם רעש נמוך מאוד ביחס לCFM גבוה מאוד בכל המוצרים, ובכל מקום ברשת אמרים שהמוצרים שלהם הם OVER-RATED! רק בפורום האלה המשיכו להגן עליהם, וניסו להסביר לי שאני טועה. אנשים התחילו להבין את הטעות שלהם לא מזמן. זה בדיוק מה שאמרתי לאנשים על כוננים של מאקסטור ולגבי סדרת ה60GXP של שבשני המקרים אנשים לא רצו להאמין לי(לא יודע מאיזה סיבות) שהכוננים האלה לא כ"כ אמינים. לגבי ה60GXP, אנשים אמרו שIBM מייד תיקנו את בעיות האמינות שלהם בכוננים האלה, ואמרתי שבאתרים בחול אנשים ממשיכים להתלונן על בעיות יציבות עם הכוננים הקשיחים שלהם ואנשים ניסו לשכנע אותי שמדובר במקרים בודדים. לגבי המאקסטור, אנשים אמרו שהם סופר אמינים כי יש להם מיסב נוזלי ועוד מליון ואחד דברים וכי הם מהירים יותר מסיגייט(רק בגלל הגימיק השיווקי שלהם של ATA133). אני המשכתי לדבוק בטענה שלי כי דיסקים קשיחים של מאקסטור לא נחשבים כ"כ אמינים, ואני חושב שדברי מקבלים היום אישור שהרבה כוננים שלהם חוזרים אחרי חודשיים-שלושה של שימוש עם BS או משמיעים חריקות אחרי שמתקינים אותם או תיקתוקים משונים.

ועכשיו בנוגע לENERMAX, שמעתי על מקרה אחד של ספק שלהם עם בעיות אמינות, בנוסף לאנטק יש שם יותר טוב בכל הנוגע לאמינות של הספקים שלהם. אני לא אמר שאנרמקס לא אמינים, אני רק אמר שלאנטק יש יותר נסיון בתחום כי הם פשוט יותר זמן בתחום הזה.

אני רק רוצה לומר שמכל הסיפור הזה, בסופו של דבר אם הייתי צריך ספק היום הייתי הולך על ספק של אנרמקס ולא של אנטק, כי לדעתי ההבדלים בין הספקים הם מינורים מאוד וזה ברור כמו שמש באור היום. אם כבר ההבדל הוא בין שתי החברות האלה לספקי קבר, וזה ברור כי הספקים האלה הרבה יותר אמינים מכל ספק קבר אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה.. ה- tsunami virgo 350watt עושה המון רעש.. מישהו יודע איזה ספק כח הוא כמה שיותר שקט?

בשביל מי שלא עושה overclocking ואין לו הרבה כרטיסים במחשב, איזה ספק כח מומלץ אם הוא רוצה שקט? תודה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...